Prosinec 2012

Survey about Justa.blog.cz

31. prosince 2012 v 10:00 | Katie*

Dneska je poslední den v roce 2012. S novým rokem, který příjde už za několik hodin, přichází samozřejmě i nové věci. A toho bych chtěla docílit i tady na justě. V roce 2012 se závratně změnil celý můj pohled na blog. Chci ho mít, co nejserioznější a nejkvalitnější. Takže jsem se rozhodla udělat takový menší průzkum s prosíkem, jestli byste mi, vy návštěvníci blogu, mohli pomoct? :))
Přezdívka
Blog

Vyhovuje ti, jak to tady na blogu vypadá?
Jsi spokojený/á s tématem blogu? (tzn. Kristen, Ashley, PLL, TVD...)
Vyhovuje ti, jakým stylem jsou psané články?
Jaká je tvá oblíbená celebrita?
Tvůj oblíbený seriál?
Ráda bych znala tvůj názor na recenze (knižní a filmové) - vyhovují ti nebo ti na blogu příjdou zbytečné?
Z oblasti grafiky - který grafický prvek (avatáry, bannery, png...) nejčastěji užíváš?
Jak se ti líbí "blog duels"? (vím, že na blogu je jen jedno kolo, ale i tak... :D)
Tvůj názor na adminku - její přístup, aktivita na blogu, styl psaní článků...
Které věci by ses rád/a v novém roce dočkal/a na tomto blogu?
Jedna věc, která ti zde nevyhovujeje/kterou bys změnil/a?

Předem moc děkuji všem, co se do tohoto průzkumu zapojí. Doufám, že společnými silami dovedeme blog k dokonalosti :))

Opava 30.12. - 1.1.

30. prosince 2012 v 10:00 | Katie*
S rodiči zase po nějaké době jedeme oslavit Silvestr ke známým do Opavy. Teta tam sice má počítač a internet má to však dvě ALE. 1. Na blogu se mi nechce trávit čas a navíc ani nebudou novinky a 2. Přes její internet se nedostanu na blog.cz :D
Jak můžete vidět na blog se vrátím pravděpodobně s prvním dnem v novém roce, takže vám popřeju vše nejlepšího až pak ;)) Do budoucna jsem nastavila jen 2 články, ale myslím, že se vám budou líbit (je to jen POTM a jedno překvápko :D). Za Affiliates se možná stavím, ale nic neslibuju.

"Uvidíme" se v roce 2013!!! :))

Kristen Arriving at LAX Airport - December 27

29. prosince 2012 v 18:12 | Katie*

A je to potvrzené!
Včera jsem na blog dávala tweet od zpěváka will.i.ama, který napsal, že viděl Kristen na londýnském letišti. Jeho zprávě se dalo věřit na 100%, ale myslím, že každý z nás chtěl i nějaké fotky. A ty tu pro vás právě teď mám! Candids fotky s Kristen z los angeleského letiště! Jako vždy vypadala skvěle. Na svou cestu přivzala i kamarádku Suzy.
Myslím, že nemusím psát proč Kristen zamířila do Londýna... No, ale pro ty nevědoucí. Právě v tomhle městě se nachází Kristenin přítel Rob, se kterým chce strávit Silvestr, vstoupit do Nového roku, který snad pro tento pár bude šťastnějším, než ten předchozí, a pravděpodobně oslavit i Vánoce :))

aciu6uTvadgF1GXEabq9CiWpadtfRivHadhXuKCl

December 28th: Party with Fanstang

29. prosince 2012 v 15:38 | Katie*

Jsem ráda, že alespoň z jedné akce, které se Nina při svém pobytu v čínském městě Šanghaj zúčastnila, se objevilo několik kvalitních fotek. Ninu včera nečekalo jen setkání s fanoušky v Super Brand Mall, ale také jakási soukromá akce pořádaná Fanstang(em). Nině to tady ohromně slušelo! Myslím, že si zvolila velice zajímavé šaty :))
Já osobně jsem čekala, že se Nina v Číně zdrží o něco déle, ale na internetu už je fotka, která dokazuje, že se Nina s Ianem vrací zpátky do států...

adcbOK9HacijvQa8acfpKHOBadq6yMqZacmYvJRm

UPDATE December 28th: Super Brand Mall

29. prosince 2012 v 15:24 | Katie* |  UPDATE

Včera jsem na blog přidala 11 fotek z první velké akce Niny Dobrev v čínském městě Šanghaj. Dneska tu mám takový větší update, jelikož se z jejího setkání s fanoušky v Super Brand Mall objevilo několik další fotek. Bohužel i tak nejsou zrovna nejkvalitnější...

