Říjen 2012

Breaking Dawn Part 2 - Green Day - The Forgotten

31. října 2012 v 19:01 | Katie*

Omlouvám se, že jsem toho dneska opět moc nepřidala, ale nefunguje mi můj oblíbenec na nahrávání fotek, tak zbytek novinek nechám na zítřek ;)) + další videa, která jsou nějak spjata s Breaking Dawn Part 2!
.............
Pokud jste stejně velkým fanouškem Twilight ságy jako já, pak pro vás určitě nebude žádná novinka, že se na oficiálním soundtracku k Breaking Dawn Part 2 objevili Green Day s krásnou uklidňující písničkou The Forgotten. Právě klip k této písni, který obsahuje i pár nových scén (včetně rozšiřující, kdy jsou Edward a Bella v jejich chatičce nebo té, kde Edward hraje Renesmeeinu ukolébavku), byl včera odvysílán na MTV.
Já osobně jsem s klipem spokojená, ale moc se mi nelíbí, že je klip dělaný takovým způsobem, že si člověk jednu chvíli myslí, že je to klip k BD2 a pak prostě klip k písničce od Green Day, kde jsou záběry z jejich koncertů...
Každopádně písnička je to nádherná! Jak jsem zmínila výše, velice uklidňující :))

The Vampire Diaries 4x06 We All Go A Little Mad Sometimes Stills

31. října 2012 v 18:54 | Katie*

Mám tu pro vás několik nových stillsek k šesté epizodě The Vampire Diaries, která do českého překladu znamená Všichni jednou trochu šílíme, proč zrovna takový název? Protože Elena, která je hlavní hrdinkou, v tomto díle bude trpět podivnými halucinacemi. Kromě toho se také můžeme těšit na další příběhy, které nám trochu poodhalí historii čarodějnictví :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

[10.27] Universal Studios Hollywood's Halloween Horror Nights 2012

31. října 2012 v 18:46 | Katie*

V neděli jsem na blog dávala jedny z mnoha tweetu naší Ashley. V nich psala, že se se svými kamarádkami, například s Vanessou Hudgens nebo Sammy Droke (ale šly ještě další ;)), nebo se svou sestrou Jennifer, zúčastnila jedné hororové halloweenské párty, kterou pořádalo filmové studio Universal. Já osobně si myslím, že si to tam holky musely fakt užít! Takovou halloweenskou párty bych chtěla zažít i u nás :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 127.6.

31. října 2012 v 18:38 | Katie*
Šťastný Halloween!

Moje tweety jsou "acting out" (řekla bych, že tohle je narážka na Ashleyin stejnojmený song z alba Guilty Pleasure ;)) #zlobidlo

#Jsem bdělá

Jen tak posedávám na svém zadním dvorku a mám pocit, jako by byly prázdniny #vděčná #uvolňující #pokojná


Once Upon a Time 2x06 Tallahassee Promo

30. října 2012 v 19:05 | Katie*

S malinkým spožděním tu pro vás mám promo video k již šesté epizodě druhé řady Once Upon a Time. V tomto díle uvidíme něco z Emminy minulosti a také zde bude pověděn příběh o kouzelných fazolích z pohádky o Jackovi ;))

Policista: Ruce nad hlavu slečno. (bohužel nerozumím)
EMMA SWAN SE UČÍ, JAK BÝT ZLODĚJKOU
ALE JEJÍ NEJVĚTŠÍ KRÁDEŽ...
Emma: Vypadá to bizárněji, než jak si pamatuju z pohádky.
...BUDE NA VRCHOLU
Hook: (bohužel nerozumím)
ABY NĚCO UKRADLA OD HOSTUJÍCÍ HVĚZDY, JORGE GRACIA

The Vampire Diaries 4x04 The Five Sneak Peek 2

30. října 2012 v 18:56 | Katie*

K epizodě The Five, na kterou už se moc těším, protože tam snad bude víc scén s mým milovaným Klausem ♥, se objevil další sneak peek - téměř dvouminutový. Jedná se o scénu mezi Stefanem a Damonem.

