Leden 2013


The Vampire Diaries 4x12 A View To A Kill Sneak Peek

31. ledna 2013 v 18:26 | Katie*

Omlouvám se, že sem tento druhý sneak peek z epizody The Vampire Diaries, které se dočkáme již dnes, přidávám až teď, ale včera jsem neměla vůůůůbec náladu :D. Ale tak snad mi to odpustíte :)) - sneak peek obsahuje scénu mezi Stefanem, Damonem a Klausem.

Klaus: Ahoj, kamaráde.
Damon: Co tady sakra děláš?
Klaus: Hlídám tě.
Damon: Oh.
Stefan: Jedna flaštička krve každých pár hodin zabrání vysychání. Pokud nabere příliš mnoho sil nebo tě bude otravovat, znovu mu pusť žilou.
Damon: Ticho, co? To je tvoje nejlepší zbraň? Stále se na mě zlobí za to, že jsem spal s Elenou.
Klaus: Jsi si tím jistý? Protože dneska ráno jsem ho přistihl, jak se plíží z Rebečiny postele, z čehož jsem usoudil, že se pohl dál.
Damon: Ale, ale... Vypadá to, že můj bratr použil lekci z mé příručky o sexu z pomsty.
Stefan: Proč si vy dva neužijete svou sbližovací chvilku? Dám ti vědět, až získám od Rebeky dýku.

justa.blog.cz + the-vampire-diaries.org

The Vampire Diaries 4x14 Down The Rabbit Hole Stills

31. ledna 2013 v 18:16 | Katie*

S předstihem se ještě objevilo několik stillsek ke čtrnácté epizodě The Vampire Diaries s názvem Down The Rabbit Hole, kde se jako speciální host objeví herec z Twilight Ságy, Charlie Bewley, který zde stvární postavu Vaughna, člena slavné pětky lovců!

adm4PNymadkW8Iw4acrQISlKabmq8xO2adblMbbI

The Vampire Diaries 4x13 Into The Wild Stills

31. ledna 2013 v 18:08 | Katie*

Dále se na internetu objevily úplně nové stillsky ke třinácté epizodě The Vampire Diaries s názvem Into The Wild. Jak už jste si asi všimli, v této epizodě se vydá mystic fallská expedice na pustý ostrov, kde bude hledat lék ;))

aczI9v8IadmQI7bGadxgnH1iacd3AIZQabyN48RN

Official Synopsis for The Vampire Diaries 4x15 - "Stand By Me"

31. ledna 2013 v 17:59 | Katie*
  • HROZIVÁ PRAVDA - Když Stefan s Jeremym a Elenou přijíždí zpátky do Mystic Falls, Caroline se okamžitě strachuje o stav Eleniny mysli. Stefan se obrací na doktorku Fellovou a Matta s žádostí o pomoc. Stále na ostrově, Damon řekne Rebece špatné zprávy a je překvapen její reakcí. Společně se pak Damon a Rebekah učí trochu nečekaného z nedávné historie Vaughna. Každý je zděšený, když Bonnie odhalí zbytek Shaneova plánu. Konečně, potom, co Damon udělá to nejlepší, aby jí pomohl, Elena přichází se svým vlastním plánem.

UPDATE The Vampire Diaries - Season 4 Promo Posters/Photos

31. ledna 2013 v 17:21 | Katie* |  UPDATE

Na internetu se za posledních pár dní zase objevily nějaké novinky ohledně seriálu The Vampire Diaries. Jedněmi z nich je třeba nový promo plakát a fotka (jedná se o jednu a tu samou fotku), na které můžeme vidět představitele Stefana (Paul Wesley), Eleny (Nina Dobrev) a Rebeky (Calire Holt). Promo plakát pak v češtině nese heslo "neoblíbená trojce," což pravděpodobně bude odkaz na nově uzavřené partnerství mezi Stefanem a Rebekou ;))

