Květen 2013

2x PNG Ashley Benson

31. května 2013 v 17:45 | Katie*
imagebam.comimagebam.com

Asi si o mně už musíte myslet, že jsem totální blázen, když pořád dělám png. No... máte pravdu. Ořezávání fotek mě fakt baví a za těch pár let, co je dělám, jsem se v nich poměrně dost zlepšila :)) Dneska tu pro vás mám dvě png s Ashley Benson, které jsem udělala před chvíli zcela náhodou - prostě jsem narazila na dobré fotky. V případě užití prosím nemažte zdroj.

[05.25] Grocery shopping with Chris at Trader Joe's in Toluca Lake

31. května 2013 v 16:58 | Katie*

Po asi dvou měsících, kdy byla Ashley obarvená po dlouhé době na hnědo, je její hlava znovu blonďatá. Poprvé o tom dala vědět zase na svém twitteru, kdy vzkázala, že "Temné dny jsou u konce." Oficiálně se svou blonďatou hřívou byla spatřena minulý týden v sobotu, když byla se svým přítelem Christopherem Frenchem nakupovat v Trader Joe's v Toluca Lake.
Na sobě měla skvělý outfit - mně se hrozně moc líbí ten top ♥ a nové brýle, jejichž fotku také uveřejnila i na svém twitteru.
Jste rádi, že je Ashley zase blond? Já osobně bych ocenila, kdyby byla hnědovlasá ještě nějakou dobu... :D

adj2lUL6acj9g3mhabmunTdIablCO3isadbYuqUn

Ashley Tisdale - Interview with In The Greenroom (Video)

31. května 2013 v 16:44 | Katie*

Toto video bohužel není na youtube a nejde vložit na blog, takže pokud se na rozhovor chcete podívat, tak klikněte na banner výše ↑
------------------------------------------------------------------------------------
Ještě během propagace chutné svačinky CrackerJack'D udělala Ashley v New Yorku menší rozhovor s Jenn Marii Riverou pro video blog televizní stanice FOX & Friends', The Greenroom. Ashley zde mluvila o svých budoucích projektech, zkušenostech se Scary Movie 5, co ji drží při zemi a dalším. Ashley také odpovídala na asi 4 nebo 5 otázek různého tématu. Dozvíte se zde například, že její nejoblíbenější zpěvačkou je P!nk (to mám stejné :)), dále pak poslouchá Katy Perry nebo kapelu Fun.

Ashley Tisdale Short Interview for People Magazine

31. května 2013 v 16:32 | Katie*

Ještě, když Ashley v New Yorku propakogovala nový výrobek značky Frito-Lay North America, CrackerJack'D, udělala menší rozhovor pro známý americký časopis People. V mini interview promluvila o tom, jaké to je být na obálce časopisu Maxim a jaké bylo pozování pro tento sexy photoshoot.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaké jsou její pocity při focení jakéhokoliv photoshootu: "Vždy když se dostanu před kameru, cítím se poměrně hodně příjemně, takže při focení nikdy nevyšiluju. Chci se jen bavit. Jsem někdo, kdo si rád jde za svým."

O focení pro časopis Maxim: "Moje mamka byla při focení na place a řekla, že to bylo skvělé. Co se mi tomto photoshootu moc líbí je, že reprezentuje, kdo jsem. Podle mě jsem plážový člověk, takže jsem na sobě neměla luxusní prádlo, které obvykle při focení používají. Měla jsem na sobě plavky, takže jsem měla pocit, že mě to vystihuje dokonale.

justa.blog.cz

Ashley Tisdale on Twitter 135.0.

31. května 2013 v 16:17 | Katie*
A million hearts, you're the only one
Who lights me up, like I'm glowing in the dark - úryvek z písničky Nikki Williams "Glowing"

Děkuji všem mužům a ženám, kteří bojovali za naši zemi #Šťastný Den obětí války
Photo #1 Náš domeček v divočině! #kempování #příroda #dobrodružství
Photo #2 Mauino oblíbené místečko #dobré ráno
Photo #3 Hned se cítím chytřejší #nové brýle
Photo #4 Zábava na #Den obětí války! @kimhidalgo a @vanessahudgens
Photo #5 Barbeque v mém době, oslavujeme #Den obětí války @vanessahudgens

acjhF1IkadgAI47XabhP1KUyabdZIFApabmNoHjC

No, Just Kidding I'm Still Alive!

