Duben 2013

Once Upon a Time 2x21 Second Star To The Right Promo

30. dubna 2013 v 18:25 | Katie*

Už tento týden se dočkáme další epizody Once Upon a Time, která je v této řadě předposlední. Nevím, jak vás, ale mě už Tamara začíná pomalu štvát... Tentokrát si za svou oběť vybrala Reginu. Doufám, že to Tamaře, a Owenovi, jen tak neprojde a někdo jim nakope zadečky :D. V této epizodě se také dočkáme kousku příběhu o Petru Panovi. Ten tu nebude hrát hlavní roli, ale objeví se tu Wendy, Země Nezemě, Hook a Bealfire. Stačí vám to jako nápověda? Pokud vás to netrklo, tak v této epizodě se dozvíme, jak se Bea/Neal poznal s Hookem!

POSLEDNÍ EPIZODA PŘED ŠOKUJÍCÍM FINÁLE SEZONY
Tamara: Magie je nepřirozená.
JE TO ZLO PROTI ZLU
A BUDOUCNOST STORYBROOKU
Owen: Jsme tu, abychom to zničili.
NABERE ŠOKUJÍCÍ OBRAT
A TAKÉ OBJEVENÍ NEUVEŘITELNÉHO NOVÉHO SVĚTA
Wendy: Země Nezemě. Je jiná, než ta ze které pocházíš.
Bea: Wendy!

April 28th: Nina Arriving at LAX, Los Angeles

30. dubna 2013 v 17:47 | Katie*

S fotkami z Miamy a plážovými outfity je teď na nějakou dobu zase utrum. Nina, opět moc hezky oblečená, se spolu se svou kamarádkou, Julianne Hough - štvě mě, že na fotkách je vidět hlavně ona :D, z Miamy přemístila do Los Angeles. Nevím úplně přesně, co tam bude dělat, ale podle posledních zpráv na twitteru se Nina pravděpodobně zúčastnila nějakého konkurzu, pro který potřebovala britský přízvuk. Že by nový film? No uvidíme. Více informací přinesu zítra, kdyby byl ale někdo netrpělivý nechť zabrousí na Ninin osobní twitter ;))

acpS2hXDadnHq6XvabmYMyWJadfShj1oadiF9xyz

Nina Dobrev leaving her hotel in Miami (April 28)

30. dubna 2013 v 17:36 | Katie*

Tak, a tohle jsou pro teď poslední fotky z Miamy, na kterých Ninu uvidíte. Na těchto 11 fotkách můžete vidět, jak Nina telefonuje a dojídá nějaký koláč. Na poslední fotce už nastupuje do letadla → směr letiště. Na sobě měla ty stejné šaty, jako na pláži. Jsem sama nebo jí taky někdo závidí tu úžasnou dovolednou? Já bych letěla hned :D

abksD58iabsGPfuKacsQX8bBadb0Sqm5abx5YSum

Julianne Hough and Nina Dobrev spend a day at the beach in Miami (April 28)

30. dubna 2013 v 17:25 | Katie*

Stejně jako v pátek, tak i v neděli se Nina objevila po boku své kamarádky, herečky Julianne Hough a pár dalšími kamarádkami, na pláži v Miami, kam si všechny společně zajely na krátkou dovolenou. Z neděle se objevilo poměrně dost fotek, které vám sem přinesu v samostatných článcích.
Jako druhý článek z Miamy tu pro vás mám tyhle fotky už přímo z pláže. Objevilo se jich mega monstronsky moc, ale já jich tu pro vás mám jen hrstku - víc jich naleznete tady. Nina zde vypadala opravdu bájěčně a na sobě měla úžasné plavky. Na fotkách jde vidět, že se s kamarádkami hodně bavila. A doufám, že nejsem jediná, kdo Nině závidí to její úžasné vysportované tělo? :))

acm1qXmVadnsM829adhdr6ftaciKCGZMabjEkOh9

Julianne Hough and Nina Dobrev out and about in Miami Beach (April 28)

