Červen 2010

Metric - Eclipse (All Yours)

30. června 2010 v 19:19 | Kashenka

Podle mě nejkrásnější písnička ze soundtracku k Eclipse má už svůj oficiální klip.Klip je takový jemný a uvidíte tam i scény z filmu (nejsou nové).Mě osobně se tenhle klip strašně líbí ♥♥♥

Hottest Woman in Music!

30. června 2010 v 19:08 | Kashenka
 01. Britney Spears - 27%
02. Beyoncé - 13%
03. Miley Cyrus - 9%
04. Rihanna - 8%
05. Lady Gaga - 7%d
06. Carrie Underwood - 6%
07. Shakira - 4.1%
08. Nicole Scherzinger - 4%
09. Taylor Swift - 3.5%
10. Katy Perry - 2.5%

In Toulca Lake 29/6/2010

30. června 2010 v 19:07 | Kashenka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jimmy Kimmel Live (23.Jun, 2010)

30. června 2010 v 19:05 | Kashenka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Runaways is amazing movie ♥

30. června 2010 v 15:05 | Kashenka
www.justa.blog.cz
 Jak už jsem vám dneska ráno psala dívala jsem se na film The Runaways.A jak jsem očekávala film mě vůbec nezklamal.Sice mi trochu vadilo,že to bylo tak stručné a příběh byl moc krátký,ale zase o hodně věcech vypovídal.Například jsem pochopila,že ta doba ve které teď žijeme je o hodně lepší než ta ve které musely žít ty holky.V té době ženy ještě neměly takové slovo jako teď.V dnešní době už je to o hodně lepší ;-).Taky se mi líbil ten konec Joan,jak i přesto,že se jí skupina rozpadla pod rukama,to nevzdala a jela dál - nikdy to nevzdala a to je na ní to nejlepší.Pak je mi hodně líto co se stalo s Cherie.Byla to slušná holka jenomže pak se dostavily drogy,alkohol a cigarety.A vedlo to až k léčebně.Naštěstí je na tom teď Cherie o hodně líp :-).Je mi taky trochu líto že o Sandy,Litě a Jackie tam toho moc nebylo.Občas něco řekly,ale to bylo tak všechno.
Myslím si,že na tenhle film by se měl podívat každý.Ne jenom,že nám ukáže příběh The Runaways,ale taky nás hodně naučí.Například že brát drogy se opravdu nevyplácí.A taky uvidíme jak těžké to měli ženy v 70.letech.
Mě osobně se tenhle film moc líbil a až výjde na DVD budu mezi těmi kdo si ho koupí :-) ♥

Jdu chystat - upload

30. června 2010 v 13:51 | Kashenka
 Na svůj zkušební blog,jdu zkusit nastavit ten dess,který bych tu přes prázky chtěla dát.I když se to nezdá vypadá nastavení asi bude složité :D.Snad si s tím poradím:D

Upload 13:57: Jak jsem zjistila ten design bude opravdu těžký na nastavení,takže jsem se rozhodla že se podívat po nějakém jednoduším :D...Navíc souhlasím s Ivushkou,tenhle design se k tomuhle blogu moc nehodil :D

Špatný život s Happy Endem - 64.kapitola

30. června 2010 v 13:45 | Kashenka
www.justa.blog.cz

Další díl,který nám urychluje konec první řady,začíná dobře.Je to vysvobození z mého pohledu.Ovšem...konec tohoto dílu už zase tak moc veselý nebudete.Jde o Emma...


