Září 2012

Breaking Dawn Part 2 Scans Stills in Better Quality

30. září 2012 v 18:40 | Katie*

Jsem zvědavá, kdy budu moct na blog dát tyhle úžasné stillsky ♥ v HQ kvalitě a ne jako tyhle pitomé scany... Snad to bude co nejdřív...

acno6T7uabwCQ9JKacbUdWbAabyDLiqx

New Interview with Kristen Stewart?

30. září 2012 v 18:31 | Katie*
Novinář Jake Hamilton dal na svůj twitter zprávu o tom, že by měl někdy v budoucích několika týdnech udělat rozhovor s Kristen a Robertem Pattinsonem v rámci propagace posledního dílu Twilight ságy - Breaking Dawn Part 2. V twitter zprávě stojí: "Hádejte, kdo právě dostal slib, že udělá rozhovor s Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart pro Breaking Dawn: Part 2 někdy v budoucích týdnech? #Já."

imagebam.com

UPDATE One Outtake for Seventeen 2012 and Got Milk

30. září 2012 v 18:20 | Katie* |  UPDATE

K úžasnému a lehce "country" photoshootu Niny Dobrev, který je i můj oblíbený, se objevila nová fotka, která je rovnou v HQ kvalitě! Jako další je pak jedna nová fotka ke kampani Got Milk, jehož letošní tváří je právě Nina. To heslo, co je na fotce nejspíše v překladu znamená: Jdi do toho s každým soustem snídaně.

Nina Dobrev - Photoshoots - Seventeen 2012 - Got Milk Campaign 2012

imagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 126.1.

30. září 2012 v 18:06 | Katie*

Já chci taky jednu!! - Ashley reagovala na tweet s přiloženou fotkou jejího přítele Scotta Speera: "Moje kniha je sušenka. Úžasné."

imagebam.com

Wow právě jsem si uvědomila, že mám 8 milionů followerů!!!! #Fakt cool #Co bych měla udělat #Oslava

@PerezHilton já chci!! Ale nejdřív musím dokončit film :) - Ashley reagovala na tweet Pereze Hiltona: "Brzy přijeď do NYC!"

Mám takovou radost, že už je víkend! #Makej tvrdě, hraj tvrdě

@sammydroke aww rozkošný!!! Taky mi chybíš!! - Sammy Droke si dala na svůj twitter zprávu: "Chybí mi moje nejlepší kamarádka @ashley tisdale..."

Dneska se natáčí se spoustu rolemi na #Scary Movie 5. Fakt se těším!!!! #Tahle práce je úžasná

Knihy a vaše Katie*

30. září 2012 v 13:20 | Katie*

Jednou jsem na blog dávala vědět o tom, že bych vám ráda představila knihy, které plní mou knihovničku. Čekala jsem tedy na prodloužený víkend a v pátek vše nafotila - no všechny mé knihy to nejsou, spíše se jedné o takové ty "top" knihy. Celkově jich mám ve skříni (ano, do našeho bytu, kde musí člověk bojovat o každé místečko, se prostě knihovnička nevleze a tak mám knihy ve skříni ;)) 33, což je takové střední číslo. Takže, pokud byste se chtěli podívat, jaké knihy jsou mé oblíbené, pokračujte dál ;))

PNG The Vampire Diaries

29. září 2012 v 19:27 | Katie*
imagebam.com

Já říkala, že by z toho bylo dobré png :D Prosím, abyste při užití nemazali zdroj! Doporučuji užívat na bílém podkladě ;)

