Srpen 2012

Marlene King Teases Pretty Little Liars Season 3B, Halloween Special and A Team Drama

31. srpna 2012 v 19:17 | Katie*

Mám tu pro vás překlad rozhovor s výkonnou producentkou seriálu Pretty Little Liars, Marlene King, který vám poskytne několik nových informací o nadcházejících epizodách...

Alloy Entertainment: Zaprvé a především…OMG. Toby je "A!" Vždycky byl v "A Teamu" nebo se připojil teprve nedávno?
Marlene King: Toby nebyl vždycky v "A Teamu." A jak bude show pokračovat, tak přijdete na to, kdy se připojil.

Alloy Entertainment: "A Team" se zdá být prakticky nezastavitelný. Je Mona hlavou operace nebo to řídí někdo jiný?
Marlene King: Musíte dál sledovat show, abyste na to přišli. To je spoiler, který vám nemůžu dát. Je to něco, co budeme zkoumat, až se vrátíme k řadě 3B (druhá půlka řady).

I Feel Like My Life Sucks

31. srpna 2012 v 15:22 | Katie* |  Diary
Dneska ráno jsem s mamkou byla u psycholožky a bavily jsem se ohledně toho adapťáku. Ráno to vypadalo, že nakonec seberu odvahu a pojedu tam. Domluvila jsem se s mamkou, že bychom se s třídní domluvily, že kdybych chtěla jet domů, tak prostě řeknu a zavolám rodičům. Napsala jsem třídní mail, že teda pojedu, ale moje sebejistota náhle uvadla... Fakt nevím, co mám dělat. Na jednu stranu bych tam jela, ale v podstatě ani nevím proč... Vím o sobě, že bych se s ostatníma dokázala bavit, i kdybych nejela... Možná by mi bylo trapně, až bych ve čtvrtek přišla do třídy, ale něco podobného jsem absolvovala, když se mělo jet do Prahy. Kvůli mému stavu jsem tam nejela a nikdo se mě na nic neptal. Mám ještě víkend na to si to rozmyslet a já fakt nevím, co mám dělat. Vím, že tohle je rozhodnutí, které musím učinit sama, ale já se v sobě nedokážu vyznat a nevím, jestli bych to zvládla. Taky mě trochu vystrašil rozvrh. Tolik hodin matematiky, fyziky a IVT... Navíc 3x do týdne budu končit ve 14:20, jednou v 15:15 a jenom ve čtvrtek končíme ve 13:30 - a končíme chemií :// Docela se bojím, že to nebudu zvládat a taky nevím, jak budu stíhat blog. Teď se budu muset zase plně věnovat učení, abych měla dobrý známky - a taky na začátku je dobrý začít hodně makat... Ach jo, mám ze všeho strašný strach a je mi do breku. Nechci být kolem toho všeho tak moc citlivá :((
Jinak mám nachystáno pár překladů, co se týká seriálu Pretty Little Liars, ale nevím, kdy je udělám, protože si chci teď hodně číst - ostatně včera jsem si půjčila 5 knih v knihovně :D No prostě, až to bude, tak to bude :))

Entertainment Weekly Twilight: The Complete Journey

31. srpna 2012 v 15:09 | Katie*

Časopis Entertainment Weekly se rozhodl vydat 112 stránkový speciál, který bude věnován pouze Twilight sáze - proto taky ten název "Twilight - kompletní cesta." Zatím máme k dispozici jen obálku v HQ kvalitě, která ale není nová. Jedná se o tuto fotku, z vydání EW v roce 2011, která však byla docela dost upravená photoshopem. Uvidíme, co nás bude v tomto speciálu čekat. Časopis by měl vyjí 2.října!

imagebam.com


Ashley Tisdale on Twitter 124.7.

31. srpna 2012 v 14:46 | Katie*
Rozsviťte světla

imagebam.com

Strašně legrační!!! - Ashley reagovala na tweet jejího kolegy ze Scary Movie 5 "Bohatá mrcha."

imagebam.com

Big Spoilers About PLL Season 3 for TV Line

31. srpna 2012 v 13:18 | Katie*

Včera večer jsem ještě stihla přeložit rozhovor pro TV Line, kde je poměrně dost spoilerů, týkajících se třetí řady Pretty Little Liars. Pokud jste zvědaví, tak si ho určitě přečtěte :))

TVLINE | Já tvrdím, že Toby blufuje. Myslím, že se vetřel do "A" Teamu, aby pomohl dívkám.
Já si tím nejsem tolik jistý. Pár věci ještě zjistíte ve třetí řadě... Nezapomínejte, co tyhle holky provedly. Nikdo se ho nezastal, když se mu všichni díky Alison posmívali. Všechny čtyři kamarádky k tomu byly nečinné; nikdo se ho nezastal, nikdo nic neudělal. Pamatujte na to.

TVLINE | Zajímavé. Myslela jsem, že je dvojitý agent, protože když v první polovině 3.řady odešel, řekl, že si sám zjistí, co se děje bez ohledu na to, co mu Spencer řekla nebo neřekla.
To je pravda, to je pravda.