30. dubna 2013 v 17:01 | Katie*

Stejně jako v pátek, tak i v neděli se Nina objevila po boku své kamarádky, herečky Julianne Hough a pár dalšími kamarádkami, na pláži v Miami, kam si všechny společně zajely na krátkou dovolenou. Z neděle se objevilo poměrně dost fotek, které vám sem přinesu v samostatných článcích.
Jako první tu jsou fotky, když holky přišly, ale spíše opouštěly pláž. Nina na sobě měla pěkné letní šaty, pod kterými schovávala své úžasné plavky. Snad si všechny poslední den na prosluněné pláži užily :))

adcpV18oadtBV2v1add5L2JbadqFDba6acgGbYbR

[04.27] Walking with Chris in Los Angeles

30. dubna 2013 v 16:43 | Katie*

Těchto 12 HQ candids fotek, které také pochází ze sobotního dne, se musí zalíbit snad každému správnému romantikovi. Ashley s Chrisem jsou zde zachyceni, když jen tak procházeli LA - já myslím, že se vraceli domů z té renesanční pouti (článek níže ;)). Také vám sem musím dát twitterovou zprávu Chrise Frenche, která je velice pěkná: "Stravte (od slovesa strávit) den s někým, koho milujete #Šťastná sobota." Doufám, že vztah Ashley a Chrise bude trvat ještě hodně dlouho :))

acu9nEVxacoRyfzdadyLRV1YablGHd4oachVfOdT

[04.27] Leaving the Andy Lecompte Salon with Chris in West Hollywood

30. dubna 2013 v 16:34 | Katie*

V předchozím twitterovém článku nás Ashley informovala o tom, že se spolu se svým přítelem, Christopherem Frenchem, a neteří Mikaylou, zúčastnila renesanční pouti - celý název této akce je The Original Renaissance Pleasure Fair - která se konala v sobotu v Los Angeles. Ashley si ten den velice užila. Nechala si namalovat levou tvář květinami a dokonce si pořídila i květinový věneček, jako stylový doplněk do vlasů. Na těchto 13 fotkách můžete vidět, jak Ashley s Chrisem odcházeli z kadeřnického salonu Andy Lecompte v západním Hollywoodu. Taky můžete vidět, že si Chris Ashley na památku vyfotil :))

adj72LkOabe25ImHabiA9Q9Uacz16NyLadwiwsrO

Ashley Tisdale on Twitter 134.1.

30. dubna 2013 v 16:23 | Katie*
Dneska se nedokážu přestat usmívat, skvělý start do začátku tohoto týdne #šťastné pondělí #životě je dobrý

Nedělní rodinná večeře byl úspěch! Teď se válím na gauči a koukám na televizi #letní barbeque
Photo #1 Tihle chlapíci. @mmonogram a @danpovenmire #Phineas a Ferb
Photo #2 "A to vede k tomuhle" #Maui je zamyšlená
Photo #3 Slovo
*Photo #4 a 5 @danpovenmire: "Ashley Tisdale nám tweetuje, zatímco jí my tweetujeme zpátky." + "Popravdě, myslím, že spíš INSTAGRAMUJE. Je víc současná než my."

adsejQbNadh32D17acwjQQOmadoccPgGabvS05tI

The Voice 2 UK Animations

29. dubna 2013 v 19:56 | Katie*

Tak jo, tohle jsou asi na delší dobu nějaké animace z Voice UK, protože od tohoto týdne se prostě začnu dívat na přenosy z Velké Británie. Hledání pátého dílu bylo docela složité, ale podařilo se. V minulých výběrech na slepo se opět objevilo několik skvělých scének. Víc animací udělám asi ve středu - jupíííí no school :P. Tyhle animace nejsou úplně nejlepší, ale snad vás pobaví. Jessie je prostě Jessie :D


Top list 22.4. 2013 - 28.4. 2013

29. dubna 2013 v 16:31 | Katie*
Pondeli: 139
Utery: 147
Streda: 124
Ctvrtek: 127
Patek: 113
Sobota: 168
Nedele: 157

Celkem: 975

Fan Pics - Kristen at the Crystal Castles Show April 26, 2013

28. dubna 2013 v 15:46 | Katie*

Táááák, myslím, že se tu už dlouho neobjevily žádné fanouškovské fotky, proto je na čase to zase změnit. Kristen se spolu s Robem a myslím, že i kamarádkou Suzi (možná jich tam celkově bylo i víc), v pátek objevila na koncertě skupiny Crystal Castles, který se pořádal v Hollywood Palladium. První fotka je pořízená nějakým fanouškem a druhá, která mi příjde poměrně dost cool, je od fanouška.