Nina Dobrev - Appearences - December 28th: Super Brand Mall (24x)

adcAvTyCabvW1zY2adgva1Xbadvi6DFJacgYo5PQ

Ashley Tisdale on Twitter 129.9.

29. prosince 2012 v 15:14 | Katie*
Dívám se, jak @sammydroke balí na náš #NYE výlet = nuda #už jsi hotová?

I'm holding out for a hero till the end of the night - úryvek z písně Bonnie Tyler "Holding Out For a Hero"

imagebam.com
Panna v utrpení

imagebam.com

Sněhurka mi řekla, když jsem byla mladší "jednoho dne můj princ přikráčí"...

PNG Ashley Greene

29. prosince 2012 v 10:00 | Katie*

Achjo, ani za boha mi nejdou ty dvě png dát vedle sebe, abych nemusela jedno dávat nahoru a druhé dolů :// Prostě to druhé mi vždycky spadne pod to první... No nic. Udělala jsem dvě png z fotek s Ashley Greene. Myslím, že se mi povedly a hodí se na další užití :)) Jen prosím nemažte zdroje!

Is Kristen Stewart in London?

28. prosince 2012 v 18:24 | Katie*

Na internetu se začaly objevovat zprávy, že byla naše Kristen viděna na letišti v Los Angeles a poté v Londýně. O všem se samozřejmě psalo hlavně na twitteru. Jednalo se však pouze o zprávy od různých fanoušků, které nemusí být vždy úplně stoprocentní. Jelikož nejsou žádné fotky, člověk nikdy neví. Naštěstí o Kristen (ačkoliv nezmínil její jméno) tweetnul známý zpěvák Will.I.Am: "Doufám, že během tohoto letu už neuvidím žádné upíry nebo vlkodlaky, protože holka z #TWILIGHT sedí naproti mě #chraňte si VÁŠ krk." Poměrně vtipná zpráva, že? Mě teda pobavila :D A jak víme, že by měla být v Londýně? Protože právě v hlavním městě Velké Británie Will.I.Am natáčí díly pro britskou verzi pěvecké soutěže The Voice. Na letišti byl z toho důvodu, že letěl do hlavního města České republiky, Prahy - asi tady má nějaký koncert nebo nevím proč :D
Další informace - v Londýně by měl v tuto chvíli být i Rob, takže Kristen asi letěla za ním, aby společně opožděně oslavili Vánoce a vstoupili do nového roku, který snad bude lepší, než ten letošní :))
Btw: doufám, že ty fotky přece jen budou :D

Kristen Out and About in Los Angeles - 26th December, 2012

28. prosince 2012 v 18:11 | Katie*

Dneska ráno se mi ani nechtělo věřit, že by se přeci jen ještě do konce roku objevily nějaké fotky s naší Kristen. Někdo tam nahoře nás má, ale asi rád, takže tu pro vás mám několik candids fotek ze středy. Kristen byla ten den viděna poblíž červené dodávky značka Toyota. V komentářích u těchto fotek jsem četla, že prý patří Robovi nebo Kristen. Já si myslím, že je buď Kristen nebo někoho z její rodiny ;)) Na fotkách můžete vidět také jejího bratra Camerona a tatínka - takže se asi jednalo o něco rodinného. Další žena na fotkách by měla být nějaká společná kamarádka Kristen a Roba.
Taky vás tak pobavil ten prak vlevé zadní kapse Kristeniných šortek? :D

abtUNmgvadhGX0Gbadrgn7jUacna4YBLadq3ERA5

Kristen Stewart - USA Today Photoshoot

28. prosince 2012 v 17:54 | Katie*

Ještě v době, kdy se Kristen věnovala rozsáhlé propagaci svého filmu On The Road, byl pořízen rozhovor pro USA Today. Ten překládat nejspíš nebudu, takže kdo by chtěl, v angličtině ho nalezne tady. V rámci tohoto interview nafotila Kristen i pár fotek. Nevím, jestli je jich víc, ale zatím zde je jen jedna ve dvou velikostech ;))

adcv81rwadfr5qqn

December 28th: Super Brand Mall

28. prosince 2012 v 17:42 | Katie*

Dneska, respektive asi na čínský čas včera, večer se Nina zúčastnila akce, kdy se setkala se svými čínskými fanoušky v Super Brand Mall v Šanghaji. Já osobně doufám, že se brzy objeví více fotek v lepší kvalitě, protože Nině to zde opravdu moc slušelo - červená jí padne :)) Fotek je bohužel jen pár a kvalita nic moc...