10 Days With Katie* - Day Nine

31. srpna 2012 v 13:09 | Katie* |  Diary
Předposlední den. Vybrat dva obrázky, která by teď vystihují můj život bylo trochu těžké. Ale nakonec jsem to tak nějak zvládla :D (omlouvám se za kvalitu obrázků...)

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.


UPDATE New Breaking Dawn Part 2 Stills Now in HQ

30. srpna 2012 v 16:47 | Katie* |  UPDATE

Včera jsem na blog dávala úplně nové stillsky k Breaking Dawn part 2. Fotky sice byly veliké, ale až nyní jsme se jich dočkali v HQ kvalitě!

adwypX1madpqVJA7

Janel Parrish Interviews Keegan Allen

30. srpna 2012 v 16:43 | Katie*

Tenhle rozhovor by si určitě neměli pouštět ti z vás, kteří ještě neviděli velké letní finále, tedy epizodu 3x12 The Lady Killer. Jedná se totiž o rozhovor, který obsahuje spoilery! Pro ty z vás, co už viděli tak více info níže ↓

SPOILER for Stelena in Season 4 Growing Pains Episode

30. srpna 2012 v 16:30 | Katie*

Mám zde pro vás malý spoiler ohledně prvního dílu 4.řady seriálu The Vampire Diaries, Growing Pains (Rostoucí bolesti). Jedná se hlavně o spoiler, který se trochu týká Eleny a Stefana. Pokud jste zvědaví, tak čtěte dál:

TV Guide dal vědět nějaké dobré zprávy pro fanoušky Steleny, které se týkají první epizody čtvrté řady: Stefan a Elena budou mít důležitý rozhovor o výhodách a nevýhodách vampýrismu - poté dá Stefan Eleně prsten. Není to zásnubní prsten ani prsten slibu. Je to prsten, díky kterému bude moct Elena vyjít na slunce a který pro ni vytvořila Bonnie. Konec konců, každý upír v tomhle seriálu, takový prsten potřebuje.


UPDATE 2 Nina Dobrev | Ocean Drive 2012 Photoshoot

30. srpna 2012 v 16:12 | Katie* |  UPDATE

Plno nových fotek se objevilo k, zatím poslednímu, photoshootu Niny Dobrev pro časopis Ocean Drive. Některé fotky jsou velké jiné malé. Snad se brzy celého photoshootu dočkáme v HQ kvalitě :)) Zde máte ochutnávku pěti fotek a zbytek pak u celého photoshootu!

Nina Dobrev - Photoshoots - Nina Dobrev | Ocean Drive 2012 Photoshoot

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 124.6.

30. srpna 2012 v 16:00 | Katie*
Opravdu velice brzké ráno! Jde se na testování kamery!! #kávakávakáva

Jde se na baletní zkoušku!! #scarymovie5

MNĚ TAKY!! - Ashley reagovala na tweet nějakého jejihé kamaráda, který napsal #chybímitvátvář

Včera jsem byla v LA na návštěvě své rodiny a dneska večer se chystám na večeři s @TheRobbieJones v Atlantě! #život #pocitobdařenosti

10 Days With Katie* - Day Eight

30. srpna 2012 v 10:45 | Katie* |  Diary
Tak teď jsem se rozhodně dostala k bodu, u kterého jsem se červenala. Wow myslím, že tenhle bod je docela hooodně intimní a osobní, ale já to jen tak nevzdám. Takže pokud vás zajímá, co mě "vzrušuje" (bože :D) tak to najdete v celém článku.

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Recenze filmu - Super Náhradník

30. srpna 2012 v 10:26 | Katie*
Název: Super Náhradník
Originální název: She´s The Man
Žánr: Komedie, romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Andy Fickman

...............................

Popis: Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum).

Hodnocení: Tato komedie, která je tak trochu zaměřená na fotbal, který já teda ráda nemám, je moje nejoblíbenější komedie spolu s Žábou k zulíbání. Najdete tu jen málo scén, kdy vám nepotečou slzy od smíchu. Navíc Amanda Bynes je zde naprosto úžasná. Myslím, že jen málo hereček by dokázalo tak skvěle hrát "kluka" - proto je to taky můj nejoblíbenější film s ní :)) Pokud hledáte další důvod proč se na film kouknout, tak to je (opět) Chaning Tatum, který zde má taky několik scén, kdy je nahoře bez, a jako citlivý svalnatý fotbalista je zde téměř k sežrání - sakra, já ho chci mít doma ♥ :D. Navíc zde také ukázal svou komediální stránku. Rozhodně nejvíc jsem se nasmála u scény, kdy začal ječet, když mu po chodidle lezla malá tarantule - upřímně, já už bych měla za sebou asi 3 infarkty. Na závěr vám musím říct jeden fakt. Původně jsem si myslela, že fotbalové scény předvedla samotná Amanda Bynes, kterou jsem díky jejímu fyzickému výkonu v tomto filmu obdivovala. Pak jsem ale zjistila, že ji během těchto scén zastupovala dablérka (:D). Ale co, tak budu obdivovat alespoň ji. Takže pokud se chcete opravdu od srdce zasmát, zkouknout super komedii a (pro dámy) taky se podívat na pár hezkých chlapů, určitě se na tento film podívejte!

