Červenec 2008

Bleskovka č.2 znovu

31. července 2008 v 10:46 | Kačk@
1.Kdy upálili Johanku z Arku?
2.Je zelený,hraje v pohádce která má 3 díly,má tři děti,na každé jeho výpravě nemůže chybět oslík.Kdo to je?
3.Jak se jmenuje třetí díl mumie?¨
4.Co chceš na diplom?
5.Jakou barvu písmen chceš na diplom?
6.Proč je Homer tak hloupý?

Angelina Jolie životopis

31. července 2008 v 9:03 | Kačk@
Má Oscara za vedlejší roli v jinak nepříliš ceněném snímku Narušení (19
99).
Angelina se proslavila nejen svými filmy, ale i bouřlivým stylem života. Byla dvakrát vdaná: za herce Jonnyho Lee Millera a poté Billyho Boba Thorntona. Vztah s Billy Bobem ovšem ukončila žárlivost na adoptivního kambodžského syna Maddoxe, kterého si pár osvojil v březnu 2002.
Letos v červenci adoptovala další dítě: tentokrát holčičku z Etiopie a dala jí jméno Zahara Marley Jolie.
Její otcem je slavný herec John Voight (Půlnoční kovboj, Mission: Impossible, U-Turn, Lara Croft: Tomb Raider - jako Lařin zesnulý otec, Lovci pokladů).
Má francouzské, indiánské a dokonce i české předky (dědeček jejího otce byl z Čech).
V současnosti chodí s Bradem Pittem,kterému nedávno porodila dvojčata.
Výroky
"Když někoho milujete hrozně moc, můžete mu samou láskou i zlomit vaz."
"Jsi mladá, jsi opilá, jsi v posteli, máš v ruce nůž a prostě se to stane." (reakce na obvinění, že řeže své partnery nožem!)
"Opravdu mám vedle postele nůž, ale obvykle ho používám na otvírání dopisních obálek."

"Klidně bych někoho zabila! Samozřejmě bych však byla raději, kdybych ten krásný steelfighter s vykládanou rukojetí nemusela nikdy použít."
"Vždycky jsem nesnášela lidi, kteří byli šťastní a pořád se usmívali. A teď jsem jako oni!"
"Jeden pokoj ve svém domě jsem dala celý vyčalounit. Je určen pro ty noční chvilky, kdy chcete jeden druhého samou láskou zabít."
"Jsem herečka ... člověk, který se rád ukazuje. Třeba na titulních stránkách časopisů. Ano, jsem to já, ale občas nad odvážnějšími obrázky brečím, protože si připadám jako děvka."