Kristen Stewart, Robert Pattinson and Taylor Lautner for Total Film

29. září 2012 v 17:54 | Katie*

"Měli by z toho udělat heterosexuální porno. To by bylo tak dobré…" směje se Robert Pattinson u spekulací o potencionálním - ale spíše cudném - budoucím restartu Twilight. Zatímco vtipkuje o nových začátcích, miliardová upířina skončí s filmem Breaking Dawn Part 2 a Pattinson je na posledním kole rozhovorů, který se týká tohoto monstrózního hitu a která jej a kolegy, Kristen Stewart a Taylora Lautnera, katapultovala do světel Hollywoodu.
Ať už jste Twi-hard nebo Twi-hater, nemůžete popřít vliv, jaké filmové adaptace, na základě úspěšných novel od Stephenie Meyer, o nemotorné Belle, jejím překrásném upířím milenci Edwardovi a vlkodlačímu smolaři v lásce Jacobovi, měly. Přitahujíc fanatické fanoušky, díky těmto filmům vznikly krvesající televizní seriály typu Pravá krev a Upíří deníky a několik knih s podobným tématem. Eyen se třeba nechala inspirovat při psaní své erotické novely, 50 odstínů šedi…
První díl třem hercům naprosto obrátil život a vytvořil miliony fanoušků. Pattinson, Stewart a Lautner se dokonce několikrát objevili na seznamu nejlépe placených herců pod 30 let v časopise Forbes.

Kristen leaving LAX airport in Los Angeles - September 28, 2012

29. září 2012 v 17:21 | Katie*

Jak už jsem vám jednou dávala vědět - Kristen se z Paříže včera vrátila zpět do Los Angeles. Existují i fotky z jejího příjezdu na letiště ve Francii, ale na ty vám dám pouze odkaz, jelikož nejsou moc kvalitní a není jich mnoho. Za to fotek z jejího příletu do LA je poměrně hodně a všechny fotky jsou v HQ kvalitě! Já osobně vždycky dumám nad tím, jak to Kristen dělá, že všude vypadá tak stylově - no ani tady tomu nebylo samozřejmě jinak a ona vypadala fantasticky!
Já osobně už jsem docela dost zvědavá, kdy se objeví na nějaké další akci... Snad to bude brzy, protože premiéra Breaking Dawn Part 2 už se blíží :)) Tak uvidíme.

adcyvIiMacknhSfGaciCy124abryB2ubabvHJyf3

New Photo with Kristen Stewart and Nicolas Ghesquière (Balenciaga Fashion Show)

29. září 2012 v 16:48 | Katie*

Tato nová fotka s Kristen vznikla na čtvrteční modní přehlídce Balenciaga, která proběhla v rámci pařížského Fashion Weeku. Kristen je na fotce po boku designéra zmiňované značky, Nicolase Ghesquièrea.

imagebam.com

Once Upon a Time - Poster Promo Photo

29. září 2012 v 16:36 | Katie*

Tuto fotku budete určitě znát z oficiálního plakátu na druhou řadu. Nyní se fotka objevila jako samostatné promo. Obě fotky jsou v HQ kvalitě - je to jedna a ta samá fotka, jen ta druhé je trochu víc zeširoka ;))

adxlZVy2abpgWp4P

UPDATE Once Upon a Time - Promo Photoshoot with Characters

29. září 2012 v 16:32 | Katie* |  UPDATE

Musím to prostě říct - to teda byla rychlost! Včera jsem na blog dávala tento nový photoshoot k druhé řadě Once Upon a Time a dneska tu mám HQ verzi těchto fotek!!


adoUwEskacejSTo4acpkBWNeacuhCdL0adyPpI12

Nina Dobrev in Extra TV

29. září 2012 v 16:24 | Katie*

Včera jsem na blog dávala fotky ze čtvrtka, kdy fotografové vyfotili Ninu, když dělala rozhovor pro pořad Extra. Já osobně přemýšlela, za jakým účelem se zde objevila a nakonec se ukázalo, že to bylo v rámci propagace jejího nejnovějšího filmu The Perks of Being a Wallflower. Po fotkách se objevilo i video, které obsahuje právě nový rozhovor :))

New TVD Season 4 Promo Photo - Elena, Damon, Stefan

29. září 2012 v 16:20 | Katie* |  UPDATE

Tuto promo fotku jsme už měli možnost vidět u rozhovoru v posledním čísle časopisu TV Guide, ale až teď se objevila samostatně a v poměrně solidní kvalitě! Myslím, že se hodí na nějaké to png :)

The Vampire Diaries - Promo - The Vampire Diaries Season 4 Characters Promo

imagebam.com

Nina Dobrev on Twitter 1.2.

