Únor 2013

Kristen out with friend in Hollywood - February 26

28. února 2013 v 19:18 | Katie*

Se spožděním tu také pro vás mám candidsky fotky s Kristen, které pochází z úterka. Moc nevím, co k nim říct, protože se neobjevily žádné informace. Myslím, že si Kristen zašla se svou kamarádkou za doktorem skrz své poraněné chodidlo - snad už je to lepší :)) A jinak měla Kristen zase prďácky outfit!

adoB2w95abk8LLBdackQdZyHadh8nk5YacsuRgG1

Once Upon a Time 2x15 The Queen is Dead Sneak Peek

28. února 2013 v 19:05 | Katie*

Již tuto neděli se už konečně dočkáme další epizody seriálu Once Upon a Time, která nese název The Queen is Dead a poodhalí nám další část Sněhurčiny minulosti - konkrétně se dozvíme něco víc o její mamince, královně Evě. Sneak peek je poměrně dlouhý, téměř 3minutový. Můžeme v něm vidět Mary Margaret a pravděpodobně její chůvu, pak Reginu s Corou, jak hledají Rampelníkovu dýku.

Mary Margaret: Johano?
Johana: Sněhurko...
Mary Margaret: Tady jsem Mary Margaret.
Johana: Ne, ty vždycky budeš moje drahá Sněhurka.
Mary Margaret: Nikdy jsem si nepomyslela, že tě znovu uvidím. Nebo tohle.
Johana: Narazila jsem na to v obchodě pana Golda. Věděla jsem, co to pro tebe znamená, věděla jsem, že to musíš mít.
Mary Margaret: Děkuju. Tyhle květiny jsem už dlouho neviděla.
Johana: Připomínaly mi tebe. Protože dokáží přežít nejkrutější zimu a ty ses v takové zimě narodila.
Mary Margaret: Proto mě pojmenovala Sněhurka.
Johana: Myslela jsem, že tato malá zahrádka by byl pěkný způsob, jak ji uctít.
Mary Margaret: To je.
Johana: Taky mi chybí. Co to bylo?
Mary Margaret: Zůstaň tu. Jsem si jistá, že to nic nebylo...
Johana: Sněhurko...
Mary Margaret: Ne, prosím, zůstaň tady. Budu hned zpátky.
Cora: Jsi si jistá, že tohle je to místo, kde bychom měli kopat?
Regina: Ano. Hook to označil jasně, Rampelníkova dýka tu byla.
Cora: Myslím, že nám lhal.
Regina: Pak je tahle mapa k ničemu. Gold byl jediný, kdo ji dokázal přeložit.
Cora: Nedělej si starosti zlatíčko, Hook by nám ušetřil spoustu úsilí, kdyby to myslel upřímně, ale pravdou je, že my nikoho nepotřebujeme. Mohu vytvořit mapu, ale zabere to trochu víc času. A až ji najdeme, slibuju ti, použiju tu dýku, abych přinutila Temného zabít kohokoliv budeš chtít.

Pretty Little Liars 3x22 Will The Circle Be Unbroken? Promo + Sneak Peeks

28. února 2013 v 18:56 | Katie*

Se spožděním dávám na blog promo upoutávku a první sneak peeky k následující epizodě Pretty Little Liars, jež nese název Will The Circle Be Unbroken?. V této epizodě by se měla Spencer dostat do Radley, pravděpodobně kvůli něčemu, co se stalo v epizodě 21. Pokud jste ji ještě neviděli a nemáte rádi spoilery, tak na promo ani sneak peeky nekoukejte!