aboSoPeWabqNrNPjabgP4JjFacqjwefSacqBwfte

Nina Dobrev - Photo Shooting for Femina Magazine

28. prosince 2012 v 17:00 | Katie*

Nina je v čínském městě Šanghaj teprve pár chvil a už se plně pustila do práce. Tak třeba dneska si zašla na focení úplně nového photoshootu, kterého se asi dočkáme začátkem nového roku, pro čínský časopis Femina. Na internetu se objevily tyto 4 fotky ze samotného focení, díky kterým tu máme takovou malinkou ochutnávku toho, na co se můžeme těšit :))

acw8uBGyabfGb2Y4abxtW8iTabcl9iTJ

December 27th: Shanghai Pudong International Airport

28. prosince 2012 v 16:54 | Katie*

Před dvěma dny se Nina, spolu se svým přítelem, Ianem Somerhalderem, vydala za vlastním účelem do daleké Číny - konkrétně do města Šanghaj. Zde už pro vás mám několik kvalitní, i méně kvalitních, fotek z jejího příjezdu na tamější letiště, kde už čekali i fanoušci. Je vidět, že Nina si svůj přílet užívala, protože na každé fotce můžete vidět její úsměv :))

adxik7pOacoIj4ISadlDpgJMabnthxdMabvoynNH

PNG Kristen Stewart

27. prosince 2012 v 17:09 | Katie*


Množí z vás si určitě myslí, že jsem děláním png doslova posedlá. Konec konců za posledních pár dní jsem jich udělala opravdu hodně a myslím, že jsem se v ořezávání i zlepšila :))
No, dneska ráno jsem udělala jedno png s Kristen - ve verzi, kdy si s ním můžete dělat, co chcete + ve verzi do článků. Tak snad najdou nějaké využití :))
Jen prosím, abyste nemazali můj zdroj!

imagebam.com

Kristen Stewart - Japan Portraits 2012

27. prosince 2012 v 15:53 | Katie*

Jak víte, Kristen se v rámci propagace Breaking Dawn Part 2 objevila i v Japonsku. Ačkoliv se zde zdržela jen asi 2 dny, stihla natočit několik rozhovorů pro televize i časopisy. Samozřejmě nemohlo chybět i nějaké to focení, které vám se přidávám v podobě portrait fotek - některé jsou velké, jiné střední či malé ;))

adcWDDH1abyijzPhabkmAAuhadjmfbsbacjs0WZ7

UPDATE On The Road Stills

27. prosince 2012 v 15:41 | Katie* |  UPDATE

Ze začátku jsem říkala, že On The Road moc na blogu podporovat nebudu skrz to, že se mi nelíbilo, jaké "hambaté" (promiňte mi to slovo :D) scény tam Kristen má - mluvím o těch sexuálních scénách, kde je nahá. Za poslední rok (?) se, ale můj názor trochu změnil a může za to asi to, jak o On The Road Kristen mluví, když na tento film příjde řeč. Trošku jsem si uvědomila, že její postava Marylou prostě miluje život a mám takový pocit, že chce zapadnout mezi muže - myslím, že Marylou je 15letá dívka (?), která ani neví, co chce. To mi asi pomohlo nejvíc. Navíc knížku si přečtu i v rámci mé povinné četby. Jestli se ale podívám na film, to nemohu říci :D
No, jen jsem vám chtěla oznámit, že ve filmografii Kristen jsem upravila stillsky u On The Road - nahrála jsem staré v lepší kvalitě nebo přidala nové. Na výsledek se můžete podívat sami :))