Stefan: Takže, co to všechno je?
Damon: Osobní věci, které jsem vzal z přívěsu lovce upírů. Nechť odpočívá v pokoji. Hledám nějakou příručku o nadpřirozenu.
Stefan: A jsi si jistý, že to bylo nadpřirozené?
Damon: Určitě to nebylo normální. Ten chlap se zázrakem objeví potom, co někdo vyhodí do vzduchu všechny členy Rady zakladatelů a má na sobě tetování, které dokáže vidět jen Jeremy Gilbert. Klaus se zmínil o tom, že je z nějaké "pětky." Zabil se pomocí výbušnin. Příjde ti to normální?
Stefan: Co je to ta "pětka?"
Damon: Doufám, že to bude vysvětlené v první kapitole příručky.

[10.29] Variety's Hollywood's New Leaders Presented By Ciroc

30. října 2012 v 18:39 | Katie*

Ashley se včera večer se svou kamarádkou, a spolumajitelkou společnosti Blondie Girl, Jessicou Rhoades, objevila na akci Variety's Hollywood's New Leaders, kterou pořádal Ciroc. Nevím přesně, co je to za akci, ale pravděpodobně se jedná o nějakou modní záležitost nebo uměleckou (?). To fakt nevím.
Trochu mě mrzí, že se objevilo jen 8 HQ fotek, protože Ash tu vypadá fakt krásně! Ty šaty jí moc slušely :))

acnphywyadcBm9BVadqFDHvxadmN48OCacftp6uc

[10.29] Strolling in Toluca Lake with her niece Mikayla

30. října 2012 v 18:31 | Katie*

Pro dnešek se těch novinek objevilo fakt opravdu hooooodně a já je asi dneska nestihnu všechny přidat, takže přidám jen to, co stihnu. Takže jako první tu pro vás teďka mám nejnovější candids fotky s Ashley Tisdale, když byla se svou malou neteří Mikaylou včera na procházce po Toluca Lake. Musím říct, že to Ash fakt moc slušelo (i malé Mikayle :)) - chtěla bych mít doma to její tričko ♥ No vlastně... celý její šatník :D

acro8jVDadyWYARuabnSOT3gabeC65JZadu7kwrF

2012 Ashley Tisdale's House Halloween Decorations

30. října 2012 v 18:20 | Katie*

Ti z vás, kteří si čtou Ashleyiny tweety, které sem na blog dávám, budou vědět, že Ash kvůli natáčení Scary Movie 5 v Atlantě neměla čas si na Halloween vyzdobit svůj dům. O všechno se tak postaral její hodný tatínek a jak je vidět pořádně se vyřádil. Já osobně bych měla strach kolem takového domu projít :D Jsem moc zvědavá, co si na sebe vezme Ashley zítra za kostým!

adkAempLacvldQBTacyxxhNk

Ashley Tisdale on Twitter 127.5.

30. října 2012 v 18:14 | Katie*

Čokoládové sušenky a ano jsem ve svém pyžamu. Mám sušenky, mám sušenky, mám sušenky hey hey hey

imagebam.com

Dneska večer jsem se setkala s @JuddApatow! Miluju ho, miluju jeho filmy a miluju jeho ženu :) #úžasné #zábavná rodina

imagebam.com

Mířím do Soho House na Variety's Hollywood's New Leaders

@jenkellytisdale co na to mám říct? Prostě má dobrý vkus ;)

@BlondieGirlProd by nemohla bý taková, jaká je, bez mé úžasné partnerky producentky @Jess_Rhoades #týmová práce

Kristen Stewart, Robert Pattinson and Stephenie Meyer for Gold Stars (France) about Twilight Saga

29. října 2012 v 19:34 | Katie*

Dneska nemám vůbec náladu přidávat nějaké články, tak jsem se rozhodla, že vám přeložím aspoň ten krátký přepis rozhovoru z francouzského časopisu Gold Stars pro který udělala Kristen, Rob a Stephenie Meyer rozhovor.
Musím si nějak spravit náladu svou angličtinou, protože jsem ze svého mluvení v AJ dostala dvojku - na druhou stranu mě to zase tak netrápí a to jsem to ani neměla vůbec připravené :D

