Květen 2011

Nový design aneb vše je jinak než mělo být

31. května 2011 v 19:58 | Katie* |  Past Layouts

Před tímto designem jsem chtěla zkusit nastavit 2 jiné,bohužel nastavení selhalo a ani jednou se mi nepovedlo dess nastavit.Východiskem byl tento layout s Ninou,který byl nejjednodušejší na nastavení.Plusem je,že je v pěkných teplých barvách,takže tu na chvíli zůstane dokud nezjistím to nastavení k designům,které jsem sem chtěla dát :D.
No doufám,že aspoň trochu postačí a že se vám aspoň trochu líbí :).Zítra se vrhnu na úpravu menu.

For my Elite Affs - Sister Site

31. května 2011 v 17:46 | Katie*

První změnu,kterou bych chtěla zavést je Sister Site.O co jde? Mám hned několik skvělých Elite Aff,které mi příjdou moc sympatcké a které beru tak trochu jako "síťové kamarádky" :).Proto bych chtěla jim a vůbec všem Elite Aff navrhnout zápis do Sister Site.Má to,ale jedno ALE - ze zapsaných si vyberou pouze 3 u kterých vím,že sem často chodí a které mám fakt ráda :)
Proč jen Elite Aff? To je celkem jasné - protože Elite Aff na můj blog chodí nejčastěji.Taky neberu v potaz ani nikoho,kdo by se chtěl zapsat jako "nové Aff" a chtěl by spadat do rubriky Sister Site - od toho tu je rubrika Wanna be? kde se všechno potřebné dozvíte.
Pokud chceš být v Sister Site
Do komentáře napiš:
Nick
Blog
Proč chceš do Sister Site?
Jaký na tebe dělám dojem?

Snad se aspoň někteří z vás zapíší :).Budu se těšit...

Učení JE mučení a ne že ne

31. května 2011 v 17:17 | Katie* |  Diary

Je tepve úterý a já už jsem plně vysílena.Po dnešení osmé hodině,kde nám učitelka řekla,že jsme měli ve čtvrtek psát velkou písemku z přírazu - což nám samozřejmě vůbec neřekla,ale naštěstí jdeme v tu dobru pryč,takže se to přesouvá na příští týden :D - jsem pěkně vyřízená.Taky jsme dneska dostávali fotky - kupodivu na nich nevypadám jak trubka nešťastná :D - a zvolili jsme si volitelný předmět.Já s Anet budu chodit do SVS,ale pokud tam bude chodit jeden debil z vedlejší třídy tak jdeme jinam.
Taky jsem vyčerpaná z těch testů co nás čekají.Zítra píšeme na lekci 2 z němčiny,pak slohovku,čtvrtletku z ČJ....furt samí písemky.Někdy mi dokonce příjde,že čím jsme ve vyšší třídě,tím častěji píšeme :-/.Je to na nic - a když si ještě vezmete,že nás to čeká na středních školách a ještě některé na vysokých...No děs běs :-/.
Ale teď k trochu příjemnějším věcem.Chtěla bych na blogu provést miny rekonstrukci,která bude obsahovat změnu designu,poupravení menu,přidání rubrik...Taky chystám menší "překvápko" pro svoje Affska,ale *pssst* to je tajný ;).Novinky už žádný nejsou,bohužel,takže pádím si podělat ještě nějaký věci a možná již dnes se do té miny rekonstrukce pustím :-*

Ashley Tisdale on Twitter 24.9.

31. května 2011 v 16:58 | Katie*

Nechávám bazénu s @shelleybuckner a @kimhidalgo v Mondrian a chystám se na BBQ ke svým rodičům!

Šťastný pamětní den! Doufám,že ho každý z vás měl dobrý :)

Interview with Bliss Magazine

31. května 2011 v 16:55 | Katie*
I přesto,že byla vytížena z premiéry SFA v Londýně,udělala si Ashley Tisdale čas a zachatovala si s časopisem Bliss.V miny interview mluvila o výletě po Londýně,jejím stylu,co nerada dělá za domácí prace a dálší...

Q: Ahoj Ashley! Jak to jde v Londýně?
Jde to skvěle!

