Duben 2012

Kristen Stewart for Elle UK 2012

30. dubna 2012 v 22:10 | Katie*

Původně jsem chtěla přeložit celý ten rozhovor s Kristen, ale potom, co jsem si to pročítala jsem zjistila, že Kristen tam technicky vzato řekne jen pár vět, takže to ani nemělo význam. Takže tu pro vás mám přeložené z kristenstewartfan.us ten výtažek z toho, co tam Kristen řekla ;))

O roli vzoru
"Nevyužívám svou roli vzoru, abych někoho ovlivňovala svým rozhodnutím. Cítím, že vzor by neměl být někdo, koho se pokoušíte napodobit, ale někdo, koho chcete obdivovat."

Nadpis není tou nejdůležitější položkou tohoto článku

30. dubna 2012 v 20:08 | Katie* |  Diary
Vím, že jsem do deníčku psala včera velmi obsáhlý článek, ale mám nutkání přidat do této rubriky další z mých keců :D Ani nevím proč, možná se s vámi chci jen podělit o svůj "hrozně zajímavý" den :P
Dnešek začal trochu unaveně, protože jsem měla hroznou noc. Pořád jsem se probouzela, pak zase spala, zase se probouzela no hrůůůůza, ale nakonec jsem se aspoň trochu vyspala. Po snídani, při které jsem zkoukla 2 díly Simpsonů ♥, jsem si musela dodělat svůj rozpracovaný úkol do češtiny, zopakovat si chemii a trošku poupravit svou prezentaci do občanky - a že jsem si teda uměla vybrat téma :// Pak jsem si připravovala nějaké věci na zítra, co sem dám na blog a začala pracovat na svém druhém blogu o Kristen, kde jsem si rozdělala candids fotky z roku 2009.
Při obědě jsem mamě navrhla, že bychom mohli jet zítra do nějaké zoologické zahrady - napadla mě zoo v Brně. Taťka by do zoo nejspíš jel, ale ta brněnská mu nějak nevoní, takže uvidím, co z toho nakonec vzejde - hádám, že asi nic :D
Jinak jsem si dneska převážně četla Pokrevní pouta, v čemž hodlám i pokračovat ;)) a zkoukla film Jack a Jill s Adamem Sandlerem - film vážně doporučuju je hoooodně legrační, ale myslím, že bude lepší v originále než s dabingem ;)
Tak to je asi všechno z mého dnešního dne s novinkami to opět nevipadá na žádný trhák, takže si teda odcházím číst a pak jdu koukat na Farmáře a Partičku - mějte se :-*

1.21 An Apple Red as Blood Promo

30. dubna 2012 v 20:00 | Katie*

Do závěru první řady Once Upon a Time nám zbývá už jen 2 díly - vychutnejme si tedy toto promo k předposlednímu dílu, který bude určitě hooodně napinavý, ostatně posuďte sami ;)

Henry: Nemůžeš opustit Storybrooke, musíš zlomit kletbu.
ZBÝVÁ UŽ JEN JEDNA EPIZODA
Regina: Slíbila jsi mi, že udržíš mé tajemství!
DO FINÁLE TELEVIZNÍHO DRAMA ČÍSLO 1
Krasoň: Co jsi udělala?!
PŘÍŠTÍ NEDĚLI
Regina: (bohužel nerozumím)
Emma: Nemůžeš věřit v kletby.
Henry: Možná nevěříš v kletbu, ale já věřím v tebe.
Emma: Henry!!!

Kristen arriving in Vancouver - April 29, 2012

30. dubna 2012 v 19:44 | Katie*

A teď už k někomu, kdo nás svým odletem do Vancouveru nepřekvapil - Kristen Stewart! O tom, že se vrátí zpátky do Kanady kvůli dotočení dodatečných záběrů jsme už nějakou dobu věděli, otázkou spíše je, jak dlouho se Kristen ve Vancouveru zdrží? Už tento pátek by totiž měla navštívit Tonight Show with Jay Leno a tím pro ni propagace ke Snow White and the Huntsman ani zdaleka nekončí...Ale tímto se asi budeme zaobírat, až později ;) Vychutnejme si aspoň nějaké novinky kolem Kristen, která nám na pár dní zmizí z dohledu, aby se ve velkém zase vrátila :D Zde pro vás mám několik candids fotek z jejího příletu do již několikrát zmiňovaného Vancouveru...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kristen Stewart Congratulates Universal Pictures On 100 Years

