Červen 2012


Vote for Nina Dobrev in The Hottest Legs In Hollywood

30. června 2012 v 13:10 | Katie*
Na tuto zajímavou anketu, kdo má nejvíc sexy nohy v Hollywoodu, jsem narazila na známé stránce Hollywoodlife.com. Pokud byste měli čas a chuť, tak právě v této anketě můžete podpořit Ninu Dobrev, která zatím s velkým náskokem vede. Kromě ní se v anketě objevila jména jako Charlize Theron, Nikki Reed, Mila Kunis nebo Eva Longoria.
Hlasovat můžete ZDE

Ashley Tisdale on Twitter 121.3.

30. června 2012 v 13:00 | Katie*
Na place s @Kateylous. MILUJU JI!!

imagebam.com

Všechno nejlepší Lydell!! Doufám, že si užiješ den @TeamTisdaleNYC

Poslední den na place Zákon gangu. Užila jsem si zde tolik zábavy, všichni byli milí a přívětiví! Děkuju @sutterink za tuto příležitost

Kristen on Fragrance, Fame, & Preparing For ‘Cali’

29. června 2012 v 18:08 | Katie*
Konečně nějaké novinky z Francie, kde se momentálně nachází Kristen Stewart. A sice ROZHOVOR! Není to úplně ten tipický rozhovor, ale dozvíte se nové věci. Kristen hlavně mluví o spolupráci se značkou Balenciaga - konečně se dozvídáme název parfému, jeho tváři se stane právě Kristen, Florabotanica - a pak taky o přípravě na natáčení filmu 'Cali.' Mimo to, tu pro vás mám i 3 fotky - na první je Kristen s Nicolasem Ghesquièrem, druhá je fotka flakonky Florabotanicy a úplně poslední je scan první promo fotky...

PAŘÍŽ - Kristen Stewart si v nedávné minulosti zahrála spoustu nových a rozmanitých rolí. Stala se beatnicí (Na cestě), upíří nevěstou (Rozbřesk, část 1), Sněhurkou (Sněhurka a lovec) a také, podle časopisu Forbes, nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu. Ale málo kdo ví, že je Stewart nadšenec do vůní.
Je novou tváří ženského parfému Florabotanica, pařížské značky Balenciaga, který vyjde v září letošního roku. Pro Stewart je to premiéra, nikdy dřív tváří parfému nebyla.
"Jeden z nejzákladnějších důvodů, proč chcete užívat parfémy je ten, že chcete atraktivně vonět," řekla Stewart, když jsme se s ní sešli v hotelu Le Bristol, na sobě měla tričko značky Balenciaga, šortky a boty na podpatcích. "To je sám o sobě vyspělý nápad, zejména s ohledem na to, jaká jsem byla puberťačka. Nikdy jsem nebyla jedna z těch, co používají mamčinu voňavku, v domnění, že budou sexy. Radši jsem chodila ven s mými bratry a byla naprostý protiklad ostatních holek."

Premiere of The Vampire Diaries Season 4

29. června 2012 v 17:58 | Katie*
Už se stejně jako já nemůžete dočkat 4. řady Upířích deníků, plné zvratů, romantiky, dramatu a nebezpečí? Televizní stanice The CW včera na internet uvolnila seznam seriálů, jejich návrat na televizní obrazovky a jejich vysílací čas. The Vampire Diaries samozřejmě nemohly chybět.
Na obrazovky amerických přijímačů, u nás spíše na monitory našich počítačů (:D), se vrátí 11.října! V USA bude vysílací čas od 20:00 - 21:00.

[06.28] Grabbing an iced coffee at Starbucks in West Hollywood

29. června 2012 v 17:47 | Katie*

Na nejnovějších candids fotkách, které jsou ze včerejšího rána, je Ashley Tisdale zachycena při své zpáteční cestě k autu potom, co si ve Starbucks koupila své oblíbené kafe. Není snad pochyb o tom, že se Ashley opět "vystajlovala" na výbornou :)
Kromě toho tu pro vás mám i senzační zprávu. Podle všeho se Ashley chystá nahrát nové album. Dala o tom, tak trochu, vědět na svém twitteru: V nahrávacím studiu...Nahráváme HUDBU ;) Zatím jsou to však jen spekulace a nic není potvrzené na 100%

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Konec základky, začátek střední školy...