30. května 2013 v 15:28 | Katie* |  Diary
Řekla jsem si, že po své neaktivitě vám sem dám alespoň nějakou zprávu o tom, že jsem naživu. Důvodem, proč nepřidávám články je, že se mi poslední dobou ani moc nechce a navíc se teď snažím spíš makat ve škole. Tento týden jsem sklidila alespoň nějaké ovoce. Dneska jsem dostala jedničku za svou charakteristiku, pro kterou jsem si vybrala Kristen - no s učitelem jsem se trochu hádala ohledně té kauzy s Rupertem Sandersonem, ale myslím, že jsem tu bitku vyhrála :D. Nejúspěšnější bylo asi úterý, to jsem dostala dvě jedničky z výtvarky - ta, ze které mám fakt radost, je prezentace na umělecké směry, kterou nám učitelka hodně pochválila a řekla, že byla jedna z nejlepších :)) ♥ Pak jsem dostala ještě jednu jedničku z češtiny za mluvní cvičení a nakonec TRAMTADADÁÁÁ... jednička z fyziky!!!! Moje úplně první jednička z nějaké písemky z tohohle předmětu na gymplu ♥ oujéééé :D Mám fakt radost, tenhle týden se opravdu povedl - doufám, že zítra se mi povede taky písemka z biologie, tu si nesmím pokazit! No a jinak jsme se dneska fotili... Byla to docela sranda, protože se na nás přes sklo dívala ostatní děcka, tak jsme se tam všichni chechtali a fotograf fotil :D Na většině fotek pravděpodobně někdo z nás mrkl.
Jediné, co mě dneska fakt hodně naštvalo bylo, když mě a kamarádku začala otravovat banda šesťáku ve frontě na oběd. Jakejsi smrad malej kamarádku oslovil jako pipinu, což jsem já teda nezvládla a nadala jsem mu, co si dovoluje a pak jsem mu dala několik pohlavků - bohužel jsem měla v ruce klíčky a řízla jsem se do malíčku, nic vážného ;)). Pak už to docela šlo, ale fakt jsem dostala vztek. Doma jsem to pak řekla taťkovi a ten by udělal to samé, co já - dobře, tak ten kluk by to asi po taťkově verzi nerozchodil, ale jsem ráda, že jsem se zachovala, tak jak by se měl zachovat každý. No a když nás ten kluk ještě jednou osloví podobným vulgárním způsobem, tak si ho odtáhnu někde bokem a asi dostane preventivní výchovu, jak se má bavit se staršími - mimochodem, to by si měli obstarat spíš jeho rodiče, ale budiž.
Jak byste se v takové situaci zachovali vy? A už se vám někdy něco podobného stalo?
Snad dá ten kluk pokoj a nebude dělat vlny, protože já jsem docela výbušný člověk... Ale na všem hledejme pozitiva - já jsem ráda, že jsem se kamarádky zastala a bylo vidět, že ji to jistým způsobem potěšilo :))
Na blog se asi vrátím zítra nebo o víkendu. Zatím se do blogování moc nehrnu - musím zase chytnout tu správnou blogovou náladu :))

PNG Jessie J

27. května 2013 v 18:14 | Katie*
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dneska se mi vůbec nechtějí přidávat žádné články - ten twitterovský je vyjímka! Tak jsem udělala alespoň ještě jedno další png s Jessie J - ta předchozí naleznete zde ;)) Tohle je takový protiklad k těm předešlým, kdy Jessie ještě holdovala výrazným barvám. Ořezané je podle mě dobře - při užití nemažte zdroj!

Ashley Tisdale on Twitter 134.9.

27. května 2013 v 17:07 | Katie*
Je sobota a já se cítím být kreativní. Je čas začít opravdu skvělý/velký nápad #jdi na to #uskutečni to

@NikkiLee901 "už jsi s ním mluvila?"
@RiawnaCapri "už ani nemám RÁDA jeho Instagramové fotky"
Já: "věci, které řekneš v roce 2013"
Photo #1 Temné dny skončily... Doslova #léto #na blond @NikkiLee901 to znova zvládla!!!
Photo #2 Zař světle jako diamant

adhVg3YMadrTwIR6

Top list 20.5. 2013 - 26.5. 2013

27. května 2013 v 13:58 | Katie*
Pondeli: 176
Utery: 156
Streda: 163
Ctvrtek: 174
Patek: 175
Sobota: 200
Nedele: 191