Photo #1 Bella a Edward. Ti dva blázni! V Hollywood Paladium
Photo #2 Kristen Stewart si vyšla se mnou, panem Falconem. Haha. Má dobrý vkus v hudbě. #zákulisí #CrystalCastles #Twilight

adn72yieadjN2XBl

April 26th: Julianne Hough and Nina Dobrev at Miami Beach

28. dubna 2013 v 15:37 | Katie*

A tady už pro vás mám další část fotek Niny z pátku. Jak jsem vám psala u článku níže - natáčení 4.řady The Vampire Diaries skončilo a tak se Nina spolu se svou kamarádkou Julianne Hough, a dalšími ;)), vydala na dovolenou do Miami na Floridě. V první části tohoto článku můžete vidět fotky pořízené během radovánek v moři. Já osobně jsem si ty fotky hned zamilovala, protože jsou naprosto úžasné! Nině to moře hrozně moc závidím. Já už si dloooooouho nezaplavala a k moři se asi jen tak zase nedostanu. V druhé části pak můžete vidět, jak holky relaxovaly na lehátkách. No a tady mám pro vás odkaz na další fotky, které jsou z jejich společného odchodu z pláže. Enjoy!
Btw Nina měla naprosto fantastické plavky! ♥

adqA45zOacuWEbZ9acqcjF97adhe5x35actRIEyF

April 26th: At The Miami Broadwalk with Julianne Hough

28. dubna 2013 v 15:08 | Katie*

Že je twitter bezvadná věc, o tom prostě není ani pochyb. Bez twitteru bychom nevěděli, že skončilo natáčení čtvrté řady The Vampire Diaries nebo to, že si Nina odjela na Floridu za zaslouženou dovolenou. A tady už přichází na řadu tyto fotky, které pochází z pátku. Na fotkách můžete vidět Ninu a její velice dobrou kamarádku a herečku, Julianne Hough, s ještě jakousi další slečnou, když šly na pláž ve městě Miami, kde všechny teď momentálně jsou a užívají si dámskou jízdu. Z jejich příchodu na tamější pláž se objevilo 14 HQ fotek :))

adjZlIGracmmpUdKacgJSHDhabyKErBIabmGsJSk

Ashley Tisdale - NYLON Photoshoot by Jessica Haye & Clark Hsiao

28. dubna 2013 v 14:51 | Katie*

Tu první fotku jste už někteří z vás možná viděli u scanů z květnového vydání časopisu NYLON. Scany ani photoshootovou fotku jsem na blogu neuveřejňovala, protože se nejednalo o nic důležitého, fotka byla jen jedna a navíc je taková divná... Teď se ale objevila druhá černobílá fotka, tak jsem si řekla, že na blog dám alespoň ten photoshoot, kdyby se toho materiálu objevilo víc. Nevím, jak vám, ale mně se obě fotky nijak moc nelíbí...

aciqw88VaclBsuUn

Ashley Tisdale on Twitter 134.0.

28. dubna 2013 v 14:42 | Katie*
Do tvých modrých očí bych se mohla dívat věčně

Čas na uklízení! Pryč se starým a dovnitř s novým #zbavuju se oblečení

Myslím, že dneska je Thajská noc! #miluju thajské jídlo #thajský ledový čaj #mňamka
Photo #1 Nejlepší. Fotka. Ze všech. #renesanční pouť
Photo #2 Malování na tvář + květinový věneček = šťastná princezna #renesanční pouť
Photo #3 Koná se účes se stužkami na renesanční pouti!
Photo #4 S mými dámami @vanessahudgens a @kimhidalgo #123 #a já jsem ta mezi nimi

