Červen 2011

Plány - aneb co bude s blogem

30. června 2011 v 13:39 | Katie*
Nemám co dělat,tak jsem se rozhodla,že vám podám takové menší info o tom,co se bude s blogem dělat a co nového tu bude ;))

- bude nový design
- udělám rozcestník k Emmě Watson a dodám k ní články
- udělám novou rubriku discussion (diskuze)
- opráším rubriky My recension a Fashion police; dodám do těchto rubrik články
- layouty ke stažení tu brzo najdete také
- nejspíš sem dám tu soutěž,o které jsem vám psala nedávno + vymyslím ještě nějakou další
- na další kapitolu Za Svitu Měsíce si budete muset chvíli počkat,další kapitolu bych chtěla napsat až (jestli) dostanu ten noťas ;)
- ráda bych se vás také zeptala jestli tu stále chcete mít rubriky POTM a Hot or Not? mně osobně se zdá,že menu bez obrázků vypadá líp ;)

To je shruba všechno,co vás a mě čeká.S tímhle vším začnu asi až zítra,protože teď si jdu znovu zahrát Mafii a pak se věnovat osobním věcem :P.Ráda bych vás také poprosila aby jste se k těmto "novinkám" nějak vyjádřili,abych věděla jestli tohle všechno spolňuje nějaké vaše představy/požadavky...
Budu se těšit na komentáře :)

Teen Choice Awards 2011

30. června 2011 v 11:09 | Katie*

Jako již každoročně se i letos v kalifornském městě Los Angeles,7.srpna 2011,budou udílet ceny Teen Choice Awards.Volit můžete v kategoriích Movies,Music,TV a Other.Volit můžete každý den,ale je nutná registrace!
Sama za sebe bych řekla,že letos jsou nominace opravdu velmi slibné a je těžké uhádnout kdo v jaké kategorii vyhraje.Proto hlasujte ať vyhraje právě váš oblíbenec/oblíbenkyně :)

Hannah Marks Talks Kristen,’The Runaways’, And Being Team Edward

30. června 2011 v 11:03 | Katie*

Jaké to bylo,pracovat vedle takových osobností,jako je Kristen Stewart a Dakota Fanning v "The Runaways"?

Bylo to úžasné! Všechny moje scény byly s Kristen,takže spolu máme pouto.Ona je opravdu skvělá a je s ní vážně strašná sranda.Tohle byl film ve kterém jsem chtěla strašně moc být,protože miluju muziku The Runaways.

Jsi fanynka Twilight?

Rozhodně jsem Twilight fanynka (smích)! Miluju Twilight a hodně lidí si proto ze mě dělá srandu,ale mně je to jedno,jsem team Edward!


New promo photo for 2nd season

30. června 2011 v 10:48 | Katie*
imagebam.com
Nová promo fotka k TVD v HQ,ale stále jen pro druhou sérii

Yes! Teen Mag

30. června 2011 v 10:46 | Katie*
imagebam.com imagebam.com

Titulku časopisu Yes! tvoří fotka z neznámého photoshoot s Ashley Tisdale.Doufám,že už budeme mít brzo možnost vidět ten nový shoot,protože tyto fotky vypadají senzačně :)

Scany jsem našla zde: ashleymtisdale.blog.cz

Ashley Tisdale on Twitter 40.3.

30. června 2011 v 10:44 | Katie*

V produkci Blondie girl už diskutují o nových vzrušujících projektech!!!

Even More HQ Pics of Ashley at Ferragamo Resort 2012 Runway Show [June 28th]

30. června 2011 v 10:42 | Katie*
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Na fotky z akce ze dne 28.6.,kde se objevila i Ashley Greene,už se můžete podívat i v HQ verzi

Ashley Greene on Twitter 20.5.

30. června 2011 v 10:37 | Katie*

Děkuju strašně moc za nominaci v TCA (Teen Choice Awards)! Tohle pro mě hodně znamená :) doufám,že vám budu moct poděkovat i na stegi/podiu! Xo

Poslední rok spolu před námi

29. června 2011 v 18:08 | Katie* |  Diary

Někteří z vás už vysvědčení mají,jiní ho dostanou už zítra.My jsme vysvědčení dostali dnes.Jako tradičně jsme v tělocvičně měli rozloučení s deváťákama,které bylo velmi originální :).Akorát bylo v tělocvičně strašné vedro a jedna spolužačka nám tam sebou sekla - prý pak už byla v pořádku,ale její mamka si ji pro jistotu vzala domů.Po hodině strávené v tělocvičně jsme se dostali k rozdávání vysvědčení.Dostala jsem známky,které jsem čekala + pochvalu třídního učitele a poukázku do papírnictví :D.A pak už mě jen čekal školní oběd v podobě řízku s chlebem.Achjo,když si to tak vezmu je to celkem smutné.Příští rok budeme před celou školou stát my a loučit se.Přes prázky zkusím napsat takové to rozlučkové čtení - mám to za úkol :D.Docela se příštího roku bojím.Ani ne tak té 9.třídy,jako spíš přijímaček na střední školy...No snad to dotáhnu tam kam potřebuju :D
A teď k blogu.Na celé 2 měsíce nemám nic v plánu - ano opět budu sedět doma jako pecka :/.Takže blog bude v plné aktivitě.Zítra asi udělám tu rubriku o Emmě Watson a taky mě napadlo,že bych sem dávala layouty ke stažení.Některé už mám v "úschovně" a nechci aby to byla jen taková zbytečná práce.Tak jsem se rozhodla,že se s vámi o ně podělím (neočekávejte žádné zázraky :D).No nic já už mizím...Jo a ještě jsem vám chtěla říct,že možná příští týden dostanu ten noťas.V pondělí se s taťkou jedeme podívat do Olomouce,tak snad tam něco pořídíme :D
Zítra na viděnou :)

EDIT: A ještě mě napadl námět na soutěž,tak mi do komentů napište,jestli by jste ji tu chtěli :)

Bannery s Kristen Stewart

29. června 2011 v 14:44 | Katie*


Kristen Stewart Is At Home Working On Her ‘K-11′ Script With Her Mom!