SPENCER JE ODDĚLENA OD SVÝCH KAMARÁDEK
Aria: Jediné na čem teď záleží, je ji najít.
JE SAMA PROTI NEPŘÍTELI
Spencer: Proč jsi zabila Tobyho?
TEĎ JE PRAVDA ZA VŠÍM NA DOSAH RUKY
Mona: Mám odpovědi na otázky, na které jsi ani nepomyslela. Potřebuješ mě.

justa.blog.cz


Pretty Little Liars 3x24 A Dangerous Game Synopsis

28. února 2013 v 18:35 | Katie*
  • Spencer je zpátky doma a ukazuje se v dobrém světle, ale Aria, Hanna a Emily si nejsou úplně jisty, že je jejich kamarádka plně zpátky poté, co viděli, jak křehká byla jeden den nebo předtím. Bohužel nemají holky moc času na přemýšlení o Spenceřině zdraví, protože se na světle objevují nová šokující odhalení. S tím vším, co se děje a nově odhalenými informacemi, budou Lhářky připraveny na to, co je čeká?

Official Synopsis for The Vampire Diaries 4x17 - "Because The Night"

28. února 2013 v 18:27 | Katie*
  • FLASHBACK DO DAMONOVA ŽIVOTA V NEW YORKU V 70.LETECH 20.STOLETÍ - S uvědoměním si, že Elena potřebuje na nějakou dobu vypadnout z Mystic Falls, ji Damon bere do New Yorku, kde žil a hodně flámoval v 70.letech minulého století. Když se v New Yorku také objeví Rebekah, je ohromena Eleninou tajnou agendou. Flashbacky odhalují Damonův požitkářský život ve scéně v undegroundovém klubu a složitém setkání s Lexi. Mezitím, se Caroline a Stefan snaží přesvědčit Klause, že by bylo v jeho nejlepším zájmu pomoct jim vystopovat Silase, a Bonnie se snaží udržet své porozumění v realitě a udělat správnou věc.

[02.27] Out for lunch with Christopher French in Studio City

28. února 2013 v 18:16 | Katie*

Po nějaké době se opět objevily nové candids fotky s Ashley, které tentokrát pochází ze včerejšího předposledního dne měsíce únor. Na fotkách můžete po jejím boku opět vidět jejího přítele Chritophera Frenche. Společně si zašli na oběd do Studio Cafe ve Studio City. Možná víte, že Ashley v posledních dnech přenatáčela nějaké scény pro Scary Movie 5, který by měl jít do kin už v dubnu! Ash nás také informovala o jejím zdravotním stavu, který není moc dobrý - podle všeho je asi nachlazená a teď přišla i o hlas :(( Já osobně musím uznat, že na fotkách vypadá opět skvěle (úžasný outfit ♥) a vůbec na ní není nemoc poznat. Ash držíme palce, ať se brzy uzdravíš!

abuk8Dz8abrW9zMSaczXtG2yabbbR7JYabsIiGiL

Ashley Tisdale - Icon Photoshoot 2013

28. února 2013 v 16:39 | Katie*

Na internetu se konečně objevila nějaká první fotka z photoshootu pro časopis Icon, pro který nafotila Ashley Tisdale po strašně dlouhé době nějaký photoshoot. Jediné, co možná trochu zamrzí, tak to, že tuhle fotku jsme měli možnost už vidět. Poprvé nám ji ukázala sama Ashley na svém twitteru - článek zde. Tentokrát je však kvalitní.
Já osobně se už nemůžu dočkat samotného celého photoshootu a rozhovoru ♥

acrlVCgqablUbICNabrw449ZadmCshAIadr4vnk1

Ashley Tisdale on Twitter 132.0.

28. února 2013 v 16:31 | Katie*
Dneska jsem pracovala 17 hodin s infekcí nosních dutin a jsem extrémně unavená, možná kvůli nešťastné náhodě... Doslova #strašně unavená #stále bez hlasu

Veronico jsi nejlepší! @Treats4theface je nutností!

