Červenec 2012

Some Animations with Charlie Swan

31. července 2012 v 19:06 | Katie*
Nemohla jsem si pomoct, tyle animace s Charliem (otec Belly z Twilight ságy) jsem na blog prostě musela dát. Jsou to jeho hlášky z různých dílů Twilight ságy. Snad se aspoň u některých zasmějete jako já :D


"Stará škola. Co to je, nějaký kod?" - Eclipse

"Robsten" Banners

31. července 2012 v 17:46 | Katie*
Vzhledem k nedávným událostem, které postihly všechny fanoušky tohoto páru jsem se rozhodla udělat pár bannerů z jejich společného photoshootu pro Vanity Fair z roku 2008. Prosím, abyste při užití uváděli zdroj...


Actual Message

31. července 2012 v 17:18 | Katie*
V pár článcích níže jsem vás informovala o tom, že bych na blog chtěla přidat i čím dál víc populárnější seriál Pretty Little Liars. Jak se zdá tato myšlenka sklidila poměrně úspěch, takže od zítřka začnu na všem pracovat ;))
Taky jsem přemýšlela o tom, že bych si změnila přezdívku, ale asi až od září. Už mě ta moje Katie* trochu omrzela a ráda bych si vybrala takovou přezdívku, která s mým jménem nemá nic společného :D Takže asi tolik. Novinky jsem všechny přidala, ale možná se tu objeví ještě nějaká grafika...

Kristen Stewart in Bravo (Germany) with Golden Otto | More Scans

31. července 2012 v 16:14 | Katie* |  UPDATE

V neděli jsem na blogu uveřejnila jeden scan z německého Brava, na kterém můžeme vidět, že Kristen vyhrála cenu, kterou každý rok Bravo uděluje v několika kategoriích a říká se jí Zlatý Otto. Tyhle scany ↓ jsou sice velké, ale text se bohužel přečíst nedá (ačkoli pochybuji, že by tu někdo byl tak zdatný v němčině :D). Nicméně se opět můžeme pokochat skvělými fotkami!

Kristen Stewart - Magazine Scans - Kristen Stewart in Bravo (Germany) with Golden Otto

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

The Vampire Diaries - News and Infos

31. července 2012 v 16:03 | Katie*

Většina tohoto článku se týká zejména 4.řady Upířích deníků, která se právě teď natáčí v Atlantě. Nicméně mám tu i jednu informaci, která spadá ještě pod 3.řadu. Pokud jste zvědaví a nevadí vám spoilery tak čtěte dál ;))

Díky novinářce Carinie Mackenzie už vím, čí krev Meredith použila pro Elenino uzdravení v poslední epizodě 3.řady seriálu The Vampire Diaries. Carina dala na svůj twitter zprávu, která nás informuje o tom, že krev patřila...Damonovi! Mnoho fanoušků o tom už spekulovalo, ale nyní je to oficiálně potvrzeno! "Elena byla přeměna v upírku díky Damonově krvi!"


[07.30] Shopping at Planet Blue in Beverly Hills

31. července 2012 v 15:33 | Katie*

Ashley Tisdale byla včera ráno paparazzi přistižena na nákupech ve svém oblíbeném butiku Planet Blue v Beverly Hills. Ash si tam nejspíš zaskočila po cvičení v posilovně, jak můžeme dle jejího outfitu soudit. Bohužel tu pro vás mám jen 5 fotek v HQ kvalitě...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Pretty Little Liars na blogu?

31. července 2012 v 9:56 | Katie*

Je to zase tady...Jde o to, že se poslední dobou strašně nudím (celý prázdniny taky trávím zavřená doma, protože s holkama ze školy nejsme v kontaktu...), novinek taky není zrovna moc a já mám chuť na blog něco přidat. Ačkoli jsem říkala, že si na blogu ponechám ty témata, co teď mám, u PLL jsem vždycky váhala. Vím, že jsem nedávno říkala, že tento seriál na blog přidávat nebudu... Takže tentokrát dám na výběr vám - hlasujte v anketě a pokud bude mít hodně hlasů odpověď ano, tak tento seriál přidám :))

We Can Expect New Photoshoot with Nina Dobrev!

30. července 2012 v 15:29 | Katie*

Čím dál častěji jsem utvrzována v tom, že je twitter výborná věc! Ostatně jak jinak bychom se dozvěděli o tom, že Nina Dobrev nafotila nový photoshoot?!

"Moje sobota. Hamptons. Poprvé. Nebylo to tak špatné...Ve skutečnosti to bylo úžasné! Spoustu legrace!"

Nina tímto tweetem reagovala na fotku, kterou na svém profilu uveřejnil Ben Watts s komentářem "Kontroluju plážový edit časopisu SELF." Nyní tedy víme, že nový photoshoot bude pro časopis SELF a vzhledem k tomu, že se fotilo na pláži asi můžeme očekávat opravdu pěkné fotky. Já osobně se moc těším a doufám, že první ochutnávka bude už brzy!