29. září 2012 v 16:13 | Katie*
Děkuji za všechnu tu podporu, #WallflowerMovie si vedl velice dobře a DNESKA bude v kinech jiných měst! Podívejte se, jestli ho nedávají třeba v tom vašem - odkaz, bohužel film nebudou dávat ani v ČR ani na Slovensku...

Oooo Adrianne Palicki se připojila do světa twitteru! Vítej! Dejte jí všichni follow ;) @RealPalicki

Mama @paintaworld!!! Všechno, všechno, všechno nejlepší! Den, kdy ses narodila byl den, kdy jsem se narodila i já :) mám tě ráda... Přála bych si, abych dnešek mohla strávit s tebou!

Nejlepší je pátek, když maj Vaškové svátek...

28. září 2012 v 20:24 | Katie* |  Diary
Jo dodatečně přeju všechno nejlepší mému spolužákovi, který se jmenuje Václav - nikdy jsme spolu nemluvili (přestože už měsíc chodíme do stejné třídy), ale co :D
Taky máte takovou radost jako já, že se dneska nemuselo do školy? Já už jsem nějakou pauzu potřebovala jako blázen a na prodloužený víkend jsem se těšila od začátku tohoto školního roku :D Wow odkud bych měla začít? Zkusím to vzít nějak postupně. Takže... v pondělí jsem vás informovala o tom, že do Prahy přijede v rámci svého celosvětového tour P!nk. Mamka mi řekla, že tam klidně můžu jet, ale že mi lístky zařídí až tak 2-3 měsíce před koncertem. Mám trochu bobky z toho, aby na mě nějaký lístek zbyl, ale když tu byla P!nk v roce 2010, tak si kamarádka sehnala lístek i jen měsíc před koncertem. Mimochodem právě s touhle kamarádkou + ještě asi s další na ten koncert nejspíš půjdu :)) Doufám, že vše klapne! Bude to můj první opravdový koncert v životě!
Co se týká školního života... Vedu si poměrně obstojně. Tak nějak už jsem si zvykla na ten ruch střední školy a učení. Zatím jsem dostala jedničku z testu z biologie, němčiny a angličtiny. Včera jsme psali další test z němčiny - nejspíš budu mít za jedna, dějepisu - doufám, že mám jen jednu chybu :D (spletla jsem si heraldiku s heuristikou...), no a matika... no budu mít za 4 :D Totálně jsem to pokazila - a to jsem si ještě říkala, že mi to tak pěkně vychází. No jo, ale tak já jsem to moc nepochopila to počítání... Snažím si si optimisticky říkat - stačí, když budu mít na vysvědčení trojku. Stejně nemám v plánu studovat s matikou i na vysoké... Bude stačit když to u maturity prostě udělám :D Nebudu nic hrotit, protože jinak bych se sesypala... V poslední době mi příjde, že jsem se tak nějak změnila. Mé myšlení je jiné a připadám si i dospělejší než před několika měsíci :))
Co se týká mého soukromého života... No jedinou novinkou asi je, že jsem si dneska konečně pořídila pořádný pásek (v GATE - měli tam i úúúúžasné tričko s Maggie ♥) a že jsem se vyprdla na čtení celé Twilight ságy. Tak nějak na konci prvního dílu mě to přestalo bavit... Řekla jsem si - filmy jsou stejně jiné, jak knížky, tak bohatě postačí, když zkoukneš všechny čtyři předchozí díly :))) Takže teď se oddávám četbě Pýchy a předsudku a mám rozečtený i Cosmopolitan, který jsem si hooodně oblíbila. Zatím mě v posledním díle nejvíce zaujal článek o zakladatelce časopisu Cosmopolitan, Helen Gurley Brown, která v roce 1962 vydala knihu Sex and The Single Girl a tím tak trochu rospoutala revoluci v myšlení dam v USA - díky té knize si ženy uvědomily, že jejich sexuální, nebo jakékoli jiné, touhy jsou stejně důležité jako ty mužské a že i ženy mají právo chovat se jako muži - mít kariéru, peníze, sex a zkrátka dělat si, co chtějí. K tomuto článku bylo připsáno i jejich 10 přikázání z nichž nejvíc se mi líbí Říkejte, co si myslíte a neomlouvejte se za to a Najděte si svůj styl - "Musíte si vytvořit styl. Každá žena ho má. Jen ho ukázat svět..."
PS: Konečně jsem nafotila ty mé knížky, takže o víkendu očekávejte rozsáhlý článek plný fotek ;))

Before I Die or My Dreams 1.4.