Dneska je krásný den :) cítím se dobře, přestože jsem nemocná

Vzbudila jsem se bez hlasu :/ #to není legrace
Photo #1 Přišla jsem do své šaty a našla tohle. Producenti ze #ScaryMovie5 mi přejí, abych se brzy uzdravila! Pomohlo to!

abpVBnZI

FEBRUARY 24TH - 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party - Inside

26. února 2013 v 17:02 | Katie*

Poslední fotky z nedělního večera, který Nina strávila na charitativní after párty pořádanou Eltonem Johnem, jsou tyto zevnitř sálu. Jak můžete vidět, Nina se zde objevila i se svým přítelem, Ianem Somerhalderem. Dále tu pak na fotkách můžete vidět i jejího kolegu z The Vampire Diares, Paula Wesleyho, a producenty zmíněného seriálu, Julii Plec a Kevina Willliamsona.

admB76xLabkKTu8CadisrwFxacv8QbCVadpn1Gyd

FEBRUARY 24TH - the 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party at Pacific Design Center

26. února 2013 v 16:54 | Katie*

Na druhé polovině fotek z nedělního dne můžete po boku Niny taky vidět jejího přítele Iana Somerhaldera. Na sobě měla krásné vzorkované černo-bílé šaty Naeem Khan. Tady pro vás mám jen 6 HQ fotek, když se Nina s Ianem fotili někde venku před solárními panely. Jo a společně se objevili na charitativní after párty pořádanou Eltonem Johnem :))

acd9DDdhadinIVzGaczC7By3adbWGJtmadsAlcRP

FEBRUARY 24TH - 21st Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party

26. února 2013 v 16:47 | Katie*

Včerejší den jsem věnovala Kristen a jejímu nedělnímu dni stráveném na Oscarech, dneska je na čase, abych to samé provedla u Niny Dobrev. Ta se v den zlatých Oscarů také zúčastnila jedné akce, jednalo se však o after párty pořádanou Eltonem Johnem, jež však byla zkombinovaná s nadací pro léčbu AIDS. Jako již tradičně Nina vypadala naprosto úchvatně. Na sobě měla dokonalé vzorkované černo-bílé šaty Naeem Khan. Myslím, že vypadala skvěle to výraznější líčení, které Nině hrozně moc slušelo!, a culík ♥ Nina opět zapůsobila! Po jejím boku se tady objevil její přítel Ian Somerhalder, kterého, ale tady na fotkách neuvidíte. Tady je jen samotná Nina, takže se můžete v klidu kochat její krásou ♥ :))

acmtdkJwacgjTE4PaceoY5Rjacz0JuxUacpLoCo1

Ashley Tisdale on Twitter 131.9.

26. února 2013 v 16:09 | Katie*
Jsem nadšená, že dneska na place máme @Sarah_Hyland!!! Miluju práci s přáteli :)

Dobrý den :)

Mou nejoblíbenější částí dne je probuzení vedle tebe

Přestože jsem nemocná a cítím se mizerně, jsem požehnána, že můžu dělat to, co miluju #dělat filmy #vděčná #pojďme na to
Photo #1 Naučila jsem tě duck face (kačeří obličej) velice dobře @DirtNasty