Celkem: 1235

PNG Special - Jessie J WILD

26. května 2013 v 16:08 | Katie*

Udělat tahle png mě napadlo dneska dopoledne. Docela dobrý ne? Jasně ořezaný nejsou na 1*... spíš takový 1-, ale myslím, že takovéto png jsem ještě u nikoho neviděla. Už jste slyšeli Jessiin nový single "Wild"? Že ne? Tak to koukejte hezky rychle napravit! Je to pecka ♥ V případě užití, kteréhokoli z těchto png prosím nemažte zdroj ;))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

2x PNG Troian Bellisario

25. května 2013 v 17:36 | Katie*
imagebam.comimagebam.com

Nejsou to kdovíjak krásná png, ale myslím, že se mi poměrně povedly... Až na ty vlasy teda :D. Rozevláté kadeře se asi nikdy nenaučím pořádně ořezávat - promiňte ;)) No, ale kdyby je přece jen někdo použil, tak prosím nemažte zdroj!

Recenze knihy - Dech

25. května 2013 v 16:37 | Katie*
Název: Dech
Originální název: Breathe
Autor: Sarah Crossan
Rok vydání v ČR: 2013
Počet stran: 264
Nakladatelství: Baronet

...............................

Popis: Nic pro nás není tak přirozené jako dýchání. Představte si ale svět, ve kterém si jen privilegovaní mohou koupit dostatek kyslíku k tomu, aby mohli tančit či si zahrát obyčejný fotbal. Svět, kde chudí jen stěží zaplatí účet za vzduch nezbytný k životu. Svět, v němž po netušené katastrofě přežívá zbytek obyvatel v hermeticky uzavřených městech s vlastní atmosférou. Pustou planetu Zemi, kde nejvzácnějším rostlinným druhem je obyčejný strom. Právě v takovém světě žije Alina, Bea, Quinn a jejich přátelé. Od ostatních mladých lidí se liší svou přemýšlivostí a odvahou něco ve svém okolí změnit. Odvahou nadechnout se jinak než druzí - svobodně. Dystopický román mladé irsko-americké autorky plný dobrodružství, při němž se doslova tají dech.

Hodnocení: Ve škole už to není tak horké, jako tomu bylo asi ještě před dvěma měsíci, kdy si člověk myslel, že mu vším tím učením exploduje hlava. Jasně, úplná lehárna to taky není, ale už to není nejhorší a člověk si na gymplu za ten rok docela zvykne - mimochodem gymnázia jsou čisté zlo! Proto se už pomaličku, ale přeci jen, vracím zpět ke své nejoblíbenější zálibě, kterou je čtení. Kromě jedné knížky, kterou jsem si vybrala pro povinnou četbu + Othella, kterého jsem si nakonec ale rozhodla nepřečíst, jsem si v knihovně vypůjčila poměrně čerstvou knižní novinku, kterou je Dech s poněkud postapokalyptickým žánrem. Musím uznat, že se mi opravdu velice líbilo, že autorka u svého debutu zapojila takový smysl pro špatný konec budoucnosti, ke které jistě můžeme mířit. Země bez kyslíku... Dokážete si vůbec představit, že třeba za několik set let budou naši potomci muset za kyslík platit? A že nebudou moci vyjít ven bez toho, aby s sebou nenesli kyslíkové bomby, protože z atmosféry už zkrátka neproudí téměř žádný kyslík? Alespoň, jak to popisuje autorka, tato budoucnost je možná - konec konců i dnes dochází k odlesňování a kácení deštných pralesů a z čeho jiného by se ten kyslík udělal? Nic méně nadějí je, alespoň v této knížce, skupinka lidí, kteří si říkají Odboj, ale ti, kteří si na prodeji kyslíku značně vydělávají - zbohatlíkům se zde říká prémiové, je spíše označují za POTKANY. Odboj je ale jediný, kdo se snaží zpět vysázet stromy a pokusit se obnovit to, co je proteď ztraceno. To se pochopitleně nelíbí prémiům a tak začíná válka, která se víceméně přesouvá až do druhého dílu Resist, který v Americe výjde až v říjnu - u nás tedy můžeme počítat, že bude tak na jaře příštího roku. Ale teď už k tomu jaké jsou mé dojmy.