Q: Milujeme Sharpay's Fabulous Adventure a Sharpay je ve skutečnosti báječná,navíc vidíme ji z trochu jiného pohledu.Co myslíš,že se dozvíme?
No myslím,že Sharpay dospěla a v tomhle filmu se dost změní.Už to není ta stejná holka,kterou znáte z HSM.Hrát ji mi dělalo velkou radost a konec filmu je úžasný.

Q: Muselo to pro tebe být příjemné znovu si jí zahrát.Přenechala ti role Sharpay nějaké vlastnosti?
Ne,ale cítím,že kdykoliv ji jdu hrát,je to pro mě velmi snadné a cítím,že je částečně jako já.Do každé své postavy vkládám kousek sebe.

Q: Pěkně řečeno! Ve filmu je také scéna kde Sharpay drhne toalety.To je u ní dost jiné!
Oh,ano je to úplně jiné.Myslím,že tohle mě na tom filmu bavilo nejvíc.

Q: Bylo to vtipné! Jakou domácí práci vyloženě nesnášíš?
Hmm...pravděpodobně praní.

Pokračování inteview v AJ tady

May 29 - At a Party in Malibu

30. května 2011 v 19:33 | Katie*
No není s tím miminkem kouzelná? :) ♥

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


V průběhu týdne bude nový design :)

30. května 2011 v 14:48 | Katie* |  Diary

Chtěla jsem toho přidat víc,ale rozbolela mě hlava a nějak špatně vidím.Takže vám jenom zestručněně chci říct,že bude nový vzhled blogu.Stáhla jsem si takový pěkný letní s Kristen - máte se na co těšit :).
Teď se půjdu asi koukat na Dextera a doufat,že ta bolest přejde :(


Ashley Tisdale on Twitter 24.8.

30. května 2011 v 14:28 | Katie*

Se svým mužem se chystáme na Hangover 2!

Děkuju @simoneharouche za moji @bysimonecamille kabelku.MILUJU JI!Ashley Greene on Twitter 19.1.

30. května 2011 v 14:21 | Katie*

Tak skvělé BBQ.Tak plné.Moje postel teď vypadá neuvěřitelně

Jsem tak nadšená z dnešního BBQ.Těším se na odpoledne

Top list 23.5. 2011 - 29.5. 2011

30. května 2011 v 14:10 | Katie*
Pondeli: 50
Utery: 60
Streda: 58
Ctvrtek: 54
Patek: 73
Sobota: 69
Nedele: 101

Celkem: 465
Moc děkuju za neděli,je to poprvé co jsem měla návštěvnost přes 100 - děkuju :-* ♥

Máme zelenou :)

29. května 2011 v 18:53 | Katie* |  Diary
Ještě předtím než vám vykecám co se u mě vlastně dělo tak bych vás ráda pozvala na nový blog - kde jsem spoluadminkou - který nese jméno GIRLS-MAG.BLOG.CZ (dostanete se na něj kliknutím na obrázek).Na blogu jsme 3 - já,Tiney* a S♥.Byla bych moc ráda,kdyby jste náš blog navštívili - sice tam toho ještě moc není,ale je tam pár soutěží s pěknými cenami :).Ráda bych také svá Affska poprosila jestli by nemohli na své blogy hodit reklamu na náš blog.Smutně koukám a pěkně prosím....
No a teď už ke mně :D.Dneska jsme se byli s taťkou podívat do elektra a vedli jsme spolu živou diskuzi na téma - notebooky.Jen tak mimochodem bych vám ráda řekla,že budeme mít Wi-finu,takže už nic nebrání tomu,abych měla notebook.No nic...ještě jsou tu ty ceny :D.No snad se noťase na Vánoce dočkám ;).No a v tom elektru jsme se bavili s jedním pánem co je tak nejlepší značka,cena atd...Takže shruba už víme co a jak ;)
Dnes jsem toho bohužel moc nepřidala,ale nejsou žádné novinky.Teď si půjdu po dlouhé době zahrát Simíky a ještě mrknu na ten náš blog :).Mějte se fanfárově a nejezte okurky ze Španělska :P


Really nice Fan Made

29. května 2011 v 18:38 | Katie*
imagebam.com


Nina on 10 on Top

29. května 2011 v 18:30 | Katie*

Na video jsem přišla tady: ninadobrev-4fans.blog.cz

Ashley Tisdale on Twitter 24.7.

29. května 2011 v 18:28 | Katie*

Ležím na dvorku a chystám se skočit do bazénu!