imagebam.com

Kristen Stewart´s Injury at Oscars 2013

25. února 2013 v 20:03 | Katie*

Největším překvapením na včerejším předávání zlatých Oscarů asi bylo zjištění, že se naše Kristen dostavila o berlích! Hodně lidí se jí ptalo (včetně Joshe Horowitze z MTV ;)), co se jí stalo, ona jen se smíchem odpovídala "I´m an Idiot" (Jsem idiot). Odpověď nakonec byla jednoduchá - Kristen si rozřízla pravé chodidlo o sklo před dvěma dny. "Rozřízla si chodidlo. Všichni si dělali starosti, jestli může mít podpatky nebo boty bez podpatků či jednu botu s podpatkem, ať už s berlemi nebo bez nich. Kristen vyzkoušela spoustu možností, na červeném koberci se předvedla jako profík." A to skutečně ano. Myslím, že většinu večera se statečně držela a chodila bez berlí. Přesto ale byla nervozní z toho, že se musí na červený koberec dostavit v tomto stavu. "Byla skrz své berle nervozní, takže kolem ní byli její přátelé, pouštěli jí hudbu a dělali, co potřebovala, aby jí bylo líp. Všichni jsme se snažili, aby se cítila lépe a její přátelé se jí snažili říct, že bude v pohodě. Byla si velice nejistá ohledně toho, stát dneska večer před lidmi."
K jejímu zranění se dokonce vyjádřilo i několik hvězd. Například Daniel Radcliffe, který ji asistoval při předávání ceny v kategorii Production design, k tomu řekl toto: "Cítil jsem se strašně. Chtěl jsem si ji vzít do náruče a donést ji na podium." ... "Pravdou, ale je, že bych ji pravděpodobně upustil a znovu jí tak otevřel ránu."
Vtipněji se ke všemu vyjádřila herečka Anne Hathaway, která na Kristen narazila v zákulisí. Jejich konverzace prý vypadala takto:

Anne Hathaway, držíc svého Oscara, narazí na Kristen Stewart o berlích v zákulisí.
"Ale ne!" říká Hathaway.
"Já vím, jsem idiot," odpověděla Stewart. "Ale gratuluju!"
"Prosím, řekni mi, že jdeš na jeviště s berlemi."
"Ne. Budu kulhat."
"No, zlom vaz."
"Jen doufám, že se mi teď rána neotevře."

Daniel a Anne, ale nebyli jediní, kdo se k jejímu zranění vyjádřil. Vím také o Demi Lovato a Jennifer Lawrence. Můžeme, ale říct, že letos Kristen opravdu zapůsobila a na její výstup nikdo nezapomene :D

abzpsYHNadbpTtLcadcxQwxqadhVoBuWacbyrvOD

více fotek naleznete zde


Kristen at The 85th Annual Academy Awards (Press Room) - February 24

25. února 2013 v 19:37 | Katie*

A teď tu pro vás mám poslední fotky pro dnešní den ze včerejších Oscarů, kde se objevila i Kristen, aby předala cenu. Na fotkách po jejím boku můžete vidět oscarového vítěze v kategorii Production design a Daniela Radcliffa, který ji při předávání těchto cen pomohl :))

acmXm6xBacjLgg3labpto0F3abyEqHQJabf39mVO

Kristen at The 85th Annual Academy Awards - Show

25. února 2013 v 19:21 | Katie*

Mrzí mě, že to video, kde jde vidět i společný příchod Daniela Radcliffa a Kristen, už je smazané... Tak si můžete jen poslechnout, jak na pozadí hraje skladba z Harryho Pottera :D
Jak jsem už několikrát uvedla, Kristen se letošního předávání zlatých Oscarů zúčastnila proto, aby předala cenu a to v kategorii Production design, ve které vyhrál film Lincoln.
Toto video ze show bohužel nikde není k nalezení kvalitní, takže nahoře máte dobrou verzi, která ale není celá a dole naleznete plnou verzi, ale v horší kvalitě...

Kristen at The 85th Annual Academy Awards (Show and Backstage) - February 24

25. února 2013 v 19:16 | Katie*

Po menší pauze je čas se vrhnout na další přidávání fotek. Tentokrát se jedná o fotky ze samotné show a taktéž ze zákulisí. Jak jsem vás informovala Kristen se na předávání cen dostavila v rámci předání ceny (v jaké kategorii vám řeknu u videa ;)). Letos jí asistenta dělal herec Daniel Radcliffe - v roce 2010 to byl Taylor Lautner. Já osobně jsem na Kristen pyšná, že letos většinu "obkecala" ona a nebyla tolik nervozní :))

aborTlFYabjeCta7abluV8hSacf0ZhTladz28sB1

Kristen at The 85th Annual Academy Awards - Red Carpet Videos

25. února 2013 v 18:59 | Katie*

Teď tu pro vás mám dohromady čtyři videa z Kristenina příjezdu na předávání zlatých Oscarů. První tři videa jsou z focení, kde můžete i vidět, jak Kristen pajdá. Informovala jsem vás o tom, že si pořezala nohu o sklo. Kvůli tomu měla na zdravé noze lodičku značky Jimmy Choo a na poraněné balerínku. Kvůli tomu spíš pajdala, že to neměla vyrovnané :D