accyqJCxaceKXte7aczFGnCpacj0r2kg

That Bad Feeling When You Start Think About Things Too Much

28. dubna 2013 v 13:30 | Katie* |  Diary

Tak nákupy v Brně se nakonec nekonaly, protože taťka musel do práce... Nakonec jsem přece jen s rodiči alespoň zajela do Olympie v Olomouci. Co vám mám povídat... měla jsem seznam několika věcí, které jsem si chtěla nebo potřebovala koupit, nakonec jsem si koupila jen jedno tričko a to jsem si tričko na krátký rukáv ani kupovat nechtěla, protože jich mám docela dost. Byla to ale láska na první pohled. To jsme si s mamkou zašly do New Yorkeru, protože posledně jsem tam viděla moc pěknou kabelku. Tu jsem tam nakonec nenašla, ale zaujalo mě tam triko s vlkem a hned potom tričko s gepardem, do kterého jsem se zakoukala na první pohled. A ani nebylo drahé - myslím, že stálo 225 nebo 250 korun. Mamka si z tohoto obchodu dokonce odnesla dvě tílka a to už je co říct, protože New Yorker nesnáší :D. Přestože jsem nekoupila všechno, co jsem chtěla, tak jsem spokojená.
Asi se ptáte na ten zvláštní název článku. Dneska ráno jsem si prohlížela mamčinu knížku, co si vypůjčila z knihovny "Nejkrutější ženy v dějinách" se myslím jmenuje. Na titulce mě zaujala černobílá fotka jedné ženy. No teď si trochu nedávám, že jsem si příběh o ní přečetla, protože z toho mám takový divný pocit. Ta žena se jmenovala - díky bohu, že už je mrtvá - Myra Hindley a pocházela z Británie. Spolu se svým partnerem, Ianem Bradym, který byl nebo je, možná ještě žije, nějaký psychopat a vyznavač nacismu, zabila několik dětí. Některé dokonce i znásilnili a jednu holčičku dokonce fotili nahou. Fakt hnusný příběh. Tu fotku s Myrou si v pohodě můžete najít na googlu, je docela děsivá. Britové jí nazývají "tvář zla" a vůbec se tomu nedivím. Jak ona, tak i ten její přítel, který byl hlavním iniciátorem vražd, dostali doživotí. Ian Brady trest přijal, ale ona se pořád snažila z vězení dostat. Matka jednoho zavražděného chlapce dokonce řekla, že je ještě horší než Brady, protože nechce za své činny převzít zodpovědnost. Je to takový děsivý příběh a člověk o tom přemýšlí, proč to vůbec někdo udělal, proč zrovna děti a jestli se tomu nedalo nějak zabránit... Pak jsem ještě očima přeletěla příběh další ženy, co se živila jako šlapka a své zákazníky pak zabíjela a okradla o peníze. V té knížce je její fotka a ta paní vypadala fakt dost drsně. Pochopitelně ji taky chytili a jelikož ji soudili na Floridě, tak dostala trest smrti. Ale docela mě vystrašila její poslední slova, která byla u jejího příběhu citována "Klidně mě zabíjte, ale já se vrátím." Takové knížky by se prostě neměly vydávat! Stačí, že na světě existuje pořad Věřte Nevěřte :D
Chtěla jsem se z toho jenom vypsat, protože mě to trochu tíží. Tak teď k něčemu míň hroznému... Příští týden píšeme dvě písemky z fyziky a jednu ze ZSV. První test z fyziky, který píšeme zítra, musím dát nejhůř na tři, abych si vylepšila průměr a nešlo mi to ke čtverce. Kvůli tomu se teď moc nevěnuji učení na ZSV, tak doufám, že z té písemky dostanu alespoň dvojku. Zítra u nás na gymplu také probíhá poslední zvonění :// Doufám, že opravdu platí zákaz ředitele a nebudou na nás stříkat ocet! V úterý bychom si měli začít dělat ten kostým na Majáles, co bude už 10.5. - určitě se můžete těšit na různé fotky. Třeba se vám tu ukážu i já :))

Tady pro vás mám 3 fotky mého nového trička a poslední je bonus - moje šestiletá fenka Eliška (plemeno Westík ;))

absnM487ace2SPLkaczXnYJSadxIoXrt

Recenze knihy - Hunger Games: Vražedná Pomsta

27. dubna 2013 v 17:59 | Katie*
Název: Hunger Games: Vražedná Pomsta
Originální název: Hunger Games: Catching Fire
Autor: Suzanne Collins
Rok vydání v ČR: 2010
Počet stran: 336
Nakladatelství: Fragment

...............................

Popis: Jste hladoví po dalším strhujícím čtení? Napínavý příběh dobrodružství, útlaku a romantiky pokračuje! Katniss dosáhla vítězství v Hladových hrách aktem vzdoru proti všemocnému Kapitolu a jeho krutým pravidlům. Katniss s Peetou očekávají pomstu mocných. Překvapivé výsledky zápasu v drsné reality show však povzbudily obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?