Životopis:
Angelina Jolie Voight, se narodila 04.06.1975 jako Blíženec herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Bok po boku se svým otcem si již v pěti letech zahrála v komedii režírovanou Halem Ashbym "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga a v šestnácti už z Angie byla profesionální modelka v Londýně, Los Angeles a New Yorku. Mimo svět modelingu se Angelina objevila také v hudebních klipech Lenny Kravitze, Rolling Stones, Lemonheads či Meatloaf. Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde prvně hrála v divadelní produkci. Když školu dokončila, začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema, kde natočila svůj první studentský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Havena Voighta. V roce 1993 se objevila v menší filmové roli filmu "Cyborg 2" a o dva roky později získala svou první hlavní roli, ztvárňující počítačového hackera, ve filmu Nebezpečná síť "Hackers". Tato role ji přinesla velké uznání a také lásku a manžela Jonny Lee Millera. Tisk se mohl o Angie poprat poté, co na svou svatbu přišla v černých kožených kalhotách a bílé košili, na kterou svou vlastní krví napsala jméno svého nastávajícího. Krev v
šak lásku nezpečetila a po necelém roce se vztah rozpadl. Následovaly role ve filmech, jako "Love in all there is"(1996) nebo thriller Ruce od krve "Playing God"(1997). Další filmy již nesly i ocenění: Za roli Cornelie Wallaceové v dramatu "George Wallace" získala Zlatý Glóbus
za nejlepší ženský herecký výkon a nominaci na cenu Emmy. Avšak do světa ji zatím nejvíce vyzdvihl snímek "Gia", autobiografické ztvárnění života lesbické modelky Gii Marie Carangiové, která zemře na AIDS. Za tento film získala druhý Zlatý glóbus a nominaci na Emmy. Po těchto velkých úspěších byla stále častěji k vidění na obálkách slavných časopisů a televizních talk show. Role se začaly hrnout a v roce 1996 se Angelina Jolie objevila v romantickém dramatu Podoby lásky "Playing By Heart". Příští rok dostala roli v komedii Bláznivá Runway "Pushing Tin", kde se zamilovala do Billy Bob Thorntona. V témže roce si zahrála po boku Denzela Washingtona v thrilleru Sběratel kostí "The Bone Collector", natočeném podle bestselleru spisovatele Jefferyho Deavera. Velmi významný úspěch si na konto připsala v roce 1999 za roli psychopatické Lisy ve filmu Narušení "Girl, Interrupted". Za tuto skvělou roli získala Oskara! Poté si Billyho Thorntona vzala. Láska s o dvacet let starším mužem než je ona byla známá všude svou nesmrtelností. Nové milénium přineslo Angelinu ve filmu "Gone in 60 seconds" Šedesát sekund, kde si zahrála s Nicolasem Cagem zlodějku aut. Rok 2001 byl ohromným úspěchem: nejdříve se objevila v erotickém thrilleru Sedmý hřích "Original Sin" s Antonie
m Banderasem a následně jako Lara Croft, populární hrdinka počítačové hry Tomb Raider, ve filmu "Lara Croft: Tomb Raider", který ji vynesl ještě o stupínek výše. Při natáčení v Kambodži si zamilovala několikaměsíčního chlapce jménem Maddox a spolu s manželem ho adoptovali. Její láska se soustředila na chlapce a Billy Bob začal žárlit načež se jejich manželství rozpadlo a Angelina koupila dům v Londýně.

Nudí vás písnčky ze simky

30. července 2008 v 14:01 | Kačk@
Tady máte návod jak si dát do hry the sims 2 svou oblíbenou písničku.
1.Najdete si písničku kterou tam chcete dát
2.Kliknete na ni pravým tlačítkem myši musíte to přidržet
3.Vyskočí vám tam tabulka vy kliknete na kopírovat
4.Otevřete si složku dokumenty,ea games,the sims 2,music a žánr např. pop
5.Pak kliknete pravým tlačítke myší dáte vložit pak vám tam vyskočí ikonka na nic neklikáte
6.Spustíte si simku kliknete na tři tečky vyberete zvuk podíváte se zda tam ta písnička je,když jo tak je to v pořádku.Písniček si tam samozdřejmě můžete dát víc.Když ji tam mít nebudete tak si tam těch písniček dejte víc pak by tam už měli být.

Moji simíci

30. července 2008 v 12:34 | Kačk@
Tady tohle je moje simí rodina.Jmenujou se Černí
Toto je Anna Černá
Toto je její syn David Černý a jeho holka později manželka Jana
Na tomto obrázku můžete vidět Annu v době kdy byla těhotná
Toto je obrázek Anny a jejího exmanžela Tomáše
Anna pracuje na ministerstvu školství proto musí hodně číst
Toto jsou Davidovi první narozeniny
Tady je Anna a v její náruči malí David
Tak to je všechno prosím pište hodně komentíků.Ahoj

Robbie Williams She's The One

30. července 2008 v 12:04 | Kačk@

Leona Lewis Better in time

30. července 2008 v 12:01 | Kačk@

Leona Lewis Bleeding Love

30. července 2008 v 11:58 | Kačk@

Helena Zeťová Crossing Bridges

30. července 2008 v 11:56 | Kačk@

Bleskovka č.2

30. července 2008 v 11:06 | Kačk@
1.Kdy upálili Johanku z Arku?
2.Je zelený,hraje v pohádce která má 3 díly,má tři děti,na každé jeho výpravě nemůže chybět oslík.Kdo to je?
3.Jak se jmenuje třetí díl mumie?¨
4.Co chceš na diplom?
5.Jakou barvu písmen chceš na diplom?
6.Proč je Homer tak hloupý?