Kristen at The 85th Annual Academy Awards (Arrived) - February 24

25. února 2013 v 18:05 | Katie*

Předávání akademických cen, zlatých Oscarů, je prestižní záležitost, na kterou si pánové musí vzít ty nejlepší smokingy a ženy nemůžou přijít jinak, než v těch nejkrásnějších robách. Častokrát se tedy stane, že sem tam nějaká herečka zakopne. Vím, že se tomu tak stalo v případě Jennifer Lawrence, která si šla pro svého Oscara (mimochodem k ceně moc gratuluji :)). To ale nebyl případ naší Kristen, která se po 3 letech znovu zúčastnila tohoto předávání cen, aby zde opět předala cenu - tentokrát jí u toho asistoval kouzelník Daniel Radcliffe. Každý fanoušek Kristen se na její příchod hrozně moc těšil a všichni jsme byli zvědaví, jaké budou její šaty. Kristen pochopitelně nezklamala a jako obvykle vypadala překrásně (dokonce se umístila na 4.místě v anketě o nejlépe oblečenou herečku na Oscarech :)). Na sobě měla úžasné šaty Reem Acra, dále pak ozdobný řetízek Fred Leighton, jemným make-up a účes od jejího stylisty Danila - někde jsem četla, že jí chce ozdobit vlasy nějakými šperky, ale nakonec jí nechal její přirozené "háro."
Co ale všechny fascinovalo byly berle, které si Kristen pochopitelně nevzala jako dobrovolný modní doplněk. Všichni víme, že Kristen je velice "šikovný" člověk. Při otázce "Co se ti stalo?" často odpovídala "Jsem idiot." Věc se má tak, že šlápla na sklo a řízla se někde na pravém chodidle - pravděpodobně asi u toho i nějak spadla, protože má na obou pažích modřiny (na pravé pěkně žlutou ;)). Víc o tom chystám v samotném článku. Co se týká bot, tak tam to Kristen vyřešila jednoduše - na zdravé noze měla lodičku Jimmy Choo, na poraněné jednoduchou balerínku.
Nejpodstatnější ale je, že na ní bylo vidět, jak hýří dobrou náladou i přesto, že ji její zranění muselo bolet. Na mnoha fotkách můžete vidět i její úsměv - tak ji prostě milujeme: krásnou a usměvavou :))♥

adqrIQ2WadknCkUdabb1oVMxaby3q4xWachCLYRE

Kristen out with friends in Los Angeles - February 22

25. února 2013 v 17:04 | Katie*

Ještě předtím, než na blog uveřejním tu obrovskou kupu fotek s Kristen ze včerejších Oscarů a spoustu dalších informací, které se toho týkají, sem na blog musím přidat tyto candidsky z pátku. Myslím si, a snad budete stejného názoru, že docela dost připomínají fotky z úterka. Mám takový dojem, že se zde i sešla stejná parta :)) Mimochodem ten muž, který Kristen na pár fotkách drží je její kamarád Scout a ne, není to náhrada za Roba - co jsem četla, tak by měl být gay.
Fotky teda nejsou moc kvalitní, ale jde na nich znova vidět, že měla Kristen veselou náladu. Snad pro ni bude rok 2013 lepším, než byl ten loňský! Jinak si můžete všimnout, že na těchto fotkách ještě nemá poraněnou nohu - na Oscary totiž přišla s podivným doplňkem → o berlích. Ale víc se dozvíte v následujících článcích.

addjIfPiabszgseEabwlhIFqacnRhhPOadr2xbxN