Listopad 2012

UPDATE Elle (Canada) 2

30. listopadu 2012 v 16:04 | Katie* |  UPDATE

Dneska těch novinek taky není zrovna nejvíc a myslím, že do konce roku tomu ani nebude jinak :D Každopádně tři fotky z Kristenina photoshootu pro kanadské vydání časopisu Elle se teď objevily v lepší (HQ) kvalitě :))

Kristen Stewart - Photoshoots - Elle (Canada) (3x)

advjr4ELadzoGF5nadtnuhr4


The Vampire Diaries 4x08 We'll Always Have Bourbon Street Promo

30. listopadu 2012 v 15:52 | Katie*

Včera byla na The CW odvysílána další epizoda The Vampire Diaries (na kterou se já osobně moc těším :)) a proto není divu, že tu pro vás mám promo video k další epizodě, která nás čeká už příští týden! Tentokrát se vrátíme do New Orleans roku 1942!

Stefan: Mezi vámi je společné pouto a ty toho plně využíváš.
ZAKOPOU SEKERU
Damon: Vážně je tak těžké pochopit, že něco cítí i ke mně?
Stefan: Je nemožné uvěřit tomu, že nevidí, že pro ni nejsi ten pravý.
VYHRABOU MINULOST
Lexi: Stefanovi je lépe samotnému než s tebou.
Damon: Proč si myslíš, že jsem nezadržitelný a nemám nad sebou kontrolu?
Lexi: Protože takový jsi vždycky byl.

justa.blog.cz

[11.29] Leaving Mo's Restaurant in Toluca Lake

30. listopadu 2012 v 15:43 | Katie*

Podruhé byla Ashley během včerejšího dne vyfocena, když opouštěla restauraci Mo, kam si zašla na oběd s malou herečkou Gracie Whitton, která ve Scary Movie 5 hraje Ashleyinu dceru. Ash na sobě měla to samé oblečení jako ráno, jen si přehodila kalhoty ;))

adeoD8raacqGToQuadbgS6gzacqUqAqAacjPWO8c

[11.29] Grabbing coffee at Starbucks in LA

30. listopadu 2012 v 15:38 | Katie*

Ashley byla ve včerejším dni paparazzi vyfocena hned v dvojtém čase. Poprvé to bylo ve čtvrtečním ránu, kdy si do Starbucks ve Studio City přijela koupit své oblíbené pitíčko. Nevím, jak vy, ale já si myslím, že to tady Ashley opravdu moc slušelo! Nejvíc se mi líbí ta její černá šála ♥

abvjKtbvadjTGq4vach87MmGacn2pypjabtEa50R

Ashley Tisdale on Twitter 128.8.

30. listopadu 2012 v 15:29 | Katie*

Shledání a je to fakt super @DirtNasty #ScaryMovie5

imagebam.com

Večeře s @DirtNasty a @TheEricaAsh #Sraz #ScaryMovie5

imagebam.com

Moje vyhlídka.... @Jess_Rhoades tvrdě pracuje, zatímco já připravuju popcorn #přestávka

imagebam.com

@harleypasternak mi dneska nakopal zadek #Tohle budu zítra cítit #Stále se nevzdávám Starbucks ;)

Everything has changed - Taylor Swift

Next for Kristen Stewart

29. listopadu 2012 v 19:50 | Katie*
Naši Kristen nejspíše čeká další podpora jejího filmu On The Road, kterému se takovým způsobem věnuje už asi půl roku - to jsou samé festivaly, premiéry, tiskovky... Každopádně, 13.prosince na ni čeká tiskovka a premiéra OTR v New Yorku! Jednoho promítání se už zúčastnila, ale tenkrát to bylo soukromé promítání, v tomto případě to pravděpodobně bude i pro (VIP) veřejnost.
Další zpráva, která je úzce spjata s tímto filmem je ta, že Kristen by díky roli Marylou mohla získat nominaci na Zlatý Glob nebo Oscara. Zkrátka tentokrát by to měla být ta nejprestižnější cena, jakou může herečka získat. Seznam nominovaných by měl být také uveřejněn v prosinci, takže si musíme chvíli počkat a držet palečky, aby to vyšlo, protože Kristen si takovou cenu opravdu zaslouží! :)

Kristen Stewart Attends The Variety Studio: Awards Edition - 28th November, 2012

29. listopadu 2012 v 19:43 | Katie*

Kristen se včera nečekaně objevila nejspíš na nějaké rádiové show, či co to bylo, webu/novin Variety. Co to mělo být a proč se tam objevila, to nemám vůbec žádné tušení - na internetu k tomu také nejsou žádné informace. Každopádně je super, že je o Kristen nějak slyšet :)) Navíc jí to tady moc slušelo. Jak se říká, v jednoduchosti je krása a v jejím případě to platí obzvláště! Kristen na sobě měla kalhoty Juicy Couture, boty Cole Haan a bílé tričko A.L.C.