Kristen Stewart@ The Today Show

30. června 2010 v 13:20 | Kashenka

Kristen´s stylist talks about her hair transformation

30. června 2010 v 13:16 | Kashenka
www.justa.blog.cz
 Minyšaty,make-up,boty s jehlami: Kristen Stewart vypadala red hot,když cestovala po světě aby podpořila film Twilight Saga: Eclipse - a teď mladá hvězda má nové světlehnědé vlasy."Připravuje se na roli Mary Lou,velmi slavnou postavu z knihy On the Road,dívali jsme se na spousty obrázků aby jsme dostali inspiraci," řekl nám Frederic Fekkai,který pracuje s hvězdami."Vážně jsme moc chtěli jahodové vlasy se spodním odstínem medu." Jak tuhle inspiraci uzkutečnili? Všechno se zrealizovalo díky Marii Robinson."Marie je génius," řekla Abergel.On the Road by měl jít do kin v roce 2011.

Regis & Kelly Show

30. června 2010 v 12:50 | Kashenka


Ashley Greene on Twitter 0.9.

30. června 2010 v 12:36 | Kashenka
 Pamatuju si jak jsem se ti podepsala! @jessLoveAshleyG

Umm doufám v to! @BeccaWilliamson pokus se přijít na http://www.teenchoiceawards.com/ miluju tě

Hey @griselstar věřím že teď můžeš v www.teenchoiceawards.com volit!!! Miluju,miluju,miluju vás všechny.Ashley o Marlo

30. června 2010 v 12:30 | Kashenka
Twilight hvězda Ashley Greene musela čelit mnoha těžkým situacím, když natáčela třetí díl Twilight ságy - Eclipse. Jedna z těchto věcí je také dalké odloučení od její milované Marlow - Toy fox teriéra.

"Cítím se mizerně, protože jsem ji musela nechat doma a jela jsem na pár dní do zahraničí," řekla Greene PEOPLE na Eclipse premiéře v Los Angeles. minulý týden.

Ale nebojte se o Marlow a její úzkost z odloučení. "Ach, je tu rodina a spousta přátel, kteří ji chtěli unést už jako štěně!" směje se. "Takže je o ni dobře postaráno!"

Greene říká své teriérce co-pilot - společník pro cestu Hollywoodem. "Je to to nejfantastičtější malé štěně, jaké jsem si mohla přát," říká. "Mám ji přes jeden rok a právě ona je uprostřed těch neustálých změn. Ona je jediná věc, která tam je vždy..."


Twilight Eclipse | clip "in four days" FIRST LOOK US (2010)

30. června 2010 v 12:29 | Kashenka

Tentokrát se klip odehrává na oslavě zakončení studia :D


Ještě chvíli :-)

30. června 2010 v 9:21 | Kashenka
 Promiňte že tu ještě nějakou chvilku nebudu.Chci se jít kouknout na The Runaways.Tata mi ten film včera stáhnul a já jako fanoušek se na něj musím hned mrknout :D.Takže příjdu tak za 1:30 hoďky.Stejně bude víc článků tak toho víc přidám :D.Omlouvám se zatím pp :-*

Holiday design - Yes or No?

29. června 2010 v 13:45 | Kashenka
  Jak bych jenom začla? Asi od začátku.V oblíbených položkách mám stránky zabívající se grafikou.Na jedné z nich jsem narazila na krásný design s přírodní tématikou.Takže žádná celebrita,jenom jedna rostlina :D.Ten dess je sice spíš jarní,ale i tak připomíná léto.Jestli chcete tak si podívejte sem a u toho obrázku dejte náhled.Já osobně si myslím že je to moc krásný design...ale dál :D.Tenhle dess by tu byl přes prázdniny,týden ke konci prázdnin bych sem opět dala design s Kristen,který tu je teď.Popřípadě bych sem dala nový kdyby se nějaký objevil :D.Prosím vás jenom o to aby jste dole hlásli v anketě :-)

Špatný život s Happy Endem - 63.kapitola

29. června 2010 v 13:44 | Kashenka
www.justa.blog.cz

Dneska jsem na vlastní kůži pocítila sesterskou lásku :D.Jednak dnes ráno a jednak i v tomto díle ;-)

Pastel inspirado en Crepúsculo

29. června 2010 v 13:27 | Kashenka

imagebam.com