Březen 2012Official Synopsis for 'The Vampire Diaries' 3x19 - "Heart of Darkness"

31. března 2012 v 21:58 | Katie*
  • TYLER SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Elena a Damon se společně zajedou podívat za Jeremym do Denveru, aby se ujistili, že je v pořádku a zda jim jeho zvláštní schopnosti pomůžou odhalit informace ohledně starověké upíří linie. Nebude to však trvat dlouho, brzy se dozvědí, že se Jeremy schází s nesprávnými lidmi. Stefan a Klaus jdou do brutálních extrémů, při hledání chybějící zbraně. Caroline je nadšená, když se Tyler vrátí do města, ale Tyler brzy zjistí, že je něco mezi Caroline a Klausem. Matt má plné ruce práce s tím, aby udržel Rebecčinu pozornost na organizaci školních tanečních, s tématickým rokem 1920.

[03.30] Grabbing lunch with her family

31. března 2012 v 21:49 | Katie*

Ashley Tisdale prostě svoji rodinu miluje. Dokazují to i včerejší candids fotky, kdy ji paparazzi zachytili na procházce se svou mamkou a neteří Mikaylou :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 115.4.

31. března 2012 v 21:41 | Katie*

Chystačka na Kids Choice Awards!!!!

Těším se na zítřejší Kids Choice Awards!!!! Nemůžu se dočkat, až tam půjdu se svými oblíbenci ;)

Děkuju @FarinoFitness za svůj náramek! Kvůli tobě a @cestmoi_lia začínám být zkažená!

Miluju nový song @justinbieber Boyfriend

Šťastný den! Cítím se požehnaně :)

WWD: 5 Questions With Ashley Greene

31. března 2012 v 21:37 | Katie*

Twilight hvězda a tvář DKNY Jeans, Ashley Greene, pokecala s WWD na slavnostním otevření jedné z poboček DKNY

WWD: Ve svém prvním televizním seriále, Americana, který právě teď natáčíš, hraješ modní návrhářku. Naučila ses na place nějaké skvělé tipy nebo triky?
Ashley Greene: Pat Field je kostymérka. Jednou vzala kabát a obrátila ho naruby a kolem mi dala pásek. Vypadalo to vážně skvěle.

New BTS Photos of Ashley from the Fall 2012 DKNY Campaign Shoot

31. března 2012 v 21:17 | Katie*

Objevilo se 5 nových fotek z focení pro DKNY Jeans s Ashley Greene. Fotky sice nejsou moc kvalitní - jsou takové rozmazané - ale za to díky nim víme, že se máme na co těšit :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Snow White and the Huntsman - On The Set Death In The Throne Room

31. března 2012 v 21:11 | Katie*

Tentokrát tu pro vás mám BTS video zaměřené na Charlize Theron - teda spíše na její postavu zlé královny Ravenny :)

The Legend is back ... and the Evil is more merciless than ever before

31. března 2012 v 16:20 | Katie* |  Diary

Nejdřív jsem vám toho chtěla říct strašně moc, ale postupem týdne jsem to všechno pozapomínala :D, takže vám prozradím jen to, co se stalo včera a co se bude dít dneska ;)
V pátek jsme měli mít první dvě hodiny suplované - s chemikářkou!!! 2 nudné hodiny chemie (které, jak jsem později zjistila, nebyly zase tak strašné) jsem nebyla ochotná absolvovat, tak jsem se ulila. A bylo to, jako by to vyšší moc chtěla!
Těsně předtím než jsem odcházela do školy přišla pošťačka a donesla doporučený dopis - od nás z gymplu! Hned jsem to sebrala babči z ruky, otevřela a....přijali mě bez přijímacích zkoušek!!!!!! Ani nevíte, jak jsem šťastná - ta dřina se opravdu vyplatila :) Jediné, co teď budu muset absolvovat je nějaký pohovor - asi je budu muset nějak přesvědčit, že já jsem ta nejlepší, a že by měli vzít zrovna mě....Každopádně ve škole mi k tomu všichni gratulovali ♥ - až na jednoho idiota, který záviděl, že mu nikdo negratuloval (možná kdyby změnil svoje chování...) - a kamarád, co se na ten gympl hlásil taky, se dostal též bez přijímaček :)) Od našich učitelek pak budu akorát muset zjistit, co to teda bude za pohovor, abych se na to stihla připravit...
A jinak k tomu dnešku. S taťkou jsem se na konci února domluvila, že bychom mohli jít do kina na Hněv titánů 2 - pokračování filmu Souboj titánů. A jelikož je tento film ve 3D tak jsem ho ukecala celkem rychle :D - abyste pochopili já MILUJU filmy s řeckou historií!!! :D Bohužel jsem, ale zjistila, že ani tento měsíc u nás nebudou dávat Hunger Games ://, takže jsem byla nucena zvolit variantu stažení...Ale co, aspoň to uvidím :P
A k blogu! Chtěla bych moc, moc, moc poděkovat za návštěvnost :) Jsem strašně šťastná, když vidím, že na můj blog chodí čím dál tím víc lidí :) Všechny novinky sem doplním, až se vrátím z kina, což by mělo být tak kolem osmé večer ;)
Ještě předtím, než se půjdu připravit vás chci upozornit na POTM April a Fashion Poll of the Month - *2