Jaké to je, dojít až na konec Twilight?
Kristen Stewart: Je to divné. Víme, že je zde hromada lidí se kterými se už znovu nesetkáme, tak trochu to připomíná konec střední školy. Bylo to skvělé, ale teď na nás čeká něco nového - třeba ještě většího.
Stephenie Meyer: Ne, tak tomu nevěřím (smích). Já jen doufám, že si fanoušci zamilují konec stejně tak, jako tomu bylo u předchozích čtyřech dílů. Já osobně jsem se nemohla dočkat, co dají do upírky Belly. Kristen je skvělá, její scény jsou vážně super.
Kristen Stewart: Taky se nemůžu dočkat, až se film dostane do kina. Twilight upíři jsou unikátní. Když se přeměníme, všechno zesílí, a někteří z nás dokonce můžou mít i zvláštní schopnosti.
Robert Pattinson: Jsem opravdu šťastný. Ne proto, že to končí, ale že příběh dojde svého konce. Pamatuju si, když jsme natáčeli první film, všichni jsme byli ve stresu z toho, že to nebude mít žádný úspěch a že bychom neměli natáčet další díly ságy. Pak jsme uviděli tu popularitu a podporu fanoušků, která nevyschla ani po těch čtyřech letech. Je to neobyčejné dobrodružství, kterým jsme měli možnost projít. Jsem šťastný, že jsem toho mohl být součástí.

Top list 22.10. 2012 - 28.10. 2012

29. října 2012 v 16:29 | Katie*
Pondeli: 268
Utery: 241
Streda: 379
Ctvrtek: 454
Patek: 350
Sobota: 528
Nedele: 479

Celkem: 2699

WOW díky moc za tu sobotu - love ya ♥

Just Few Words

28. října 2012 v 18:37 | Katie* |  Diary
Dneska to bude jen pár slovy, protože už jsem absolutně vyčerpaná :D V poslední době mi příjde, že přidávat na blog články dá hrozně velkou práci - to bude tím, že každý den je něco novýho k Breaking Dawn Part 2 :D No nic... jedná se o pár mých nápadů...

- napadlo mě, že bych zrušila Fashion Poll of The Month a místo toho udělala jakási duelová klání, např. kdo je nejlepší Sněhurka, kdo nejlepší zachránce atd...
- od příštího roku bych zavedla (pokud by byl zájem) články, 1 na jeden měsíc, kde bych psala víc o sobě. Jako třeba - Top 5 mých oblíbených filmů/knížek, oblíbená kosmetika, filmy/knihy, co mi změnily život... co vy na to?
- dále bych moc chtěla poděkovat za všechnu tu podporu, návštěvnost a chválu, kterou do mě vkládáte. Já si toho hrozně moc cením a mám tak pocit, že má můj blog smysl :))
- a dále... no asi by bylo dobré, kdybych se o tom taky zmínila. Nevím, jak je to možné, ale nějaký způsobem jsem se dostala k nominace NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH na blogu Best-Fansite-Web-Awards.blog.cz. Moc si toho cením, ale je mi jasné, že nevyhraju, protože je tam příliš silná konkurence a myslím si, že takové holky z Best-Actresses si zaslouží vyhrát, protože na svém blogu mají fakt hodně celebrit a novinky tam najdete každý den! No objevilo se tam plno mých oblíbených blogů, včetně několika Affiliates :)) Takže mám dojem, že i já půjdu několika lidem dát svůj hlas!

V případě, že byste mě chtěli podpořit, ale prosím vás, hlasujte tak, jak to cítíte! - tak pro mě volte v kategorii nejlepší blog o více celebritách ZDE :)

Breaking Dawn – Part 2 on MTV First

28. října 2012 v 16:14 | Katie*
Na internetu se objevila zpráva, že by se na MTV First, 1.listopadu (čtvrtek), mělo živě ve 20:00 (amerického času) odehrát něco, co souvisí s Breaking Dawn Part 2. Zatím k této informaci není víc detailů, ani se neví, jestli tam bude někdo z herců - to se snad dozvíme v nejbližších dnech. Každopádně víme, že něco takového bude ;))

New Breaking Dawn Part 2 TV Spot "Love lasts a lifetime"

28. října 2012 v 16:10 | Katie*

Opět tu pro vás mám nový romantický televizní spot k Breaking Dawn Part 2, který nese název "Láska na celý život." Zase zde zazní písnička od Green Day - The Forgotten a celý spot je plný scén s Edwardem a Bellou. Včetně dvou nových - jedna buď po nebo během jejich milostné scény (a vypadá to velice romanticky :)) a pak scéna na louce...

