Únor 2010

New Kristen Stewart Interview

28. února 2010 v 20:28 | Kashenka
Jak jste se cítila když jste získala cenu Orange Rising Star Award?
"Asi si na to nikdy nezvyknu, (vstává) stát před lidmi z kterých mám obrovský respekt.Cítíte se tak malý,ne v špatném slova smyslu,prostě je to fakt divné mluvit k takový velkým hvězdám."

Vypadá to jako začátek ještě větších věcí.Co vy na to?
"Seznam nominovaných byl tak vydatný,je hezké že někdo uzná práci herců.Je to trochu ponižující a zároveň je to pro mě obrovská čest,že jsem získala tuhle cenu.Ale nemyslím si že by to mělo nějak přispět k mojí docela velké slávě a přinést mi to nové velké filmové projekty."


I go translation

28. února 2010 v 19:23 | Kashenka
No tak na lionandlamb.org jsme narazila na jeden článek s Kristen.No byl to teda spíš rozhovor.Tak ho půjdu přeložit.Tak angličtina mi začíná chybět :D
Námět na ten obrázek nahoře ↑ jsem tak trochu pochytila z blogu photo-graphic-shoot.blog.cz.
No nic tak já jdu překládat...Možná sem to interview dám uvidím :D

Už můžete volit!

28. února 2010 v 19:19 | Kashenka |  Diary
Víte jak jsem vás informovala o KCA 2010? A napsala jsem vám,moje oblíbené nominované?Tak teď už pro ně můžete hlasovat takže tady stačí jen kliknout na obrázek :-)

Next Twilight Fan Made

28. února 2010 v 18:53 | KashenkaCzech poster Remeber me

28. února 2010 v 18:47 | Kashenka


Miley Cyrus nedá bez hafana ani ránu

28. února 2010 v 18:43 | Kashenka
Kdyby měli všichni psi paničku, jako je Miley, asi by si štěkali blahem.
Když před pár měsíci daroval Liam Hemsworth Miley malé roztomilé štěně německého ovčáka, byla štěstím bez sebe a nedala bez prcka ani ránu. Jenže, tenhle "prcek" začíná narůstat do gigantických rozměrů a spousta jiných celebrit by ho raději nechala doma, než by se sním vláčela po městě. Ale malý velký Mate má naštěstí za paničku Miley Cyrus, která ho odmítá nechávat doma a tak i když už váží nějaké to kilo, popadne ho do náruče a bere ho s sebou všude. Jednou už se jí sice stalo, že na něj zapomněla a nechala Matea v obchodě, ale od té doby ho hlídá na maximum.

Kristen Stewart získala prestižní filmovou cenu

28. února 2010 v 18:41 | Kashenka
Tím čím jsou v Americe Oskaři, jsou ve Velké Británii ceny BAFTA. A Kristen na nich zabodovala...
Celkem z pěti nominovaných mladých herců byla vybrána právě ona a získala tak prestiřní cenu Rising Star, která je udělována mladým nadějným talentům, kterým Kristen Stewart bezesporu je.

Kristen byla cenou viditelně mile zaskočená a jak sama přiznala, vůbec ji nečekala. V děkovné řeči nezapomněla na prvním místě zmínit svoje fanoušky, kterým poděkovala za jejich oddanost a podporu, protože bez nich by tuhle cenu asi nikdy nezískala.
Na adresu ostatních nominovaných devatenáctiletá herečka vzkázala: "Je to úžasný pocit, který se nedá popsat a přála bych ho zažít všem skvělým nominovaným hercům."

Kristen Stewart totuto cenou opět potvrdila svoje kvality a také to, že její cesta se ubírá tím správným směrem. Jak sama v prozradila v nedávném rozhovoru, ví, že za jejím úspěchem stojí především sága Twilight, ale chce, aby si jí diváci pamatovali i v jiných rolích, než je Bella. To se jí nejspíš povede, protože už tento rok se můžeme těšit na její nové filmy The Runaways a The Yellow Handkerchief.
POTM březen

27. února 2010 v 21:18 | Kashenka
1.


Hot or Not?

27. února 2010 v 21:14 | Kashenka

Rozvrh s Taylor Swift

27. února 2010 v 21:12 | Kashenka
imagebam.com

Kopírujte jenom se zdrojem.Rozvrh je mé výroby ↓New desing ***

27. února 2010 v 15:46 | Kashenka
Takže jsem udělala ten new dess.Původně tu měl být s Avril Lavigne,ale ten se mi moc nelíbil tak jsem sem dala tenhle.Jak se vám líbí?Já jsem z něho nadšená,protože se mi moc líbí a je udělanej tak trochu jinou formou.Vlastně jsem vybrala 3 fotky z photoshootu Kristen a pak 2 stillsky z The Runaways ♥.
Ještě trochu doupravím menu a budu mít hotovo.A ještě dneska jsem dám další anketu Hot or Not? A nakonec POTM :D

Lyžáček 14.2. - 20.2.

27. února 2010 v 14:23 | Kashenka |  Diary

Takže jak jsem vám slíbila,dávám sem pár fotek z lyžáku který byl od 14. do 20. února.Fotky jsou na vlastní nebezpečí takže až některý uvidíte aby jste mě nežalovali z infarktu :D.
Ke každé fotce dám miny komentář.Jo a omlouvám se za špatnou kvalitu,fotky jsem fotila z mobilu :D

ELLE’s gallery of Kristen’s hair styles

27. února 2010 v 13:48 | Kashenka
Který účes se vám na Kristen Stewart líbil a nebo líbí.Můžete hlasovat zde a to hned několikrát.
Napříhlad si můžete vybrat,který odstín nebo účes jejich vlasů se vám nejvíce líbí a podle toho hlasovat.
Jedna velmi dobrá věc na této anketě je taky ta že se nikde nemusíte přihlašovat.Soundtrack Runaways ke stažení bude......

27. února 2010 v 13:48 | Kashenka
" Oficiální soundtrack The Runaways bude k dispozici ke stažení dne 16/3. Podívejte se na seznam skladeb zde: http://bit.ly/aiUDZ0"


When I Look at You - (Video Stills)

27. února 2010 v 13:40 | Kashenka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com