Recenze filmu - Let´s Dance

30. srpna 2012 v 10:10 | Katie*
Název: Let´s Dance
Originální název: Step Up
Žánr: Drama, romantický, taneční
Rok výroby: 2006
Režie: Anne Fletcher

...............................

Popis: Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?

Hodnocení: Jo přiznám se bez mučení, první díl Let´s Dance je první taneční film, který jsem viděla celý (:D) - do téhle doby jsem viděla větší část Honey s Jessicou Alba a kousky z Flashdance. Rozhodla jsem se tento film zkouknout kvůli tomu, že se mi moc líbily taneční kreace Chaninga Tatuma ve filmu Bez Kalhot. Film se mi celkově líbil, ale nebude to moje láska - je to takový ten typ filmu na který se člověk podívá jednou za čas. Musím obdivovat všechny zúčastněné herce, že dokázali tancovat tak jak to předvedli ve filmu. U všech tanečních scén to bylo jen samé "páááni" a "woooow." Řeknu vám, kdybych uměla aspoň trochu z toho, co jsem mohla vidět tady ve filmu, tak bych byla štěstím bez sebe. Samotný příběh a charaktery postav se mi moc líbily. Ale co jsem si na tomhle filmu oblíbila nejvíc, tak to byl rozhodně soundtrack, který je nabitý tanečními peckami! Já osobně si ho právě teď pouštím, když píšu recenzi. Už nevím, co napsat. No prostě, pokud se chcete podívat, jak se opravdově tancuje, zasmát se a obdivovat, tak tenhle díl Let´s Dance určitě zkoukněte. A nezapomeňte na hlavní heslo filmu - Každá druhá šance začíná první krokem.

3x PNG s Jennifer Lawrence + PNG do článků

29. srpna 2012 v 16:58 | Katie*
adhAjkuuabs72xlFacdX40ea

Měla jsem chuť udělat po delší době zase nějaká png. Pro tentokrát jsem si vybrala fotky z photoshootu pro časopis Interview s Jennifer Lawrence. Dala jsem si záležet a výsledek je více než potěšující - proto jsem udělala i jedno png do článků :)) V žádném případě nemažte můj zdroj!
............
Btw nevíte, jak se dá udělat tento symbol - #? A png tohoto typu, jako to udělala WhiteSparkle (moje affísko ♥) u png s Lanou Del Ray? - obrázek tady.

What´s New in Robsten Situations?

29. srpna 2012 v 16:52 | Katie*

Tento článek pochází ze stejného webu, jako článek níže, kde se povětšinou objevují drby nebo nepravé informace, proto, ačkoli tato zpráva bude pro fanoušky Robsten o něco potěšující, bych ji nebrala moc vážně a počkala bych si na větší důkazy, než jsou pouhá slova ;))
Článek z HollywoodLife: Po více než měsíci citových zmatků je Robert Pattinson konečně schopný vzít zpátky Kristen Stewart - podmínkou je, že musí splnit pár jeho pravidel.
Kristen Stewart dala jasně najevo, že by chtěla Roberta Pattinsona zpátky. Od telefoních zpráv, kde úpěnlivě prosí svého ex o odpuštění se zdá, že se jí trpělivost vyplatila. Podle britského časopisu Look mluvil Rob s Kristen po telefonu víc jak hodinu a souhlasil s tím, že se s ní setká, aby se domluvili, jak to s nimi, jako s párem bude dál.
Předtím, než by se začali znovu vracet k sobě, ale Robert chce, aby Kristen splnila několik jeho pravidel. Rob si myslí, že by bylo dobré, kdyby spolu mezi projekty trávili víc času - podobně si to zařídili například Brad Pitt a Angelina Jolie. Dále chce, aby Kristen strávila více času v jeho rodném Londýně místo slunném Los Angeles.

‘Cali’ Is On Hold Until Kristen Stewart Is Ready

29. srpna 2012 v 16:39 | Katie*
Po zprávách, že měla být Kristen Stewart vyhozena z připravovaného snímku 'Cali' - rozhodla se od tohoto filmu odstoupit kvůli psychickým problémům, které nastaly potom, co vyšel najevo její románek s režisérem Rupertem Sandersem, ale nikdy to nebylo oficiálně potvrzeno! - přišel server HollywoodLife se zprávou, že by mělo být natáčení odloženo do doby, než se ho bude Kristen schopna zúčastnit. Zdroj, který má co dočinění s filmem 'Cali' řekl HollywoodLife toto: "Natáčení Cali je pozdrženo, dokud nebude Kristen Stewart připravena natáčet. Rozhodně nebude nahrazena jinou herečkou!"
................
Sama jsem se mohla přesvědčit, že HollywoodLife není spolehlivý zdroj, nicméně bych tuto informaci nevylučovala. Byla by to dobrá zpráva, protože já osobně jsem se na Kristen v tomto filmu těšila. Zatím bych počkala do září, kdy mělo natáčení započít a pak se uvidí ;))