adzlRt0CacgpXKPTadztZFtKabxdlCEFabqQVKx5

Once Upon a Time 2x09 Queen of Hearts Sneak Peek

29. listopadu 2012 v 19:32 | Katie*

Před dvěma dny jsem na blog dávala promo upoutávku k další epizodě Once Upon a Time, po které nás bude čekat asi měsíční pauza. V tomto sneak peeku vidíme scénu s Reginou a Henrym :))

Henry: Ty nepomáháš Emmě a Mary Margaret, že ne?
Regina: Pomáhám tobě, Henry.
Henry: O čem to mluvíš?
Ruby: Vy je zabijete.
Gold: Promiň, drahoušku.
Henry: Mami, co to děláš?
Regina: Nemůžeme nechat Coru projíz skrz portál. Nemáš ani ponětí, co by nám mohla udělat.
Henry: (bohužel nerozumím)
Gold: Henry, tvoje matka má pravdu, bude to Cora.
Henry: Ne, nebude. Dobro vždycky zvítězí nad zlem. Měla bys to vědět líp než kdokoli jiný.
Regina: Co vím určitě, tak to, že moje matka zničí vše, co miluji. A to jsi ty. To nemůžu dopustit.
Henry: Prosím! Zastavte to! Musíte je nechat projít! Musíte to vypnout! Zabijete je!
Regina: Henry! Co to děláš?
Henry: Emma a Mary Margaret projdou, vím to. Řekla jsi, že se chceš změnit, být lepší. A takhle můžeš. (bohužel nerozumím)

Translate by: justa.blog.cz

Kristen and Robert landing at LAX airport in Los Angeles - November 26, 2012

29. listopadu 2012 v 19:15 | Katie*

Dále tu jsou fotky opět z pondělka, kdy byla Kristen s Robem vyfocena, teď už, na letišti v Los Angeles - tím pádem jsou teď oba "doma." Musím říct, že tady to Kristen, podle mě, slušelo víc, než na letišti v New Yorku. Vypadala fakt stylově a myslím, že si asi hodně oblíbila ty brejličky :D
Ale teď trochu z jiného soudku. K těmto fotkám patří i video, kde jde vidět, jak Kristen s Robem procházejí letištěm, aby si nastoupili do auta. To není to hlavní, nejhorší je, co na Kristen paparazzi křičí. Otázka "Kristen, jsi těhotná?" by mohla být ještě snesitelná, protože se jedná o další drb. Co mě ale absolutně namíchlo, bylo chování jednoho fotografa - "Robe, dávej si bacha, ona tě bude zase podvádět." To opakoval celou dobu, dokud oba neodjeli z letiště. Já obdivuju, jak Kristen, tak Roba, i Kristenina bodyguarda, že mu jednu nevrazili - já bych to udělala hned.
Chci říct tohle. Mně, jako fanynce, paparazzi fotky nevadí, pokud se nejedná o nějaké, které hodně lezou do soukromí nebo je na nich vidět, že focená osoba si nepřeje být focená - v tom případě tyto fotky nepřidávám. Ale jinak z nich mám radost, protože je to známka toho "hele jsem tady, stále žiju!" A já se ráda divám na fotky s Kristen, ať už jsou jakékoli.
Myslím si, že i ty paparazzi fotky jim tak trochu dělají image a dávají o nich vědět. Co se mi ale vůbec nelíbí je chování fotografů, které je čím dál horší. Není pak divu, že je celebrity nesnáší, pokud mají takové kecy... Ale bohužel s tím člověk nic nenadělá :((

adoKBsmmabbgKBLIacbJ0wltaceAct9Uabwr38AZ

Kristen and Robert at JKF airport in New York - November 26, 2012

29. listopadu 2012 v 18:39 | Katie*

Snad mi odpustíte, že s dalším spožděním přidávám candids fotky s Kristen, když byla paparazzi vyfocena při svém odletu z New Yorku, kam se svým přítelem, Robertem Pattinsonem, před několika dny přiletěla z Anglie. Z jakého důvodu tam jeli však stále není známo - nedávno jsem vám psala informaci, že by se mohli objevit v novém klipu Paula McCartneyho, tak snad to bude pravda :))

abhj0LOnacydaVBGabtg7s8WabgEaBY5acdErhSu

Breaking Dawn Part 2 Next New Stills

29. listopadu 2012 v 18:13 | Katie*

Není to tak dávno, co jsem na blog dávala nově uveřejněné stillsky z Breaking Dawn Part 2. Dneska tu mám další várku (a jsem si jistá, že nebude poslední :D), která je podstatně větší, než ta předchozí!