Edward: Jsi tak krásná. Teď máme stejnou teplotu.
Jacob: Vypadáte spolu skvěle.
NĚKTERÉ LÁSKY TRVAJÍ CELÝ ŽIVOT
Edward: Měl jsem špatný zlozvyk tě podceňovat tě. U každé překážky, které jsi čelila, jsem myslel, že ji nedokážeš překonat. Ale ty jsi to zvládla. Nikdy jsem ti nepoděkoval za tento neobyčejný život.
TA JEJICH BUDE TRVAT NAVĚKY
Bella: Nikdo nikdy nemiloval tak moc, jako já miluju tebe.

translate by: justa.blog.cz

Pretty Little Liars Oliver Goldstick Answers 16 Burning Questions About Halloween Special

28. října 2012 v 15:58 | Katie*

Zase je po nějaké době na čase doplnit nějaké novinky ohledně seriálu Pretty Little Liars. Všichni fanoušci už určitě shlédli úterní odvysílaný Halloweenský speciál a jak je u PLL obvyklé, určitě u vás zanechal nějaké otázky!
Na 16 "nejdůležitějších" odpověděl producent Oliver Goldstick ;))

Je Aria "A"?
To nemůžu potvrdit. Kdybych to řekl, přišel bych o život (smích). Můžu vám jen říct, že lidé jsou velmi všímaví a že "A" by jí mohlo být blíž, než si myslí.

Proč to nakonci třináctého dílu vypadalo, že je Ezra v "A Teamu?"
Viděli jste jeho obličej. Nejste trochu moc podezřívaví? Je to nový svět a je čas, aby se některé věci změnily. Druhá půlka třetí řady je celá o nepravděpodobných podezřelých. Možná tam celou dobu něco na této postavě bylo a všechno v této řadě výjde na světlo; dojde zde k naplnění. Ariin táta vás taky donutí říct si "No pááááni."

[10.27] Arriving at the Nine Zero One salon in West Hollywood

28. října 2012 v 15:19 | Katie*

Ashley už je oficiálně zase zpátky doma v Los Angeles z natáčení Scary Movie 5 v Atlantě. Já jsem tak trošku doufala, že se objeví nějaké candids fotky a mé tiché přání mi bylo splněno. Mám tu pro vás 25 HQ fotek z Ashleyina příjezdu do kadeřnického salonu Nine Zero One, kam se Ash chodí stříhat. Za tu dobu, co je zpátky už stihla oslavit narozeniny své babičky a objevit se na Halloweenské párty, kde se však neobjevila v žádném kostýmu (takové fotky můžeme očekávat asi ve čtvrtek ;)). Nevím, však jestli to byla soukromá párty jedné z jejích kamarádek, nebo to byla ta párty pořádaná webem Just Jared (informovala jsem vás včera). Každopádně Ash si to moc užila a to je to hlavní - stačí si přečíst její poslední twitter příspěvek na blogu ;))

abeFg7HLadgPSfWFade0v6MIaccUYtfgabtcRixk

Ashley Tisdale on Twitter 127.4.

28. října 2012 v 15:07 | Katie*

@iamfrench rozhodně budu! Aaaahhhh jsem fakt vystrašená!

@JacobFatoorechi a @BonnieKHussey žádné foto ;)

Čas na Halloweenskou hororovou noc s @kimhidalgo @sammydroke @stellahudgens @jenkellytisdale a Nessou :)

imagebam.com

Moje krásná babička Marilyn #oslavenkyně

imagebam.com

Jde se na večeři v rámci oslavy narozenin mé babičky :) #rodina #Všechno nejlepší Marilyn

Kellan Lutz and Taylor Lautner Talks about Kristen Stewart

27. října 2012 v 17:39 | Katie*

Kellan Lutz o Kristen: "Kristen je silná dívka - fyziky, emocionálně i psychicky. Je pravděpodobně jednou z nejlepší hereček, se kterou jsem mohl pracovat. Je to tvrďák! Bylo fakt vtipné s ní natočit tu scénu s pákou. Nemůžu se dočkat, až tu scénu uvidím na premiéře s fanoušky!"

Taylor Lautner o Kristen: "Kristen je neskutečná ve všem, co dělá. Jsem na ni vždy pyšný."