28. září 2012 v 20:02 | Katie*
Čtrnáctá várka tématický fotek, kterým se zkráceně říká Before I Die (Předtím než zemřu), ačkoliv u mě to spíše budou My Dreams (Mé sny). Do článku vždycky vyberu 5 fotek - nově jsem se rozhodla, že už je nebudu řadit podle toho, jak moc tu věc chci, ale prostě tak, jak jdou fotky za sebou...


Jak už jsem jednou psala - hrozně závidím lidem (většinou jsou to nějak významní lidé - celebrity...), kteří se mohou dotknout zvířátek, které jsou pro veřejnost nedotknutelná. Pochovat si gepardí mládě - divoké asi ne nebo by mě sežrala mamina :D - by bylo určitě úúúúžasné. Gepardí mláďátka jsou strašně roztomilá a já bych chtěla vědět, jaká je jejich srst na dotek :) Pokud by to nevyšlo, tak si chci pochovat opičku/šimpanze :D

Kristen arriving/leaving at La Fidelite restaurant in Paris - September 27, 2012

28. září 2012 v 19:26 | Katie*

Poslední akce, které se Kristen Stewart v Paříži zúčastnila byla nějaká večeře, kterou pořádala značka Balenciaga, jejíž nové vůně, Florabotanica, je Kristen právě tváří, v restaurace La Fidelite. Fotek není moc, jelikož paparazzi neměli moc šanci ji vyfotit - auto bylo zaparkováno ani né 5 metrů od vchodu do restaurace :D Přesto ale můžeme říct, že to Kristen hrozně moc slušelo! Mně se ten její outfit na ní moc líbí :)) Fotky zde pro vás mám z jejího příjezdu, odjezdu a pak asi dvě soukromé černobílé fotky, kde je vyfocena po boku maskérky, Pat McGrath a nějakého chlápka, co se jmenuje Olivier Zahm (ten její xichtík tam :D). A proč říkám, že je to její poslední akce v Paříži? Protože mí milí návštěvníci/čtenáři, Kristen se vrací zpátky do USA. Tak uvidíme, kdy se dočkáme nějaké další akce, na které se objeví :))

ARRIVING

abb1FQhjadwFF5hCadyDZmUdadmmExzsabsDTOB6

Next New Stills/Photos from Breaking Dawn Part 2!

28. září 2012 v 19:08 | Katie*

Mám tady pro vás novou várku stillsek z Breaking Dawn Part 2, jehož premiéra už se kvapem blíží! Fotky jsou na scanech vidět pěkně, ale víte co... furt to není ta HQ kvalita :D Já osobně bych skákala 10 metrů vysoko radostí, kdyby se všechny ty nové fotky a stillsky konečně objevily v solidní (ne-li právě v HQ) kvalitě! Přes tyto fotky je ještě jako bonus tág... Ale co, hlavně že máme nové fotky, které jsou naprosto úžasné! Už se opravdu nemůžu dočkat filmu - určitě bude naprosto, naprosto, naprosto fantastický :))

abvPZg3vabzl0fWUacisXyyiadkkuOurabzXCsg0

Few Scans from Breaking Dawn Part 2 Calendar 2013 Now in HQ!

28. září 2012 v 18:59 | Katie*

Na internetu se objevilo pár scanů z kalendáře na rok 2013 s tématikou Breaking Dawn Part 2. Jedná se o obálku, a pak scan s triem, Bellou, Edwardem, Alice a Rosalii. Můžeme si tak detailně prohlédnout obličeje našich oblíbenců :))

adu6jsZWadwLoLbuabkHnjMcabcoajJsabyFJOuc