29. června 2012 v 13:36 | Katie* |  Diary

Dneska je ten den, kdy se po většině naší republiky rozdávalo ve školách vysvědčení - někde už to možná proběhlo dřív... Pro některé to byl jen další den ve škole, pro jiné to byl poslední den na základní škole - a přesně to je můj případ.
Na dnešní den jsem se docela těšila a i ten začátek byl docela slibný. Nějakým zázračným způsobem jsem se dovedla docela solidně nalíčit, vlezla jsem se do svých šatů, ke kadeřnici jsme to stihly s mamkou tak akorát a ona mi udělala nádherný účes :) Mamka šla do školy se mnou, protože si chtěla poslechnout náš proslov. Našla jsem si teda ostatní děcka od nás ze třídy a šla jsem se schovat do dveří naší tělocvičny. Čas ubíhal strašně rychle a nakonec přišel čas, kdy jsme si měli nastoupit před asi 100 lidmi, naposledy jako deváťáci, se svými projevy. První samozřejmě četlo "áčko" - jejich proslov byl senzační, ale hrozně moc dlouhý :D I tak ale na mě, a na kamoše se kterým jsem četla, přišla řada strašně rychle. Díky bohu se nám, ale nestal žádný trapas a z tělocvičny jsme odcházeli s potleskem našich spolužáků :)
Některé holky už začínaly brečet, jiní se objímali... A to byl ten moment, kdy pro mě tento den skončil, jako den radosti.
Uvědomila jsem si totiž, že jsem si do skříňky zabouchla všechny věci a samozřejmě jsem si tam nechala i klíče. A ta, co se mnou měla tu skříňku, mi klíček dala včera a ten jsem samozřejmě taky měla v té tašce ://
Takže naštvaná a zoufalá jsem přetrpěla rozdávání vysvědčení a hledala školníka - jooo to jsem zapomněla zmínit, v mých botech na podpatcích se nedalo chodit na dlouhé vzdálenosti, takže jsem přes celou školu šla bosky :/
A pokračujeme dál → ztratila jsem poukázku, co jsem dostala od třídní, nestihla jsem se s nikým vyfotit a ani rozloučit, domů - naštěstí bydlím od školy jen pidi kousíček - jsem nakonec taky došla bosky, a ve vzteku jsem zmuchlala svoje úplně poslední vysvědčení.
Nakonec to dopadlo tak, že jsem přišla vzteklá a nešťastná domů. Mamka se se mnou vrátila do školy a nakonec to byl sám ředitel naší školy, kdo mi odštípnul zámek na skříňce.
Docela mi to příjde, jako by mi to někdo tam nahoře udělal naschvál. Jako by někdo chtěl, abych na úplně poslední den, který jsem mohla strávit na základní škole, nevzpomínala v dobrém. Štve mě to a zároveň mě to i mrzí... Jediné, co mi zbylo, tak, že jsem dodatečně všem popřála na naší facebookové stránce 9.B
Doufám, že aspoň vy jste si užili tento den a ještě víc si užijete nadcházející 2 měsíce volna :))

Dnešní den - rozlučka...

28. června 2012 v 20:15 | Katie* |  Diary
Zase po nějaké době píšu do rubriky 'Diary,' s tím, že bych se s vámi podělila o svůj dnešní den, protože nejsou vůbec žádné novinky ://
Taaakže, dneska jsem se ulila ze školy, protože se mělo jít na nějakou procházku a už včera to byla docela nuda. Tím pádem jsem měla dost času nachystat se na zítřejší den. Ano, už zítra to bude úplně naposled, co půjdeme do školy, jako děcka ze základky... A jsem to zrovna já, a se mnou ještě spolužák, kdo bude číst proslov :D Takže držte palce, aby se nám tam nestal žádný trapas. Nooo ale to je jedno... Taky jsem byla u paní na manikúře - byla to moje premiéra :D Dostala jsem totiž poukázku k narozeninám a já jsem si ji nechala až nateď, abych byla na včerejšek, co nejhezčí :D Takže teďka mám nehty udělané v tělové barvě se zlato-černými proužky :)) Jsem spokojená a to je, aspoň pro mě, to nejdůležitější.
Pak mě čekala rozlučka s naší třídou v restauraci. Abych byla upřímná, jsem docela zklamaná. Myslela jsem si, že to tam bude v pohodě, ale to jsem se mýlila. Zkrátka, když jsem zjistila, že se tam člověk stejně nemá s kým bavit, tak jsme se s holkama rozhodly, že půjdeme na zmrzku a já a kamoška, pak půjdeme domů. No a když jsme se zvedly, tak se ostatní začali ptát, kam jdeme a jestli se vrátíme. Tak jsem jim řekla, že jdeme na zmrzku a že já a ta kamoška už nepříjdeme... Kdybyste je slyšeli! Ty jejich xichty a co říkali "Ježiši no tak si běžte, čau..." Jak kdybychom neměly dovolený odejít dřív, jak v 10 hodin večer :/// No děsně mě tím nakrkli, takže já budu končit devítku bez smutku...
No tak tímhle bych si vám chtěla vylít svoje srdíčko :D Nééé sranda, jsem sice na ně naštvaná, ale nijak tragicky to neberu, hold jsem to měla čekat :D Ale teď už mizím, začínám mi VIP Prostřeno. Tak se mějte fanfárově :P
PS: Jídlo bylo mňamy mňamy ♥