Mimochodem Nina taky tweetovala, že se jí rozbil iPhone, tak snad to bez mobilu přežije a brzo si najde lepší náhradu :))

imagebam.com

[07.29] Heading back home after grocery shopping at Trader Joe's

30. července 2012 v 15:17 | Katie*

Pokud jste si přečetli úplně poslední twitter zprávu od Ashley Tisdale (máte tu možnost například v článku níže ;)), tak víte, že včera večer na ni čekala rodinná večeře. Pro Ashley to tedy znamenalo, že skoro celý den strávila v kuchyni a vařila samé dobroty. Zde máme k dispozici pár fotek, na kterých je Ash zachycena při své cestě z nákupů v Trader Joe's, v Toluce Lake :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 123.1.

30. července 2012 v 15:06 | Katie*
Dneska večer rodinná večeře u mě doma!! Vaří se hostina :)

Sunday Funday (Neděle - zábavný den)! Woo hoo!

Odpočívání u bazénu

PNG se Shay Mitchell

30. července 2012 v 13:55 | Katie*
imagebam.com

Vypadá to, že dneska to s novinkami nebude zrovna velká sláva, tak jsem udělala jedno png se Shay Mitchell. Fotka je z jednoho promo photoshootu pro Pretty Little Liars. Png se mi poměrně povedlo a v celém článku naleznete i verzi do článků ;)) Jediné o co prosím, abyste nemazali zdroj!

Top list 23.7. 2012 - 29.7. 2012

30. července 2012 v 10:04 | Katie*
Pondeli: 146
Utery: 100
Streda: 161
Ctvrtek: 367
Patek: 318
Sobota: 174
Nedele: 189

Celkem: 1455

Jsem ráda, že k dnešnímu top list, který zhodnocuje počet návštěvností za uplynulý týden, můžu připsat hned několik rekordů :))

- je to nejvyšší návštěvnost za historii tohoto blogu
- nikdy dřív jsem po celý týden neměla denní návštěvnost 100 a víc lidí
- rekordní denní návštěvnost padla ve čtvrtek, kdy na můj blog přišlo 367 lidí!

Moc vám za tato krásná čísla děkuju :) Budu se snažit, aby tenhle blog byl opravdu čím dal tím lepší...

Kristen Stewart in Bravo (Germany) with Golden Otto

29. července 2012 v 18:45 | Katie*

Dneska se objevil trochu polozapomenutý scan z německého Brava. Polozapomenutý je proto, že se objevil až teď, přitom už je to pár měsíců, co Kristen navštívila německo. Díky scanu také víme, že Kristen získala cenu, kterou každý rok uděluje právě časopis Bravo (v různých kategoriích) a která se jmenuje Zlatý Otto. Já osobně bych byla moc ráda, kdyby se tato fotka s Kristen objevila i v jiné verzi, než jako scan, protože tu vypadá senzačně :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

UPDATE Cannes Film Festival photo shoot by Jake Bailey

29. července 2012 v 18:34 | Katie* |  UPDATE

Ke skvělému photoshootu Kristen Stewart, který nafotila ještě na filmovém festivale v Cannes, přibyly 3 fotky, které sice nejsou nové, ale konečně je máme k dispozici v HQ kvalitě!

Kristen Stewart - Photoshoots - Cannes Film Festival photo shoot by Jake Bailey

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

[07.27] Arriving at the Grove Pacific Theatres in WeHo with Scott

29. července 2012 v 18:24 | Katie*

Jak už můžete vědět z Ashleyiných nedávných twitter zpráv, už poněkolikáté zašla na premiéru tanečního filmu Step Up Revolution, který zrežíroval právě její nynější přítel, Scott Speer. Oba si zašli do kina Pacific, tentokrát už na premiéru, která byla určená i pro veřejnost. Na druhé fotce můžete vidět, že Scott natáčel video, které Ashley uveřejnila na svém twitteru :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Můžeme doufat v lepší události?

29. července 2012 v 10:43 | Katie*

Já vím, já vím, sliby by se neměly porušovat, ale nemohla jsem si pomoct. Tuto zprávu jsem našla na české facebookové fan stránce věnované Robertu Pattinsonovi, za jejiž uveřejnění moc děkuju, protože to mnoha lidem dodá naději v lepší zvrat :)

Nové skutečnosti. (Všecko z toho bylo v e-maile který byl poslaný do US Weekly od Ruperta)
1. Robsten viděli ty obrázky a smáli se u toho. Hlavně Rob.
2. Rupert bude žalovat 3 časopisy pro rozdílné důvody.
3. Rupert nazýval Kristen 'Paní Pattinsonová!'.
4. Kristen bude v E!News zítra a poví o tom všechno. :)
Zatím však nevím, na kolik je tato informace pravdivá. K tomuto článku, který byl uveřejněný na facebooku, jsem napsala dotaz, kde k těmto informacím přišli, protože já je ani za boha nemůžu na zahraničních stránkách nalézt. Také jsem napsala twitter zprávu Shaun Robinson, která je v téhle kauze asi nejspolehlivější zdroj...
Také jsem na twitteru našla zprávu, že prý paparazzi dnes nachytali Kristen a Roberta na procházce a drželi se za ruce - opět nevím na kolik je tato informace pravdivá.
Myslím, že se všichni shodneme na tom, že je tato situace více než matoucí a člověk opravdu už nevím, kde mu hlava, z těch odlišných informací, stojí. Doufejme, že se Kristen opravdu objeví v pořadu E!News a konečně se dozvíme, kde je pravda...

za tyto informace moc děkuji facebookové fan stránce Robert Pattinson CZ Fans

Recenze filmu - The Yellow Handkerchief

29. července 2012 v 9:30 | Katie*
Název/Originální název: The Yellow Handkerchief
Žánr: Drama, road movie
Rok výroby: 2008
Režie: Udayan Prasad

...............................