30. dubna 2012 v 19:35 | Katie*

Určitě bude každý z vás znát slavnou produkci filmů, která nese název Universal. V tomto videu různí herci, herečky, režiséři (...) gratulují Universalu k 100.výročí. A jak to souvisí s Kristen? Ta totiž této produkci také popřála - Sněhurka a lovec totiž spadají právě pod Universal ;) Kromě mnoha známých tváří Kristen najdete ve videu 1:17

Kristen: Děkuju Universalu za 100 let neuvěřitelných vzpomínek

Ashley Greene arriving in Vancouver for the 'Breaking Dawn' re-shoots (April 30)

30. dubna 2012 v 19:27 | Katie*

Původně jsem si myslela, že dotáčení nějakých záběrů pro druhou část Breaking Dawn, se bude týkat jen Kristen a Roberta, ale pak jsem si uvědomila, že tohle Bill Condon ve své zprávě nikdy nepsal...Takže jsem byla technicky vzato vyvedena z omylu :) Tím pádem se dostávám k těmto candids fotkám s Ashley Greene, která se stejně jako ostatní vrací zpátky do Vancouveru, aby si už nejspíš naposledy nasadila zlaté kontaktní čočky a vplula do role Alice...

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Top list 23.4. 2012 - 29.4. 2012

30. dubna 2012 v 10:38 | Katie*
Pondeli: 86
Utery: 61
Streda: 57
Ctvrtek: 62
Patek: 59
Sobota: 67
Nedele: 51

Celkem: 443

No News, No Articles, No Visitors

29. dubna 2012 v 20:30 | Katie* |  Diary
Tento týden byl na novinky naprosto děsný - ne v tom smyslu, že by těch novinek bylo hodně, ale bohužel spíše naopak. A jak už z názvu vyplývá, když nejsou novinky, nejsou články a tím pádem nejsou ani návštěvníci. Takže tento týden bude po delší době návštěvnost dost mizerná, což mě docela mrzí. A nejen to, dneska jsem měla chuť přidat spoustu novinek a nakonec jsem za dnešek mohla přidat 4 články...Docela divné, když je můj blog zaměřený na tolik věcí co? :D Tak jsem aspoň doplňovala rubriky na svém druhém blogu o Kristen Stewart - zvládla jsem doplnit rubriku se scany z časopisů a candids fotky z roku 2007 - 2008 ;) Ale dost už o blogu...Naposledy jsem do svého "deníčku" psala v pondělí, takže zkusím zavzpomínat co se za těch 6 dní stalo. V úterý jsem se díky volnu měla možnost podívat na film Mistrovský plán - doporučuju, určitě se zasmějete! - a samozřejmě jsem se musela i učit, což mám v plánu dělat i zítra :/ Středa a čtvrtek uběhly jako voda a přišel pátek, ten byl v tomto týdnu asi nejhorší. Gympláci si vybírali peníze na maturitu a postříkali mě octem - zuby nehty jsem se držela, abych na ně nezala křičet...Ale to by možná ještě nebylo to nejhorší - celý pátek jsem totiž byla ve třídě sama, tím chci říct, že jsem ve třídě neměla nikoho "ze svých lidí," takže mi z toho bylo trochu smutno - ale člověk si zvykne, že je TEN hodný a zbytek na něj totálně sere....Což mi připomíná jednu mou kamarádku, která se totálně vybodla na mé narozeniny - nevadí mi, že mi nedala dárek, ale že mi ani nepopřála osobně, ale elektronicky...Docela mě to mrzelo, ale teď už aspoň vím, na čem jsem. Jen doufám, že na střední si konečně najdu nějaké opravdové kamarády, kteří budou za něco stát...Včera jsme s rodiči jeli do Olympie, kde jsem si pořídila dvě knížky od Richelle Mead - Pokrevní pouta a Sukuba 1: Trápení :)) Takže zítra plánuji velké počtení. A jinak dneska jsem absolvovala návštěvu u tety a pak delší procházku, při které jsem v tom dnešním vedru totálně umírala :D
No nic, myslím, že jsem se tu docela rozepsala, i když jsem to vůbec neplánovala :D Tak v závěru chci upozornit na Fashion Poll of the Month - *3 a POTM - May :))

3x Avatáry s Kristen Stewart

29. dubna 2012 v 19:35 | Katie*

V případě užití prosím uvádějte můj zdroj :)

Elle (UK) 2012

29. dubna 2012 v 19:23 | Katie*

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 118.1.

29. dubna 2012 v 19:12 | Katie*

@Jen_Wright_ děkuju zlato

Navždy mladá

imagebam.com

Dnešek byl tolik relaxačním dnem :)

Ranní focení s Maui

imagebam.com

Ashley Greene on Twitter 101.3.