Hodnocení: Už první díl mě jako knížka zaujal, ale u Vražedné pomsty mi stačilo přečíst si asi 5 vět a věděla jsem, že tenhle díl budu milovat. Všechno bylo naprosto fantastické a já ani nevím, odkud bych měla začít. Zkusím to od začátku. Moc se mi líbilo, že Katniss ani její rodina či její blízcí se po minulých hrách nezměnili a zůstali stejní. Přišlo mi úžasné, že Katniss využila své nově nabité bohatsví, aby pomohla ostatním. Co mi možná přišlo trochu líto tak to, že se tam moc neobjevoval Hurikán, toho mám o něco radši, jak Peetu. Hodně se mi líbila ta scénka, kdy Katniss skočila před nového mírotvorce ve Dvanáctém kraji, aby Hurikána ochránila. Co mě teda hodně překvapilo bylo to, že se Katniss a Peeta, spolu s dalšími žijícími výherci předešlých her, vrátili zpátky do arény. Tehdy jsem se trochu lekla, že to bude jako v jedničce, ale Collinsové se opět podařilo udělat něco nového a originálního. Co se týká nových a starých postav. Líbilo se mi, že jsme měli možnost dozvědět se zase něco víc o Haymitchovi. Teď už plně chápu to, proč propadl alkoholu a že někteří výherci skončili ještě hůř, jak on sám. Taky se mi líbilo, jaký čin vykonal Cinna, ale bojím se, že ho za to zabijí - prosím, řekněte mi, že ve trojce bude živ a zdráv! Nemůžu se dočkat až ty šaty, co stvořil, uvidím na konci roku v kině. Ve dvojce jsem si dokonce o něco víc oblíbila Peetu. Už mi tolik nevadil, ale stále si myslím, že pro Katniss není úplně ten pravý. Líbilo se mi, jak Peeta s Katniss plánovali svou nucenou svatbu a jak Peeta při rozhovoru s Ceaserem řekl, že je Katniss těhotná. Dokonalý trik! Dále jsem si také oblíbila Finnicka. Ze začátku jsem si myslela, že to bude jenom sukničkář, ale pak se projevil jako hodný a statečný muž. Do jeho role mi moc Sam Claflin, který ho stvární ve filmu, nesedí, ale snad to nebude tak hrozné.... Taky se mi líbila Mags, Dioda a Dratkie.... škoda, že všichni umřeli :((. Hodně se mi taky líbilo, jak probíhalo celé to povstání. Líbil se mi ten vývoj celé té myšlenky postavit se Kapitolu a jak se symbolem pro vzpouru stal reprodrozd.
Vražedná pomsta se po jedné kapitole stala mou oblíbenou knížkou, která ve mně zanechala velký dojem a jsem zvědavá, jak bude příběh po tom smutném (ne)čekaném konci pokračovat. Myslím, že knihkupectví navštívím, co nejdřív, protože chci opravdu hrozně moc vědět, jak to všechno dopadne...

Recenze filmu - Bídníci

27. dubna 2013 v 9:57 | Katie*
Název: Bídníci
Originální název: Les Misérables
Žánr: Muzikál, drama, romantický
Rok výroby: 2012
Režie: Top Hopper

...............................

Popis: Když bývalého galejníka Jeana Valjeana propustí na podmínku, netuší, že za zády bude mít jako věčný stín posedlého inspektora Javerta. Ten ctí zásadu, že zloděj zůstane vždy zlodějem a Valjean se zdá být jasným příkladem, zvlášť když pravidla podmínečného propuštění záhy poruší. Jenže Valjeanovi se daří unikat, začne žít pod změněnou identitou, stane se ctihodným občanem a dokonce starostou, jenže ani tehdy není před slídivým Javertem v bezpečí. Po smrti tovární dělnice Fantine, kterou si klade za vinu, se ujme její dcerky Cosette. Společně s ní pak před Zákonem utíká do anonymity francouzské metropole. Tam na ně po pár letech relativního klidu čeká kromě Javerta i další nebezpečí - ulice bobtnající revolucí, kterou připravují mladí kluci. Jeden z nich, Marius, se při letmém setkání zamiluje do dospívající Cosette a ta jeho city opětuje. Kvůli své dceři a jejímu štěstí se Valjean rozhodne riskovat, dokonce se vydá na barikády v předvečer rozhodujícího souboje mezi revolucionáři a armádou, aby z předem prohrané bitvy zachránil Mariuse. Na místě, kde historie napsala jednu ze svých krvavých kapitol, se zároveň odehraje finální souboj mezi ním a Javertem.