Ashley Tisdale on Twitter 121.2.

28. června 2012 v 19:53 | Katie*
Šťastný čtvrtek!!!

Můj nový hrníček! :)

imagebam.com

@_scott_speer jeden jsem našla ;)

Na tohle jsem narazila při své cestě domů. Jsem na tebe pyšná @_scott_speer

imagebam.com

Kristen Stewart is in Paris for Balenciaga´s New Fragrance

27. června 2012 v 18:14 | Katie*
Už od začátku tohoto roku se ví, že je Kristen Stewart tváří parfému francouzské značky Balenciaga, který by měl vyjít na podzim letošního roku.
Jelikož se čas vydání kvapem blíží, je třeba vytvořit fotky a reklamy na propagaci jejich nové vůně. A právě proto se Kristen v tuto chvíli nachází v Paříži.
Osobně mě trochu překvapilo, že se neojevily žádné candids fotky, takže jsem si všechny informace musela dohledat na stránkách, které nejsou v angličtině. Nic méně i tak se mi podařilo zjistit pár informací.
.............................
Na počest spolupráce s Kristen uspořádala firma Balenciaga malou, soukromou večeři: Malá zahradní párty na počest nové tváře značky Balenciaga, Kristen vypadá ve svých modrých šatech půvabně.
.............................
O chvíli později se na twitteru objevila fotka s komentářem: Kristenino místo na sezení, na soukromé večeři.

imagebam.com
.............................
Dneska se podle všeho měl natáčet první televizní spot a už zítra se Kristen vrhne na focení promo photoshootu.
A mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu - podle informací na twitteru to vypadá, že Kristen udělá i rozhovor pro nějaký časopis. Takže bychom se mohli těšit ještě na nějaký photoshoot?

Článek je mé výroby, prosím kopírujte se zdrojem

‘Snow White and the Huntsman’ Sydney Fan Photos

27. června 2012 v 18:02 | Katie*

Jelikož dneska nejsou téměř žádné novinky, tak vám sem dávám článek, který tvoří fanouškovské fotky z premiéry filmu Snow White and The Huntsman v australském Sydney. Jak už jsem říkala, na fotkách můžete vidět fanoušky - spíše fanynky- a Kristen :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

[06.26] On set of Sons of Anarchy

27. června 2012 v 17:44 | Katie*

Ashley Tisdale byla včera brzy ráno opět spatřena na place seriálu Zákon gangu, kde jako hostující hvězda hraje postavu jménem Emma Jean. Ash opět točila po boku herce Charlieho Hunnama a projížděla se na motorce. To, ale není všechno! Na place ji přišel podpořit i její přítel Scott Speer, který sledoval, jak Ash natáčení. Nevím, jak vy, ale já jsem hrozně moc ráda, že jsou zase spolu :))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

What´s my plan on Holidays?

26. června 2012 v 19:39 | Katie*
Dneska to zase bude jen taková krátká zprávička

Jelikož už se nám kvapem blíží prázdniny - pááááni těch 9 let uteklo nějak moc rychle :D - tak mě napadlo, že bych vám sem dala nějaký plán, který se bude týkat prázdninového provozu blogu. Co budu dělat o prázdninách, to je ve hvězdách. Většinu července a srpna budu nejspíš doma - snad jen vyjímaje jednodenních výletů, možná pár dnů strávíme v Opavě... (?) - takže asi budu na blogu přes prázdniny hodně.
Mám v plánu udělat drobnou rekonstrukci, protože jsem za tento měsíc trochu věcí změnila. Taky bych chtěla trochu upravit rozcestníky a možná bych sem přidala i seriál Pretty Little Liars (byla bych ráda, kdybyste se k tomuhle vyjádřili v komentářích). Taky, pokud mě zrak neklame, budeme mít blog, od zítřka za měsíc, své již 4.narozeniny :) Takže uvidím, jestli na ten den přichystám něco speciálního :D