Diplomy

30. července 2008 v 10:58 | Kačk@
Tak a tady máte ty diplomy problém je vyřešen a ještě dneska bude bleskovka č.2

Johanka z Arku

30. července 2008 v 10:00 | Kačk@
Johanka se narodila patrně roku 1412 v zámožné selské rodině v lotrinské vesnici Domrémy-la-Pucelle. Krátce nato byla zahájena třetí etapa stoleté války. Angličané se vylodili na kontinentě a roku 1415 zvítězili u Azincourtu. Poté postupně ovládli severní Francii. Roku 1420 podepsali anglický král Jindřich V. a francouzský král Karel VI. Šílený smlouvu v Troyes, na jejímž základě získal dědický nárok na francouzskou korunu po Karlově smrti anglický panovnický rod Lancasterů. Tím byly opominuty dědické nároky dauphina Karla. Po brzké smrti Karla VI. († 1422) se dědicem trůnu stal nedávno narozený syn předčasně zesnulého Jindřicha V. a Karlovy dcery Kateřiny z Valois Jindřich VI. Dauphin Karel se stáhl na jih od Loiry a vzdal se aktivity. Tehdy se zrodil široký lidový odpor proti anglickým uchvatitelům.
Za této situace vystoupila Johanka z Arku, přesvědčená o tom, že byla Bohem vyvolena - jak jí údajně sdělily hlasy světců - osvobodit Francii. Počátkem března 1429 vyjela se skromným doprovodem od guvernéra ve Vaucouleurs za Karlem VII. do Chinonu a za několik týdnů ho přiměla svou přímostí a nezlomným přesvědčením o svém vyšším poslání k tažení do Orléansu. Jana z Arku dostala vojsko, byť malé, nechala si vyšít na korouhev květy lilie a slova Jesus Maria. Její vítězný pochod trval od května do července. 8. května 1429 vjela do osvobozeného Orléansu, 18. června, porazila anglickou armádu u Patay a odtáhla k Remeši, korunovačnímu městu francouzských králů. 17. července byl dauphin Karel v Remeši korunován jako Karel VII., čímž získal v očích současníků rozhodující převahu nad svým anglickým soupeřem nezletilým Jindřichem VI.
Johanka z Arku byla rozhodnuta pokračovat v boji až do vyhnání Angličanů ze země. Mocně působila na vojáky i lid, král se však začal její popularity obávat, proto jí svěřoval stále méně důležité, ale často nebezpečné úkoly. Počátkem září 1429 sice zaútočily její oddíly na Paříž, neměly však bez královy podpory šanci. Při obnovení válečných operací na jaře 1430 hájila Johanka s malým vojenským oddílem proti anglickým útokům Compiegne a byla - patrně zradou - zajata 23. května Burgunďany, kteří byli spojenci Anglie.
Johančino kouzlo však nepřestávalo na lid působit, takže se Angličané rozhodli jednou provždy s žijící legendou skoncovat. Zajatou dívku od Burgunďanů koupili za 10 000 liber a odvlekli ji do Rouenu před církevní soud, který měl prokázat Johančino spojení s ďáblem. V předem rozhodnutém procesu byla odsouzena jako čarodějka a kacířka. Dne 30. května 1431 byla devatenáctiletá Johanka na rouenském náměstíčku Vieux Marché (Starý trh) upálena.
Když si Karel VII. zajistil vládu nad takřka celou Francií, požádal o obnovení církevního procesu a prohlásil Johanku za oběť justičního omylu. Katolická církev ji prohlásila roku 1909 za blahoslavenou a roku 1920 za svatou.
Podpis Johanky z Arku
Co si myslíte o tom co se jí stalo?Hlasujte v anketě nebo napište komentář.