3x PNG s Kristen Stewart

31. března 2012 v 16:07 | Katie*
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ok, tyhle png se mi moc nepovedla, ale i tak, kdyby měl někdo zájem je použít prosím uvádějte zdroj


Kristen Stewart Will Appear at Kid´s Choice Awards!

30. března 2012 v 20:15 | Katie*
Nejúžasnější ze všech zpráv!
Kristen Stewart se zítra, 31.3., objeví na udílení cen Kid´s Choice Awards 2012!! Tato zpráva mě hrozně moc potěšila a doufám, že je i pravdivá :) Ceny bude moderovat Will Smith. Pokud byste měli zájem ještě Kristen a Twilight ságu podpořit, tak hlasujte ;)

3.19 Heart of Darkness: Promos

30. března 2012 v 20:10 | Katie*

ČTVRTEK 19.DUBNA
Jeremy: Procestovali jste celý kraj, abyste mi pověděli o mrtvém upírovi?
Damon: Ten upír je nepodstatný, ale ano.
Jeremy: Rose je tu.
Damon: Přímo tu?
Rose: Řekni Damonovi, že držím palce jemu a Eleně.
Elena: Stefan si myslí, že k tebe niečo cítim.
Damon: A cítiš něco?
Stefan: Nezáleží na tom, čím jsem si prošel, abych ji získal zpátky. Na ničem z toho, pokud přechovává city k někomu jinému.

překlad: the-vampire-diaries.org, do češtiny: justa.blog.cz

Ashley Tisdale Will Appear at Kid´s Choice Awards!

30. března 2012 v 20:02 | Katie*
Úžasná zpráva!
Ashley Tisdale se zítra, 31.3., objeví na udílení cen Kid´s Choice Awards 2012!! Podle všeho by tam měla jít podpořit seriál Phineas a Ferbs, udílení cen by měl moderovat známý americký herec Will Smith. Pokud byste měli zájem, ještě dnes můžete všechno ovlivnit a hlasovat ;)

[03.28] Arriving at the Equinox Gym in West Hollywood

30. března 2012 v 19:57 | Katie*

Cvičit se prostě musí! Zejména tehdy, když jste známá osobnost a musíte si pravidelně udržovat svou dokonalou postavu :) Na těchto candids fotkách je Ashley zachycena při návštěvě posilovny

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

[03.25] Jimmy Choo Shopping Event

30. března 2012 v 19:50 | Katie*

Ashley se v neděli se svou sestrou objevila na Jimmy Choo Shopping Event, která měla za úkol podpořit nadaci věnovanou mládeži, kterou podporuje Ashleyin oblíbený basketbalový tým Lakers

imagebam.comimagebam.com

Ashley Tisdale on Twitter 115.3.

30. března 2012 v 19:46 | Katie*

Dáreček od mé neteře Mikayly

imagebam.com

Tenhle film musím 100% vidět (odkaz na trailer)

Kardio a potom joga? To bude bolet!!

@_scott_speer konečně máš twitter! A zabralo to jenom 3 roky ;)

Video of Ashley & Jackson Practicing on the “BD” Choreograph

30. března 2012 v 19:42 | Katie*

Vzpomínáte si na úžasný taneček mezi Jasperem a Alice v první části Breaking Dawn? Pokud ano, tak je tohle video stvořené přímo pro vás :) V něm vidíme ukázku z cvičení choreografie mezi Jacksonem Rathbonem a Ashley Greene :)

March 29 - DKNY Store Opening at Macy's Herald Square in New York

30. března 2012 v 19:40 | Katie*

Ashley se včera objevila na slavnostním otevření pobočky DKNY na náměstí Macy's Herald v New Yorku. Ash to na akci moc slušelo, rozdávala samé úsměvy a dokonce uspořádala i autogramiádu - pokud chcete můžete se na pár videí z autogramiády podívat tady ;) Já tu pro vás z této akce mám několik HQ fotek

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

New Photoshoot By Norman Jean Roy

30. března 2012 v 19:18 | Katie*

A s Ashleyinými photoshooty budeme pokračovat. Dneska se objevily 3 fotky z neznámého photoshootu, které nafotil Norman Roy. Ash je na fotkách vidět se svými pejsky :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com