ablSZ3Rdabe24rD8abvzzjdRabmmJwjEadp2ara1

Breaking Dawn Part 2 - Promo Photos in HQ

29. listopadu 2012 v 17:33 | Katie*

Myslím, že skrz to, že teď vlastně Twilight sága skončila, tak se bude objevovat čím dál víc a víc "upozaděných" novinek. Pro tentokrát je to několik promo fotek v lepší kvalitě, než jak jsme je mohli vidět prvně :))

aduoNlA5adyEZo6xabsAZcVuacxFqX9IabmeddmL

Once Upon A Time - Limited Edition Prints

29. listopadu 2012 v 17:18 | Katie*

Tohle tak úplně nejsou nové promo fotky k Once Upon a Time. Jedná se o nějakou limitovanou edici obrázků, které uveřejnila stanice ABC, a které jsou určené k prodeji. Já je přesto dávám k ostatním promo fotkám, protože přece jen, jsou nové :))

acbT6FlwadqsuL7IabiBNCqzactcgWuBadwzMbsV

The Vampire Diaries - Spoilers about Next Episodes

29. listopadu 2012 v 17:09 | Katie*

Řekla bych, že tyto spoilery jsou docela velké, takže ten, kdo si vše chce nechat jako jedno velké překvapení, by si je nejspíše neměl číst. Jedná se o spoilery k nadcházejícím epizodám - jak to bude s Jeremym, jak se vyrovná Elena z rozchodu se Stefanem a s kým se bude milovat? Za překlad děkuju the-vampire-diaries.org :))

The Vampire Diaries 4x09 O Come, All Ye Faithful Stills

29. listopadu 2012 v 16:52 | Katie*

Myslím, že jedna z posledních epizod, které se dočkáme před několika týdenní pauzou, bude tato devátá s názvem "O Come, All Ye Faithful." Mně by moc zajímalo, proč jsou v takové pozici Elena a Jeremy na poslední stillsce, která je i v úvodu článku. Že by se Elena naštvala? :D

acdv2ISuaczoAEHjabmPviB0aboyBJjWabqeJJUa

[11.26] Arriving/Leaving at Starbucks in LA

29. listopadu 2012 v 16:43 | Katie*

Se spožděním tří dnů dávám na blog candids fotky s Ashley z pondělního rána. Paparazzi ji zachytili, když přijela a opuštěla svůj oblíbený obchůdek Starbucks, kam si zajela koupit ledovou kávu. Jako obvykle jí to hrozně moc slušelo a měla naprosto úžasné botičky ♥ - ona jich má taky plnou místnost :D

acgSQY2fabwugSgYacu8so6gadvefKyOack8yepa

James Gandolfini On Kristen Stewart In ‘On the Road’

28. listopadu 2012 v 18:52 | Katie*
James Gandolfini, který si po boku Kristen zahrál ve filmu Welcome To The Rileys, se trochu rozpovídal o jejím hereckém výkonu ve filmu On The Road, kte stvárnila postavu Marylou...

......................................................

Kristen Stewart je jedna z těch šílených. Ale šílená tím krásným způsobem. A byla určená k tomu, aby z ní lidé šíleli. Aby jim ukázala, že je někým víc, než Bella z "Twilight." Ukázat jim, že se umí rozpálit a doutnat, a od své kariéry a života chce víc.
Ve chvíli, kdy se objeví na scéně filmu "On The Road," z ní nedokážete spustit oči. Jako Marylou, nezáleží na tom, jak moc se na ni zaměříte, uvidíte někoho, kdo půjde tak daleko, jak to jen jde, kdo to udělá tak šílené, jak to jen jde, uvidíte někoho, kdo žije a cítí se živ. Všechno je to sexy, děsivé, bezohledné a chytré. Ona dokáže zahrát jakoukoliv z těchto věcí. Má je na konečcích prstů. Ona je jen začátek. Ona je nebojácná. A to může být velice dobré, ale také hodně špatné. Ale ona je dost chytrá na to, aby vše zvládla.

"Jediní lidé pro mě, jsou ti šílení." - Jack Kerouac

Translate: justa.blog.cz

Twilight Sága - Jak jsem byla na berlínské premiéře filmu Breaking Dawn Part 2!

27. listopadu 2012 v 20:09 | Katie*

Nějaký ten čas před berlínskou premiérou Breaking Dawn Part 2, kam měli přijet i hlavní hvězdy, Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner, jsem si začala psát s jednou dívčinou, která měla zájem se tam jet podívat a tak se mě ptala, co by měla udělat. Pokusila jsem se jí nějak pomoct, ale nemohla jsem udělat víc, než ji jen někam nasměrovat. Když mi napsala, že do Berlína pojede na 100% zeptala jsem se jí, jestli by mi pak nemohla napsat, jaké to bylo (takový menší sloh o jejím dni tam), a já bych to pak uveřejnila na blogu. Mail mi přišel už minulý týden v úterý, ale já na to trochu pozapomněla (za což se moc omlouvám), nic méně už je to tady!
Příběh české fanynky na premiéře Breaking Dawn Part 2 v Berlíně - upozorňuji, že se jedná o stejnou smrtelnici jako jsme my ostatní a ne o někoho VIP, takže možná to pro některé nebude tak akční, jak si myslí. Nic méně je to zkušenost, kterou ji všichni můžeme závidět :))
Vše naleznete v celém článku

3x Breaking Dawn Part 2 New Stills

27. listopadu 2012 v 19:41 | Katie*

K Breaking Dawn Part 2 se objevily další nové stillsky. Tentokrát se jedná o jednu starší stillsku, které se nyní objevila v lepší kvalitě a dvě zcela nové. Mně se nejvíc líbí ta poslední, jelikož je z mé oblíbené scény :D

abcvIWfLacj5T8y2adq7c1aB