Můj e-mail

30. července 2008 v 9:19 | Kačk@ |  Diary
Ahoj rozhodla jsem se že pokud by mi někdo chtěl někdo něco napsat,nebo by si chtěl na něco či na někoho stěžovat tak mi může napsat e-mail na westice12@seznam.cz To že jsem holka neznamená že mi svá dotazy nebo poznámky či stížnosti nemůžou psát i kluci.Tak se nestyďte. Ahoj

Jak stahovat

30. července 2008 v 9:14 | Kačk@
Ahoj jako první radu vám jsem dám návod jak stahovat.
1.Najdeš si nějaký download který se ti líbí
2.Klikneš na download nebo tam kde na to musíš kliknout aby se ti to stáhlo
3.Uložiš do Dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads
4.Když už máte stažený download tak na něho klikněte pravým tlačítkem myší
5.Najedete si na extrahovat zde a download byste tam už měli mít
6.Pozor některé downloady mají i mesh pokud si ho máte stáhnout postupujte stejně jako při stahování downloadu,některé meshe jsou v downloadu obsaženy,když je osažen kliknete na něj pravým tlačítkem myší a je hotovo.
7.Někteří z vás tam možná nebudou mít složku downloads,pokud je to i tvůj problém tak si otevři bodyshop měl by ho mít každý kdo má the sims 2.Podívej se zda už tam tu složku máš.Jestli jo tak můžeš začít stahovat.Jestli ne tak ti ráda poradím v poradně.
Přeji hezký den a příjemné stahování.

Malý příběh o svatbě

30. července 2008 v 8:54 | Kačk@
ONA:Ahoj
ON:No konečně
ONA:Chceš abych odešla?
ON:Ne,ne ti hrabe?Už jen ta představa je hrozná
ONA:Miluješ mě?
ON:Samozřejmě,celé dny a noci
ONA:A podvedl jsi mě už někdy?
ON:Ne nikdy,proč se tak hlopě ptáš?
ONA:A budeš mě líbat?
ON:Jasně,při každý příležitosti
ONA:A byl bys schopný mě praštit?
ON:Si se zbláznila,vždyť víš,jaký jsem!
ONA:Můžu ti důvěřovat?
ON:Ano
ONA:Miláčku
Teď si to přešti ze spoda nahoru

Trapasy celebrit

30. července 2008 v 8:43 | Kačk@
Ahoj dávám sem trapasy čtyř celebrit tak se příjemně bavte a pište komentíky co si o tom myslíte.
Paris si asi zapomněla vzít kalhotky.Při její smůle tam byl nějaký šikovný paparazzy a tohle vyfotil.
Tak velká holka a ještě se počůrává,když už tak ať si aspoň veme plínky.
Ani Britney Spears se nevyhla trapasu.Měla by začít nosit podprsenky.
Ale Agáto nepřeháněj to tak s tím kopírováním Britney Spears.
Tyto trapasy jsou z blogu www.vercialucky.blog.cz

Super stránka

29. července 2008 v 13:54 | Kačk@
Na této stránce máte všechno co ste kdy chtěli vědět o Simpsonových www.simpsonsweb.cz


Poradna

29. července 2008 v 13:40 | Kačk@
Ahoj všichni příznivci the sims 2.Takže jak už vyplívá z názvu budu vám radit co a jak ohledně této hry.Ptát se mě můžete i na datadisky.Možná se někteří zvás budou ptát na to jak se přihlásit na www.modthesims2.com pro ty mám skvělou radu.Přihlaste se tam pod jménem User256 a heslo zní granat.Tak pište a já se vám budu snažit poradit.

Problém

29. července 2008 v 13:26 | Kačk@
Ahoj velice se omlouvám ale diplomy zatím nebudou protože mi nejdou dát na blog.Pokusím se spojit s kamarádkou která mi dost pomáhá,ale zatím se bohužel diplomů nedočkáte.

Bleskovka č. 1

29. července 2008 v 11:40 | Kačk@
1.Máš nějaké domácí zvíře?
2.Jak se jmenují všechny děti Marge a Homera?
3.Kolikátého jdeme zpátky do školy?
4.Kdy má svátek Anna?
5.Co chceš na diplom?