The Vampire Diaries - Promo - Season 4 Promo Posters (1x)

actrLOlT
The Vampire Diaries - Promo - Season 4 Promo Photos (1x)

acdvi1mr

[01.29] NYLON Magazine and Coach February Issue Launch Party

31. ledna 2013 v 17:08 | Katie*

Ashley se v úterý zcela nečekaně objevila na akci pořádané časopisem Nylon, jednalo se pravděpodobně o takové oficiální "představení" únorového dílu, na jehož titulce se objevila Ashleyina kamarádka, Selena Gomez. Celá akce se konala v Soho House v západním Hollywoodu. Ashley na sobě měla krásné černé šaty značky ASOS, které však, podle mě, ne-moc dobře zkombinovala s modrými lodičkami Christian Loubotin. Na akci pak Ash doprovodil její přítel, Christopher French.
Co mě trošku mrzí tak to, že fotek je málo a všechny jsou bohužel v MQ kvalitě :((

adpKduvyacbM8c2NadjDMTAKadyX4ryOabsaANhs

Ashley Tisdale Has a New Project - "Super Night Fun"

31. ledna 2013 v 16:57 | Katie*
Díky Ashleyiné zprávě na twitteru + potvrzení od její agentky teď víme, že byla 27letá herečka OFICIÁLNĚ zapojena do projektu Super Fun Night. Pořad by měl být o třech podivínkách, které prožívají "zábavno-pohodlné" hledání, abychom my diváci každý páteční večer prožili "super zábavu." Vysílání proběhne na televizní stanici ABC Family. Zatím se jedná o malý projekt a je natočen teprve pilot. Úspěch pořadu pak bude záviset na sledovanosti ;))

Ashley na twitteru uveřejnila jednu fotku z placu s krátkou zprávou:
Moc jsem si dneska užila práci s Rebel Wilson a Adamem Devinem #opravdu zábavní lidé

imagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 130.9.

31. ledna 2013 v 16:47 | Katie*
Vyčerpaná #čas odpočívat

And there's no stopping us right now. I feel so close to you right now - úryvek z písně od Calvina Harrise "Feel so Close"

You got every right to a beautiful life - úryvek z písně Seleny Gomez "Who Says"

Důvěra by neměla být očekávaná, ale zasloužená
Photo #1 Moc jsem si dneska užila práci s Rebel Wilson a Adamem Devinem #opravdu zábavní lidé
Photo #2 Oh oh oh to je magie víte a nikdy nevěřte, že to tak není #kouzelná hodinka

imagebam.comimagebam.com

New Breaking Dawn Part 2 Still with Edward and Bella

29. ledna 2013 v 17:08 | Katie*

Po delší době se taky objevila na internetu zcela nová stillska z Breaking Dawn Part 2 v HQ kvalitě. Jak jste asi sami poznali je na ní Bella a Edward - já tipuju, že se jedná o nějakou scénu v jejich chaloupce :)) A hrozně moc se mi tady líbí Belliny vlasy ♥

adfVj7JG

New Breaking Dawn Part 2 Behind The Scene Videos with Vampires

29. ledna 2013 v 17:03 | Katie*

Mám tu pro vás další video z natáčení Breaking Dawn Part 2, které se teď začínají postupně na internetu objevovat s blížícím se datem vydání filmu na DVD. Tentokrát je video zaměřené na upírky z Denali a Amazoňanky :))


2.13 Tiny

29. ledna 2013 v 16:55 | Katie*

Konečně se objevily stillsky k třinácté epizodě Once Upon a Time, které se dočkáme, bohužel, až příští týden. V této epizodě se do seriálu vrátí náš známý obr, kterého jsme mohli vidět už v jedné předcházející epizodě :))

abiQHO8zabeGV4Nqabf1u5mNacxii5xXacwT4RDD

Once Upon a Time - 2x14 Manhattan Synopsis

29. ledna 2013 v 16:45 | Katie*
  • Zatímco pan Gold, Emma a Henry pokračují v hledání Goldova syna Bae v New Yorku, Cora, Regina a Hook se pokouší vypátrat jeden z nejcennějších majetků Rampelníka. Mezitím, v pohádkové zemi, si Rampelník uvědomuje svůj osud, zatímco bojuje ve válce obrů.