Hodnocení: Na tenhle film jsme se školou zamířili už v pondělí - recenzi jsem chtěla napsat už dřív, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat - skrz letošní přijímačky. Všude jsem četla, že tahle nová předělávka Bídníků, která je na motiv knihy Victora Hugo, je poměrně hodně dobrý film. My jsme na Bídníky zašli záměrně, protože knižní podobu máme v povinné četně. Abych to vysvětlila - věděla jsem o čem Bídníci jsou, ale samotný popis ke knize mě nijak nezaujal, přesto jsem ale film chtěla vědět. Kdybych to měla vzít dějově - tak to bylo něco mezi. Všechno bylo pěkně udělané, nehorázně moc se mi líbilo to prostředí, které pro film vytvořili, naprosto fantastické! I samotný příběh se mi docela líbil, ale film byl prostě moc dlouhý, ačkoliv ta délka byla potřeba, aby mohla ukázat, co nejvíc z knihy. Ale když tam pořád zpívají a za celý film řeknou tak 10 vět, které nejsou ani plnohodnotnými větami, tak to člověka tak po hodině přestane bavit (film má 157 minut). Navíc ty písničky ani nebyly nic moc. Přišlo mi, že se kolikrát ani nerýmovaly. Nevím proč, ale hodně jsem tenhle muzikál srovnávala se Sweeneym Toddem, v hlavní roli Johnny Depp, ten mi příjde daleko lepší a písničky jsou tam úžasné a chytlavé. Tady se mi líbilo málo co. Nejvíc asi hudební scénka s Helen Bonham Carter a Sachou Baronem Cohenem, když zpívali a zároveň okrádali zákazníky ve své hospodě, či co to bylo. Co se týká hereckého obsazení, tak myslím, že úplně všichni odvedli vynikající práci! Nejvíc se mi líbili Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathway a představitelka malé Cossett a Gavroche (malý blonďatý chlapec). Tohle je moje top pětice. Mezi moje tedy oblíbené postavy patří Fantine, Jean Valjean a překvapivě i, pro mě zajímavý, záporák Javert. Co bych taky pochválila je, že hudební výstupy se pořizovaly přímo na place a nedělaly se dopředu v nahrávacím studiu. Celkově však mám z filmu také rozpoluplné pocity a nevím, jestli se mi film líbil nebo ne. Něco bylo dobré a něco mi třeba vadilo. Bídníci určitě stojí za shlédnutí a je to opravdu pěkně udělaný film, ale myslím, že na světě jsou lepší...

Katie*'s Birthday Presents

26. dubna 2013 v 18:01 | Katie*

Já vím, říkala jsem, že vám ukážu, co jsem dostala k narozeninám až po nákupech v Brně, ale nakonec jsem se rozhodla to napsat už teď. Takže narozeniny jsem měla před několika dny (14.dubna), slavilo se o den dříve. Od tety jsem dostala druhý díl Hunger Games, který mě neskutečně moc baví a už jsem někde za 220 stránkou. Z knížky jsem opravdu nadšená a po delší době jsem se zase dokázala pořádně začíst. Od sestřenky jsem pak dostala obrázek a od bratrance jakousi kostru dinosaura z gumy. Skvělý modní doplněk k tátovu počítači ;D. Pak jsem dostala ještě bonboniéru, ale ta teda není nic moc :D.
Rodiče mi přáli až v den mých narozenin. Hlavně jsem dostala peníze - celkově 2 500 na ty nákupy v Brně, abych si mohla koupit, co chci potřebuji. Pak jsem dostala ještě jahodovu Milku, kterou jsem zatím neochutnala, bonboniéru od babči, kterou jsem spořádala asi za 3-4 dny (byla to prostě moc dobrá čokoláda no) a ty dvě trika, který vidíte na obrázku výše. Mně příjdou strašně legrační - hlavně to s tím papouškem :)) A moc se mi líbí i to fialový, je to takový roztomilý.

[04.25] Leaving Nine Zero One Salon in West Hollywood

26. dubna 2013 v 17:37 | Katie*

Přestože je Ashley "hollywoodská star" a o svůj vzhled musí řádně pečovat, někdy mi příjde až abnormální, jak často navštěvuje kadeřnictví Nine Zero One. Teď mě tak napadá, že si tam možná jde s holkama pokecat, ale pravděpodobnější bude asi úprava vlasů - ale sakra 2x až 3x do měsíce? Asi se začnu stydět, když tam chodím jednou do půl roku :D
No každopádně tu pro vás mám tedy další várku fotek ze čtvrtka, když Ashley opouštěla zmiňované kadeřnictví v západním Hollywoodu.

abwAYHg4adtv8FvDabkfhGMVadsMyS61abvRcC5d