Září 2010

POTM - October

30. září 2010 v 19:53 | Kashenka
www.justa.blog.cz

Hot or Not? - October

30. září 2010 v 19:44 | Kashenka
www.justa.blog.cz

Breaking Dawn - Fanmade pics

30. září 2010 v 19:36 | KashenkaFunny caricature of Kristen and Dakota in "The Runaways"

30. září 2010 v 19:27 | Kashenka

imagebam.com

Překlad

Joan/Kristen: Co dělám s touhle kytarou?
Cherie/Dakota: OMG! (Oh my God - Oh můj Bože)
Joan/Kristen: Kde je Edward?

Kristen Stewart Eyeing Thriller 'Someone In The Dark' & 'Little Amercia'

30. září 2010 v 19:24 | Kashenka
Na oficiální Twitteru Production Weekly se objevily nejnovější informace z vydaného výtisku se dvěma projekty, které má Kristen Stewart po dotočení Breaking Dawn v plánu.

V první řadě je to thriller nazvaný Someone In The Dark, kde se Kristen Stewart ucházela o roli. Zatím nepadlo žádné slovo ale sleduje se to až do března roku 2011 kdy si všichni stoupnou před kamery. Také je na stole Stewartin další projekt nazvaný Little America. Projekt od Imagine Entertainment bude produkovat Ron Howard a Brian Grazer a na scénář je stále uveden Peter Craig (The Town).Ashley Tisdale on Twitter 8.7.

30. září 2010 v 19:17 | Kashenka
 @baileysgirl Nemůžu se tě dočkat!!! Yay!

Hellcats jsou dnes večer!!! Jsem nadšená,že je tu se mnou má máma aby se na to se mnou dívala :) dneska to bude skvělý!Ashley Greene on Twitter 5.8.

30. září 2010 v 19:14 | Kashenka
 Wow.Nakonec jsme to večer zabalili.Skvělý den na setě! :) Děkuju všem svým fanouškům za vaši podporu! Miluju svou práci a miluju vás lidi!

Reshoots....přejte mi štěstí.

Leaving gym (September 29, 2010)

30. září 2010 v 19:11 | Kashenka

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Bravo No. 40 (Germany) - September 2010

30. září 2010 v 19:03 | Kashenka

imagebam.comimagebam.comimagebam.com


Podobnosti mezi Kristen a Mackenzie

29. září 2010 v 18:24 | Kashenka


Mě příjde že mají podobný tvar očí a podobné rty :-)

Sharpay Becomes a 'Hellcat'

29. září 2010 v 18:12 | Kashenka
www.justa.blog.cz

ETOnline: Ashley Tisdale je nejznámější za její roli školní královny Sharpay ve třech dílech High school musical - a Sharpay se vrátí na Disney Channel v roce 2011 se svým filmem Sharpayino báječné dobrodružství.Ale pro teď se Ashley přesunula do seriálu Hellcats,který vysílá stanice CW,kde hraje roztleskávačku Savannah Monroe.

Security fence going up around the Swan house for Breaking Dawn

29. září 2010 v 18:03 | Kashenka

imagebam.com

Kolem domku Swanových už se začíná stavět bezpečnostní plot :D

Dakota v Betsy and The Emperor?

29. září 2010 v 18:01 | Kashenka
Dakota už delší dobu zvažuje roli Betsy ve filmu podle románu Betsy and the Emperor (Betsy a císař)Tento historicko-fantastický román se odehrává v době, Napoleona. Příběh o sklonku života francouzského císaře Napoleona během jeho let strávených ve vyhnanství na ostrově Sv. Helena se zaměřením na jeho milostný vztah s mladou anglickou dívkou Betsy. Je podzim roku 1815 a čtrnáctiletá Betsy Balcombeová se vrací z londýnské internátní školy Hawthorne ke svým rodičům a sourozencům do "pekla v jižním Atlantiku" nebo chcete-li na ostrov Svaté Heleny. Svérázná dívka s vlastní hlavou, názorem a touhou po dobrodružství, to je Betsy.
Na roli Betsy byla kromě Dakoty navrhována také herečka Emma Watson. Napoleona by si měl zahrát Al Pacino. Zatím, ale není nic jisté, ale o Dakotině obsazení se uvažuje už dlouho. Některé zahraniční weby o Dakotě už mají v Latest Projects tento film uvedený, tak vážně nevím, jestli už tuto roli Dakota přijala. 


Mackenzie Foy as Renesmee in ‘Breaking Dawn’

29. září 2010 v 14:38 | Kashenka


Asi největší zpráva dneška. Konec spekulací o tom kdo bude hrát Renesme a zda to vůbec bude živá holčička nebo jen mistrovské grafické dílo. Roli Reneesme obsadila Mackenzie Foy.

Jako první nas o mladičké herečce a modelce informovala stránka thebreakingdawnmovie.org. A co o tom píšou jinde na internetu ?

EW:
Tohle je velký den pro všechny fanoušky Twilight Ságy. Nejdřív celý svět obletěla zpráva o Maggie Grace která bude hrát roli Iriny a ted tady máme devítiletou Mackenzie Foy která ztvární Reneesme - polo-upíří a polo-lidské dítě Edwarda a Belly a centrální postavu celého čtvrtého dílu Ságy.

SUMMIT:
Mackenzie Foy bude hrát roli Reneesme. Gratulujeme devítileté nadějné herečce kterou mimo jiné můžeme znát z epizod Flash/Forward a Til Death

Pokud se chcete o Mackenzie Foy dozvědět něco víc nebo se kouknout na její další fotky mám pro vás její webovou stránku která je ale ted bohužel v rekonstrukci (není se čemu divit) - http://mackenziefoy.com/Clothes for Twilight baby

29. září 2010 v 14:36 | Kashenka

imagebam.com


New role for Kristen?

29. září 2010 v 14:33 | Kashenka


Kristen Stewart se zmínila,že by mohla získat roli Talii v thrilleru "Someone in the dark" (Někdo v temnotě),natáčení filmu se plánuje na březen po ukončení "Breaking Dawn"