Let's Be Cops

25. května 2013 v 12:32 | Katie*

Žánr: Komedie, drama
Rok výroby: 2014
Režie: Luke Greenfield

The Perks of Being a Wallflower (Ten, kdo stojí v koutě)

25. května 2013 v 12:26 | Katie*

Žánr: Drama, romantický
Rok výroby: 2013
Režie: Stephen Chbosky

Kristen out and about with her friend in Los Angeles - May 22

24. května 2013 v 17:55 | Katie*

Nějakou dobu jsem musela přemýšlet, jestli na blog, ze zjevných důvodů, tyto candids fotky s Kristen a jejími přáteli, které pochází ze středy, vůbec zveřejním. Ale pak jsem si řekla, že s těmito fotkami také můžu napsat něco pro zamyšlení.
Já osobně nevidím ráda, když je Kristen na fotkách s těmito gesty nebo cigaretou - teda cigarety jsou její věc a někdy jsou určitá gesta opravdu zapotřebí. Tohle mi ale příjde trochu moc... Ačkoliv je možné, že také existuje plno dalších fotek z tohoto dne, kde toto gesto nedělá + paparazzi často nechávají prst přiložený na spoušti, takže těch fotek je opravdu děsně moc... Také jsem přemýšlela nad tím, proč to Kristen udělala. Pravděpodobně neměla dobrou náladu, taky víme, že je vůči svým přátelům ochranářská a nelíbilo se jí, že fotografové takto otravují i její kamarády, mohli mít také blbé řeči, to by naštvalo asi každého. My berani víme, že máme své meze a jen jedny nervy, takže když je něčeho moc, je toho prostě příliš a jednáme agresivně. Tady bych řekla, že se to dá pěkně vidět i na Kristen. Navíc ona nikdy nebyla tipickou dámou, takže to snad ani moc nepřekvapí. Ale nevím, jestli je zrovna správné, jako to někteří lidé dělají, že z fotek tohoto typu - kde Kristen ukazuje vztyčený prostředníček - mají radost a líbí se jim to. Jedna moje stránka chápe Kristeninu reakci, ale druhá říká, že se některé věci dají vyjádřit i jinak a lépe. Myslím, že pokud se tyto fotky dostanou i do bulvárních tisků tak to, tak či tak, hodí na Kristen trochu špatné světlo. Chci ale zůstat neutrální a souhlasím s oběma mými "vnitřními hlasy." Někde se taky píše, že Kristen často fotí... No je to možné, ale moc paparazzi fotek se s Kristen za rok neobjeví. Podle mě má například Selena Gomez, se kterou jsou fotky tohoto typu téměř na denním pořádku, daleko víc!
Náš dějepisář často říká "Na všem hledejte pozitiva," tak alespoň řeknu, že tu Kristen měla suprový outfit! ;))

abkQRhXIacqZOi36abb8umoLabukc3fuacoEDGHQ

Pretty Little Liars [SPOILER] Hanna is Going to Ravenswood!

24. května 2013 v 17:29 | Katie*
V tomto měsíci nám bylo už potvrzeno, že do Ravenswoodu zavítá hned několik postav z Rosewoodu. První oficiálně potvrzenou postavou byl Caleb, kterého hraje Tyler Blackburn. Dále pak Troian Bellisario, představitelka Spencer, potvrdila, že do Ravenswoodu zavítá i oblíbený pár Spoby. V rozhovoru pro WetpaintEntertainment Ashley Benson, v PLL hraje Hannu, prozradila, že do spin-offového seriálu se svou postavou zamíří taky!

Jaký je tvůj názor na Ravenswood?
Jsem na něj natěšená, ale také velmi smutná. Miluju svého Tylera. Je to ten nejsladší chlápek a já jsem opravdu naštvaná. Ale jsem za něj ráda. Kdyby natáčeli v jiném státě, jezdila bych ho o víkendech navštěvovat. Prostě ho miluju. Je jedním z mých nejlepších přátel a práci s ním jsem si moc užila.

Jak na tom budou Hanna a Caleb, až se seriál vrátí na televizní obrazovky?
Jsou na dobrém místě. V této řadě si budou procházet vzestupy a pády, protože Hanna si teď bude procházet těžkým osobním obdobím, a Caleb se jí bude snažit pomoct. Ona to ale nechce. Je to těžké, ale překonají to.

Máš nějaký vysněný scénář pro Haleb?
Chci, aby to s nimi skončilo pěkně. Nevím. Nechci, aby Tyler odešel, to by byl pravděpodobně můj vysněný scénář.

Víme, že Toby a Spencer do Ravenswoodu pojedou. Bude to skupinový výlet?
Ne. Budou to jen oni dva. Já se tam objevím jen jednou.