Kristen Stewart - Filmography - On The Road (Na cestě) (27x)

abcdLE3XablMqvGSadkCSAl5abiuSGLIabbOKkbl

Kristen Stewart Confirmed "Snow White and The Huntsman" Sequel

27. prosince 2012 v 15:13 | Katie*
Tomu z vás, kdo se rád dívá na Kristen v roli bojácné Sněhurky, která se nebojí sáhnout po meči a bojovat za to, co je správné, udělá určitě radost zpráva, podle které by mělo dojít k natáčení pokračování. Kristen vše potvrdila v nedávném rozhovoru pro Indiewire: "Bude to zatraceně úžasné. Moc se na to těším, je to šílené." Kristen však nemohla prozradit víc, protože jí to zřejmě společnost Universal, která stojí za vznikem prvního úspěšného dílu z triologie, kterou by měl příběh o Sněhurce být, zakázala. "Nesmím o tom mluvit. Jednou jsem někde řekla, že je zde velká pravděpodobnost, že natočíme pokračování, a to je skutečně pravda, ale pak na mě každý začal křičet 'Přestaň o tom mluvit!' Takže o tom nesmím říct ani slovo."
Všechny určitě zajímá jedna věc - jak to bude s režisérem Snow White and The Huntsman, Rupertem Sandersem, který do života Kristen zasáhl... no, ne zrovna příjemně. Mám pro vás dobrou zprávu! Na csfd.cz jsem četla, že Sanders by se v době natáčení SWATH 2 měl věnovat úplně jinému filmu, takže se režie neujme! Kdy se začne natáčet zatím není známo - nejsou ani žádné bližší informace o tom, jestli film bude opět zaměřen na Sněhurku nebo, jak se spekulovalo, na samotného Lovce. Já si myslím, že natáčení by mohlo začít někdy v průběhu příštího roku a znamenalo by to tak takový herecký comeback pro Kristen, která od natáčení Snow White and The Huntsman žádný další film nedělala. Nejbližším projektem zatím stále zůstává film Focus, jehož natáčení začne v dubnu.

justa.blog.cz

December 26th | At the LAX Airport with Ian in LA

27. prosince 2012 v 14:50 | Katie*

Nakonec jsem se rozhodla, že si tady Ninu ještě na nějakou dobu ponechám, jestli to bude na stálo, ale netuším. Teď stejně ani moc novinek není, takže nevadí, když tu budu dávat i novinky o ní.
No ale k fotkám. Paparazzi včera vyfotili Ninu a jejího přítele + kolegu ze seriálu The Vampire Diaries, Iana Somerhaldera, na letišti v Los Angeles. Četla jsem zprávy, a Nina se o všem podělila i na svém twitteru, že teď poletí do Číny (poprvé ve svém životě) za účelem nějakého jejího projektu. O co se jedná však zatím nikdo neví. Já si myslím, že by to mohlo být něco charitativního... Přece jen, víme, že ačkoliv je Čína v obchodním světě "number 1," má své problémy.
No uvidíme. Každopádně bude super, že alespoň ještě letos nebo začátkem nového roku budou k dispozici nějaké fotky a informace :))
Btw: kdo z vás si taky zamiloval Ninin kabátek? Já ho miluju ♥ ;D

acwPvhEEackzWxRnabsfO5ULabzg0oRzabs3UFwd

[12.26] Out and about in LA with Christopher French

27. prosince 2012 v 14:30 | Katie*

Kdo teda v oblasti novinek NIKDY nezklame je moje milovaná Ashley. Ta byla totiž včera, kdy jsou ještě vánoční svátky, paparazzi vyfocena zřejmě na nějaké procházce (případných nákupech) se svým novým přítelem, Christopherem Frenchem. K dispozici je tedy jen 15HQ fotek, když společně přecházeli ulici a Ashley si v rukou nesla nový Apple Macbook - někdo tu zřejmě má rád jablka :D

adoY3Q08abzSwCBZadskZzKvabb4dQKZabhsXEZb

Information About Blog

26. prosince 2012 v 17:37 | Katie*
Tohle je spíše takový rychlo článek, který se týká nějakých informací. Jak asi víte v období kolem Vánoc a Silvestra není moc novinek, takže na blog přidávám spíše takové "zbytečnosti," bohužel nic jiného mi nezbývá. Návštěvnost je teda menší, ale co s tím člověk nadělá, že? :D Takže do té doby, než budou zase novinky budu muset dát něco jako nucený hiatus. Na blogu budu, ale nedivte se, když nepřibyde třeba moc novinek nebo nic - je to skrz konec roku ;))
Jinak stále přemýšlím o tom, koho si teda na blog dát místo Niny Dobrev. Nevím, Ellie Goulding jsem si v poslední době oblíbila, ale přidávat o ní novinky by mě asi moc nebavilo. Tak ještě uvidíme ;))