29. dubna 2012 v 19:09 | Katie*

Náhodou jsem si vzala čokoládovo-kokosovou vodu místo té běžné....Nejlepší chyba. Kdo by to byl řekl, že něco tak zdravého, bude chutnat tak dobře!

New Project For Kristen Stewart 'Cali?'

28. dubna 2012 v 20:15 | Katie*
Po Sněhurce a lovci by na Kristen Stewart měl čekat nový projekt. Tentokrát by v něm však neměla "jenom" hrát, ale měla by být i jednou z producentů.
Snímek se jmenuje 'Cali,' a jedná se o akční film, který budou produkovat Voltage Productions a New School Media.
Film je popsán takto: Mya (Kristen Stewart) a Chris, hrdličky z vesnice San Fernando, mají zálibu pro špatná rozhodnutí a nebezpečné chování. Po prodeji falešného šňupacího tabáku, pár odjíždí za západu slunce s honosnou hotovostí. Po pár letech, musí Mya "vstát z mrtvých," aby zachránila mladší sestru, kterou nechala v Cali, kde tehdy mladý pár bojoval s rozzlobenými obchodním partnery, vraždícími porno hvězdami, silnými veterinárními techniky, nezastavitelným vraždícím strojem v kovbojském klobouku a jejich problematickým vztahem.
Jak už jsme zmiňovala výše, Kristen, nejen, že si v tomto akčním filmu zahraje hlavní roli Myi, ale také bude jeho producentkou! O Kristen se zmínil i Craig J. Flores, další z producentů. "Kristen je talentovaná a dynamická herečka, s prověřenou remízou na pokladně. Její role v 'Cali' bude podrážděná a sexy.

Elle (UK) - June 2012 more scans

28. dubna 2012 v 19:50 | Katie*

Den potom, co byla uveřejněna úžasná obálka k britskému vydání časopisu Elle se objevil i zbytek scanů tohoto čísla. Musím říct, že Kristen je na všech fotkách vážně nádherná a já se těším na samotný photoshoot :) Všechny scany jsou v HQ kvalitě

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kristen To Be On Jimmy Kimmel Live May 7th!

28. dubna 2012 v 19:38 | Katie*
Tak jo, další pořad ve kterém se Kristen Stewart 7.května, v pondělí, objeví je Jimmy Kimmel Live. Samozřejmě kvůli propagaci Sněhurky a lovce :)


[04.27] Hitting the Equinox Gym in West Hollywood

28. dubna 2012 v 19:25 | Katie*

Ashley Tisdale byla včera spatřena na své cestě do posilovny Equinox Gym, v západním Hollywoodu, kde na ni čekali 2 hodiny spinningu a poté hodinka jogy. O jejím sportovním dni dávala vědět i na svůj twitteru, kde celý den zhodnotila, jako "vyčerpávající."

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 118.0.

28. dubna 2012 v 19:18 | Katie*
@iamfrench možná ;)

@iamfrench haha... "Co je tohle?? Centrum pro ANTS!"

Filmová noc!!

Páteční noc s Modrou ocelí

imagebam.com

Hodina spinningu potom joga = vyčerpaná

Elle (UK) - June 2012

27. dubna 2012 v 20:13 | Katie*

A konečně to, na co jsme všichni čekali asi dneska nejvíc a z čeho jsme se všichni určitě radovali - titulní stránka pro britské vydání časopisu Elle. Já osobně jsem z této titulky naprosto nadšená a pokud se toto číslo objeví i u nás, nebudu váhat ani minutu a koupím si ho! Kristen tu vypadá opravdu dobře - jemně, přirozeně, křehce, žensky...Už jen ta fotka mi dokázala zlepšit dnešní den :) Vážně se nemůžu dočkat samotného photoshootu, který bude určitě dokonalý! Pokud si dobře pamatujete na tweet, který jsem vám sem včera dávala, tak se v něm psalo i o nějakém překvapení. To by mělo být video z natáčení Sněhurky, které jsem vám tu před několika minutami dala ;)

imagebam.com

CinemaCon - April 26th, 2012

27. dubna 2012 v 20:07 | Katie*

Kristen Stewart se včera, spolu se svou kolegyní ze Snow White and The Huntsman, Charlize Theron, a režisérem již zmiňovaného filmu, Rupertem Sandersem, nečekaně objevila na akci s názvem CinemaCon - bohužel nemám vůbec žádnou představu o tom, co je tato akce zač. Jsem ráda, že po předchozí akci - konkrétně premiéry klipu 'My Valentine' - můžu Kristen pochválit za opravdu krásné šaty, vlasy, make-up...No zkrátka tu byla strašně krásná a přirozená :) Ze CinemaConu tu pro vás mám 7 HQ fotek, včetně těch ze zákulisí ;))

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com