Popis: Brett Hanson, tajemný muž propuštěn z vězení; Martine zmatená 15ti letá teenagerka; Gordy podivín nahánějící strach; a May žena zklamaná životem. Jediné, co mají společného, je život v oblasti zničené hurikánem Katrina. Všichni hledají své místo na světě. Náhodou se však jejich životy propletou, a jeden druhého ovlivní. Objeví sílu lásky a najdou vzájemné odpuštění…?

Hodnocení: Tento film jsem měla v plánu zkouknout už delší dobu a jsem ráda, že jsem to odkládala, protože vhodnější doba by se asi nenaskytla. Z traileru jsem si myslela, že Martine (Kristen Stewart) a Gordy (Eddie Redmayne) jsou mladí manželé, nebo tak... Nakonec jsem zjistila, že nějaký romantický vztah mezi sebou naváží, až na samotném konci filmu. Role Martine je role, ve které jsem si Kristen hodně dlouho představovala. Jemná, romantická a citlivá dívka, která touží potom, aby jí dal někdo najevo, že ji má rád, navíc miluje balet - tak to je Martine, která mi v některých chvílích připomínala mě samotnou. Gordy...tak to byl ze začátku takový ňouma a případ sám pro sebe. Ve skrytu duše to však byl hodně citlivý mladík, který se stejně jako Martine cítil prostě sám. A Brett? Udělal několik špatných rozhodnutí, o kterých mohl 6 let přemýšlet ve vězení. Naštěstí v tomhle filmu to pro něj skončilo dobře. Toto drama, které by se dalo také nazvat 'road movie,' protože hlavní hrdinové cestují napříč jižní stranou USA pomocí modrého autíčka, není pro každého. Musíte u toho mít otevřenou mysl, klid a ticho. Jedině tehdy vás příběh uchvátí. Já osobně jsem si tento film zamilovala a stal se mým oblíbeným. Na konci mi také upadlo pár kapiček slz. The Yellow Handkerchief je úchvatný film, který stojí za to se na něj podívat a já vřele doporučuji. Myslím, že se v něm i sami dokážete nalézt.
(Pokud jde o zvláštní název filmu...Nevím proč tam má Handkerchief, česky kapesník, ale Yellow, žlutá, je jakási tématická barva tohoto filmu :))

Today - Not At Home

29. července 2012 v 9:15 | Katie* |  Diary
Vím, že jsem vám v pondělí slibovala, že přinesu nějaké informace o tom, co jsem dělala + že přidám nějaké své fotky. Nakonec z toho sešlo, protože se mi do toho nechtělo a teď už si to moc nepamatuju :D Jediné, co vám můžu říct, tak že jsem naplánovala výlet do Brna, kam s mamkou v půlce srpna pojedeme, a že budeme moct navštívit i byt babičky a tety, protože se teta pravděpodobně rozešla s tím debilem, se kterým chodila. Takže to vypadá, že ji po dlouhé době zase uvidím :))
No a jinak k dnešku. Tento článek jsem psala v sobotu večer a je přednastavený. Na dnešek jsem se těšila asi 2 týdny a snad se taky vyvede :)) Jedeme do Prostějoviček na návštěvu, protože tam mají hody. Teda já nejsem žádnej fanda kolotočů, ale tam snad budou i zpívat nebo co...Takže nějaká zábava. Jenom doufám, že to výjde a bude to super a nic se nezkazí, jak to obvykle bývá, když jsem spokojená nebo šťastná....
Fotky, o kterých jsem mluvila výše, naleznete v celém článku. Protože mamka brala banány tak jsem si udělala banánový koktejl - ten jsem si udělala i v sobotu ♥ Je to mňamka. No a ze srandy jsem si i vyfotila Simpsonovi, na které jsem se dívala v televizi :D

Before I Die or My Dreams 0.2.

29. července 2012 v 9:00 | Katie*
Druhá várka tématický fotek, kterým se zkráceně říká Before I Die (Předtím než zemřu), ačkoliv u mě to spíše budou My Dreams (Mé sny). Do článku vždycky vyberu 5 fotek a budou seřazeny podle toho, jak moc po té věci toužím - takže například první fotka je ta, po které z této pětky toužím nejvíc...


Nevím, jestli je tunel lásky opravdové místo, nebo je to jen metafora...Každopádně poznat lásku, třeba na celý život - každý si občas může snít nebo ne? :D - to by byla krása :))