Nina Dobrev at 19th Annual Screen Actors Guild Awards (Video)

28. ledna 2013 v 16:58 | Katie*

Aby vám to nebylo líto, tak kromě fotek z předávání cen Screen Actors Guild Awards tu pro vás mám ještě toto video s Ninou ze samotného focení na červeném koberci. Nevím, jak vy, ale já jsem si její outfit prostě zamilovala ♥

27.01. - 19th Annual Screen Actors Guild (SAG) Awards at The Shrine Auditorium in Los Angeles

28. ledna 2013 v 16:56 | Katie*

Uff, takže nakonec informace o tom, že se Nina objeví na předávání cen Screen Actors Guild Awards byla nakonec pravdivá! Abych se přiznala, tak při prvním pohledu jsem se těch šatů trošku lekla, ale když jsem se zadívala pozorněji, okamžitě jsem pochopila, že to byla trefa do černého! Neonově růžové šaty od Elie Saab jí děsně moc slušely a dokonale podtrhly její štíhlou postavu. Dále šperky Neil Lane, které jí skvěle sedly - myslím, že náušnice byly zvolené naprosto suprově. Dále pak psaníčko Judith Leiber a lodičky Jimmy Choo. Já osobně jsem naprosto nadšená, že se Nina objevuje na těch posledních akcích, tak krásně oblečená ♥
V celém článku naleznete 51 HQ fotek z červeného koberce - pokud byste měli zájem podívat se na další v MQ kvalitě, tak můžete zde. Na konci, pak najdete i dvě fotky z backstage.

adn15LM8acynqk2EabiBpB7badhu3jFzacxpKiX5

Nina Dobrev Interview for Popsugar at Pre-SAG Party at Chateau Marmont in West Hollywood (Video)

28. ledna 2013 v 16:32 | Katie*

Jako další video se objevil tento, ani ne minutový, rozhovor pro Popsugar. Vše je velice krátké a stručné a Nina zde vychválila známého hollywoodského herce, Bena Afflecka, a prozradila něco o blížícím se Valentýnovi.

Chtěla bych se zeptat, kdo navrhoval tyto šaty? Vím, že je těžké si vzpomenout...
Není to o tom, že je těžké si vzpomenout. Já jen... hrozně rychle to zapomínám. Mohla bych na sobě mít klidně i něco od největšího návrháře a stejně bych si kladla otázku "Ehm... ještě jednou, kdo to byl?" Jsem jako zlatá rybka - mám třísekundovou paměť. (pozn. my však víme, že na sobě měla Nina šaty od britského návrháře Matthewa Williamsona)

Nina Dobrev Greets fans at Pre-SAG Party at Chateau Marmont in West Hollywood (Video)

28. ledna 2013 v 16:18 | Katie*

Dnešní den, co se novinek týká, bude asi především o Nině Dobrev. Snad si ještě vzpomenete na včerejší fotky ze sobotní akce :D, na které se Nina objevila - jednalo se o před-párty před předáváním cen Screen Actors Guild Awards. Nyní se na internetu z této akce objevila i nějaká ta videa. Jedno z prvních, které zde uveřejním je toto, na kterém můžete vidět, jak se Nina ochotně podepisovala a fotila se svými fanoušky, kteří na ni venku čekali :))

Top list 21.1. 2013 - 27.1. 2013

28. ledna 2013 v 16:03 | Katie*
Pondeli: 221
Utery: 206
Streda: 205
Ctvrtek: 236
Patek: 207
Sobota: 205
Nedele: 268

Celkem: 1548

Mockrát děkuju za krásnou návštěvnost, jste skvělí ♥ :))

Designer Zuhair Murad Talks About Kristen Stewart´s LA Breaking Dawn Part 2 Premiere Dress

27. ledna 2013 v 15:55 | Katie*

Zuhair Murad, tak zní jméno návrháře, který je aktuálním vítězem pomyslného "oblékacího derby" mezi celebritami, a to nejen ve Francii. Populární je hlavně mezi mladými hollywoodskými hvězdičkami jako je Taylor Swift, Miley Cyrus, Blake Lively, Marion Cotillard nebo Jennifer Lopez a Kristen Stewart - hvězda, která v listopadu všechny oslnila a lehce šokovala šatami, které toho víc odhalovaly než zahalovaly, na los angleské premiéře Breaking Dawn Part 2.
"Šaty kontrastovaly s její osobností," řekl Murad ve čtvrtek při našem rozhovoru během jaro-léto 2013 haute couture show v Paříži. "Je to takový rock 'n' rock s jejím postojem, vlasy a make-upem. Tyto dlouhé šaty byly velice jemné, ženské a," pravděpodobně díky průhledné krajce, "lehce šokující."

Připomeňte si, jak Kristen zazářila na premiéře posledního Twilight filmu v Los Angeles TADY ;))