PNG Kristen Stewart

26. června 2012 v 19:31 | Katie*
imagebam.com

Udělala jsem takové jedno, středně zdařilé, png s Kristen Stewart. Je docela dobře ořezané, až teda na drobounké chybičky, které ale nejsou nijak závratné - doporučuji užívat na světlém podkladu ;)
V případě užití, prosím uvádějte můj zdroj :)

Twilight saga - Q&A with Jack Morrissey 2

26. června 2012 v 18:08 | Katie*

Partner Billa Condona, režiséra obou dílů Breaking Dawn, Jack Morrissey, už podruhé v tomto měsíci odpovídal na otázky fanoušků. Většina otázek se týkala samozřejmě druhé části Rozbřesku :))

Kolik fází Renesmeeina růstu uvidíme ve filmu?
Víc, jak jednu!

Proč pojmenovali Renesmee jako 'divoké dítě?' (wild child zněl titulek v posledním čísle Entertainment Weekly)
Jo, právě jsem se na tu titulku podíval znovu a myslel jsem na to samé. Ale nedělal bych si s tím starosti.

‘Breaking Dawn Part 2′ Comic Con Panel Thursday July 12th

26. června 2012 v 17:40 | Katie*

Letos to bude už 4.rokem, co se na známém Comic Conu v San Diegu objeví Twilight sága, tentokrát už se svým úplně poslední filmem. Breaking Dawn, part 2 bude mít svůj vlastní panel v hale H už 12.července 2012. Kromě toho, že to bude jedna z posledních šancí, kdy budou moci fanoušci vidět herce takhle pospolu, se bude konat i takzvaný Q and A, kdy se bude moci publikum ptát na co bude chtít, kohokoli, kdo tam bude sedět. Jako tomu bylo i minulý rok, i letos bude společností Summit Entertainment na Comic Conu uvedena ukázka - nevím, jak dlouhá - z očekávaného filmu letošního roku. Po skončení bude samozřejmě následovat autogramiáda.
To, že se BD na Comic Conu objeví, je potvrzené, zatím se ale neví, kdo všechno z herců, případně lidí, kteří na filmu pracovali - producenti, režisér..., se na panelu objeví. Myslím ale, že naše trio, Kristen, Taylor a Robert, tam určitě bude.
A pokud budeme mít vážně štěstí, tak všechny věci bychom si mohli prohlédnout i během toho 12.července, jelikož jsem četla, že by to měl být první panel dne. Pokud se objeví nějaké bližší informace, samozřemě vás budu informovat.

Elle Canada (2011) Outtakes Tagged

26. června 2012 v 17:21 | Katie*

Někteří z vás si možná vzpomenou na pěkný photoshoot Niny Dobrev pro kanadské vydání časopisu Elle pro loňský rok. Právě k photoshootu pro tento časopis se objevilo několik nových fotek, v dobré kvalitě, ale potágované...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

[06.25] On set of Sons of Anarchy

26. června 2012 v 17:10 | Katie*

Jak už asi víte, Ashley Tisdale funguje v seriálu Zákon gangu, jako hostující hvězda v několika epizodách. Právě z 25.června pochází tyto fotky z natáčení. Vypadá to, že tentokrát se Ashleyina postava dostala do potíží, protože na pár fotkách můžete vidět herce Charlieho Hunnama, jak tasí zbraň na chlapa, který chce Ashley "ublížet." Pak následuje i několik fotek na kterých se Ash projíží na motorce nebo se chystá na natáčení :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 121.1.

26. června 2012 v 16:50 | Katie*

Moje dnešní vyhlídka... Zákon Gangu, Charlie Hunnam

imagebam.com

@DanPovenmire dělám 2 epizody! Jsem vážně nadšená, protože je to moje oblíbená show!

PNG Carly Rae Jepsen 2

25. června 2012 v 21:57 | Katie*
imagebam.com

Tohle png jsem chtěla udělat už delší dobu, ale kdykoliv jsem začala v PS ořezávat tak mi to začalo blbnout a vždycky se mi, jako by ty řezy spojily v nevhodnou dobu :// Takže to vypadá, že pnčka už nebudu moct dělat v PS, kde se mi ořezávalo líp. Nakonec jsem ale zjistila, že i v PF se dá udělat solidní práce, takže zde je můj výsledek :P