29. června 2011 v 13:01 | Katie*
Zdroj blízký Kristen Stewart řekl HollywoodLife.com,že je Krist právě v Los Angeles a pracuje na svém novém projektu!
Dva měsíce po ukončením Twilight ságy byla Kristen Stewart velice vytížená z ukazování se na udílení cen,navštěvování jejího přítele Roberta Pattinsona v Torontu (kde právě natáčí svůj nový film Cosmopolis) a cestováním do Londýna - a teď je 21 letá herečka v Los Angeles,kde tvrdě pracuje na projektu,který je velmi blízký jejímu srdci!
"Kristen je právě teď doma v Los Angeles,kde pracuje s jejím mamkou Jules na jejich společném filmu K-11," řekl zdroj HollywoodLife.com."Myslím,že bude producentkou a scénaristkou filmu."
Kristen na tomto filmu pracuje už 2 roky.Její kolegyně z Twilight,Nikki Reed,měla být také součástí tohoto filmu,ale 12.dubna loňského roku oznámila,že od tohoto projektu odstupuje.
K-11 bude režírovat Kristenina máma,Jules Mann-Stewart,a natáčení by mělo začít příští měsíc.

Já osobně jsem tedy zvědavá jak stihne natáčení filmu K-11 a Sněhurky.Pokud natáčení tohoto filmu zabere jen měsíc,tak si Kristen,chudák,moc neodpočine (Sněhurka se bude natáčet v srpnu).

WTTR in shop in Australia

29. června 2011 v 12:48 | Katie*
imagebam.com

Kristen Stewart Donated Shoes to Shoe Revolt

29. června 2011 v 12:46 | Katie*
imagebam.com
Další důkaz o tom,jak je Kristen Stewart hodná.Rozhodla se nadaci Shoe Revolt věnovat své boty i s podpisem.Tyto boty se pak vydraží a peníze budou věnovány těm,kteří to potřebují ze všech nejvíc.Jde vidět,že dobří lidé ještě nevymřeli :)

Kristen goes to yoga class - June 28, 2011

29. června 2011 v 12:41 | Katie*
Kristen se nám pravděpodobně dala na jogu - no nedivte se,joga je uklidňující :D.Jinak Kristen krásná jako vždy :) ♥

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


June 28 - Ferragamo Resort 2012 Runway Show - Arrivals

29. června 2011 v 12:25 | Katie*
Ashley to moc slušelo - měla krásný účes i šaty ♥ (jen nechápu,proč si brala červené lodičky :D).Fotky jsou bohužel v MQ,ale za to je jich aspoň hodně :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley Confirmed for ”The Meadow Brazil Convention”

29. června 2011 v 12:20 | Katie*

Ashley Greene se příští rok v dnech 14.-15.ledna,spolu s Peterem Facinellem,zúčastní v městě São Paulo akce "The Meadow Brazil Convention" :)

Ashley Greene on Twitter 20.4.

29. června 2011 v 12:18 | Katie*

Vy moji drazí jste vlasoví kouzelníci! Můžu si vás vzít s sebou,abych takhle vypadala každé ráno!? A na objímání? @tedgibson
Wow.Ferragamo to zabilo! Chystám se pořídit si jeden z kusů hracích známek!

Ani pomyšlení na blog :)

28. června 2011 v 14:23 | Katie* |  Diary

Musím říct,že dnešní den byl daleko lepší než jsem si ho představovala.Pokecala jsem si s lidma se kterýma jsem neměla možnost si ve škole pořádně promluvit a za to jsem hrozně ráda.Ale zase po pořadě...
Když jsem šla do školy,tak jsem z dnešního dne moc odvařená nebyla - Anet je nemocná a já tam nechtěla být sama.Nakonec se ukázalo,že jsou tam moje další kamošky a další normální lidi (přišly jen 4 holky,a 12 kluků).Prošli jsme se po Prostějově a pak měli 2 hoďky rozchod na městě.Já si koupila ledovou tříšť a kecala s holkama o různých věcech - od těch holčičích,přes drby,až po devátou třídu (kam budeme chodit příští šk. rok).Nejvíc se mi,ale líbila ta část,kdy jsem si asi 2 hodiny povídala s naší třídní učitelkou.Poprvé v životě jsem nějakému člověku mohla říct úplně všechno - jaké jsem měla dětství,něco o mé rodině,jak to teď mám doma.Chudák z toho byla vyklepaná a říkala mi,že si mě vezme k sobě domů :D - já se jí zeptala jestli umí dělat dobrý řízky,prý umí,takže už vím kam jít :D.Pak jsme si povídaly o středních a vysokých školách."Já ti klidně políbím palec u nohy,ale prostě musíš jít na gympl,to je tvoje životní šance," takhle nějak mě přesvědčila k tomu,že si příští rok podám přihlášku k nám na gympl :D.Nejvíc mě ale udivilo,když mi řekla,že bych měla být doktorka - je jedno v jakém oboru,ale doktorka.No nevím jestli zrovna tohle budu v budoucnu dělat,každopádně to stojí za uvážení.Když se na to tak podívám,tak to byl skvělej den - akorát jsem zase spálená :/ :D.
Zítra už bude vysvědčení a já v tuto chvíli nemám na blog ani pomyšlení.Jsem v takové zvláštní náladě,která mě nutí jít od blogu pryč :D....takže se mějte :P