Co nám můžeš o své návštěvě v Ravenswoodu říct?
Nemám tušení. Ještě jsem nečetla scénář. Jen vím, že bych byla radši, kdyby to bylo dříve než později.

překlad: justa.blog.cz

[05.23] Leaving Trader Joe's with Chris in Toluca Lake

24. května 2013 v 17:06 | Katie*

Tyto fotky ještě stále pocházejí ze včerejšího dne. Znovu je na nich Ashley viděna v doprovodu svého vysokého přítele Christophera Frenche a opět je náš párek vyfocen při nákupech :D. Tentokrát ale zavítali do supermarketu Trader Joe's poté, co se zastavili v místním Starbucks, kde si Ash koupila kávu. Já se přiznám, že se mi líbí, jak si Ashley pohrála s tou mega šálou :)) ♥

advLC6A5acv8D1qiaboxdUdMacbUvvi1adfYmzXn

[05.23] Strolling with Chris in Toluca Lake

24. května 2013 v 16:56 | Katie*

Na internetu se objevily nové candids fotky s Ashley a Chrisem, které jsou poměrně čerstvé, jelikož pochází teprve ze včerejška. Ash a Chris jsou na fotkách zachyceni ve chvíli, kdy procházeli čtvrtí Toluca Lake, kde má Ash svůj dům :))

acolEdLWadmozNnwacb1Jo0XadiJnzm8abtAOUSn

Teen Choice Awards 2013 - VOTE NOW!

23. května 2013 v 18:47 | Katie*

(kliknutím na banner se dostanete na příslušné stránky)

Stejně jako loni, tak i letos se odehraje oblíbené předávání cen Teen Choice Awards 2013. Pro letošní rok toto předávání cen připadá na neděli, 11.srpna, a bude se odehrávat v Gibson Amphitheatre. Zatím nejsou žádné informace o tom, kdo bude moderátorem...
Co se týká nominací, tak ty jsou letos velice pestré a myslím si, že v každé kategorii najdete svého oblíbence. Zde jsou nominace, které se nějak týkají blogu:

MOVIES
Sci-fi/Fantasy - The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
Actress Sci-fi/Fantasy - Kristen Stewart - The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
Drama - The Perks of Being a Wallflower (hraje zde Nina Dobrev)
Romance - The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
Actress Romance - Kristen Stewart - The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2

TV
Fantasy/Sci-fi - Once Upon a Time | The Vampire Diaries
Actress Fantasy/Sci-fi - Nina Dobrev - The Vampire Diaries | Ginnifer Goodwin - Once Upon a Time
Drama - Pretty Little Liars
Actress Drama - Troian Bellisario - Pretty Little Liars
Actor Drama - Ian Harding - Pretty Little Liars

Pro hlasování je nutná registrace!

New Movie Project for Kristen Stewart "CAMP X-RAY"

23. května 2013 v 17:19 | Katie*

Co se týká novinek okolo Kristen, tak tu mám pouze tuto velice zajímavou zprávu, která se na internetu - respektive na twitteru, objevila teprve včera: "Kristen Stewart si zahraje ve filmu Petera Sattlera 'CAMP X-RAY,' natáčení začíná uprostřed července v L.A."
Pro mě osobně toto byla velice příjemná zpráva, protože to opravdu vypadá, že se Kristen letos opět vrátí k filmům a příští rok bychom jí tak po nějaké pauze mohli zase vidět na filmovém plátně. Co mě jen trochu zarazilo, bylo to, že se bude natáčet přímo v L.A. - to se myslím moc často neděje, tak jsem zvědavá, jak to všechno půjde.
Režie a scénáře se uchopí Peter Sattler, který je v tomto oboru pravděpodobně nováčkem, protože na svém kontě zatím nemá žádný film.
Děj je následovný; Poté, co uteče ze svého dusivého městačka do armády, Cole (postava Kristen) doufá v cestu do Íráku. Místo toho je poslána do města Guantanamo na Kubě. Setkána s nenávistí a nadávkami od muslimských mužů, které má na starosti, Cole zjistí, že si buduje zvláštní vztah s Alim, který byl uvězněn v Gitmu na osm let."
Zní to docela zjímavě ne? Mně to trochu připomíná film K-11, ve kterém si chtěla Kristen zahrát, ale dala přednost Sněhurce a Lovci. Co na film říkáte vy? Já si myslím, že nám zase ukáže, jaké herecké výkony je Kristen schopna ze sebe vydat.